0 oy
1,785 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından

Normal bir hamilelik geçirdim aslında öyle alıngan duygusal falan değildim ama bir gün evde yoğurt bitmiş eşimde işe giderken para bırakmamış eşimi arayıp yoğurt almaya param yok diye ağlamıştım :D

63 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her şeye ağlardım ben filme reklama şarkıya haberlere herşeye 
(983 puan) tarafından
Oylede zor canim ya :)
tarafından
Normal de de duygusalım zaten bide hormonlar tavan yapınca öyle oluyor :)
(983 puan) tarafından
Duygusal insanlar oyle oluyo arkadasimda oyle su an hamile hep aglak :)
-Reklam-
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Çamaşır makinesi reklamına ağladım, öyle hikayesi olan bir reklam falan da değildi yani, ama ağladım hem de hıçkıra hıçkıra, sonradan ya ben buna niye bu kadar ağladım ki diye kendime güldüm ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(983 puan) tarafından
Ahaha kiz Allah iyiligini versin :)
0 oy
tarafından
İlk bebeğim olacaktı kıyafetleri kayınvalidem alacaktı toptancı dan beraber seçecektik bana sormadan almış hepsini 

Bende küstüm eşim istersen giydirme hiç birini yenilerini alalım demişti çok üzülmüştüm oturup ağlamıştım 
(983 puan) tarafından
Buna bende aglardim sinirden :)
0 oy
(1,504 puan) tarafından

;)

Ayağım halıya takılmıştı. Sarsildim. Ama düşmedim. Bebise bisi oldu mu olur mu acaba deyip agladim. (2 gün felan önce) :D

(983 puan) tarafından
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin annesi dikkatli ol :)
(1,504 puan) tarafından
Sakarlık oluyo. O kadar dikjat ediyorum aslında ama.
0 oy
(1,504 puan) tarafından

Bu arada hepsi birbirinden komik yaa. Tatliș anneler<3

(983 puan) tarafından
Evet canim herkeste var bir anı :)
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Ben hamburger Aseriyordum eşime bela oldum kış hava buz gibi. İşten çıkmış yorgun şikayet etti söylendi vit vit arabada bağıra bağıra ağladım. :D:D

(983 puan) tarafından
Kıyamam ah bu eşler :)
(1,517 puan) tarafından
:) odun ne anlarlar onlar
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Hepsini okudum hepsi birbirinden komik ya:D

(983 puan) tarafından
Evet canim güzel anılar :)
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Komik bişey, ağlamadım hiç ailemi çok özlerdim oturur ağlardım iki üç günde bir hoş şimdide değişen, bişey yok ya neyse :) :) 
(983 puan) tarafından
Bende çok özlüyorum 1 yıl olucak nerdeyse görüşmeyeli
(3,750 puan) tarafından
Allahım kavuştursun bizleri cnm
0 oy
(488 puan) tarafından
İçli kofteyi çok severim. Hep binadaki akrabalarla yapıyorduk ve kalın oluyordu. Ben içli kofteyi kızartıyorum. Onlar açıyor ama her defasında kalın oluyor. Eşimle konuşurken annem gelse de içki köfte yapsa dedim. Daha dün yedik demişti. Onlar içli köfte mi hamur yedik resmen ben incecik istiyorum annemki gibi diyip uzuuunn uzuuunn ağlamıştım:)
(983 puan) tarafından
Kiyamam ya sonra yedin mi bari :)
(488 puan) tarafından
Doğumda anneme birsürü yaptırıp buzluğa attim. Her hafta yiyorum:)
0 oy
(168 puan) tarafından
Esim erik almamisti ona agladim cok canim istiyordu daha cikmamisti git bul dedim almadan gelmisti 
(983 puan) tarafından
Kiyamam insanin cani cekiyor :)
(168 puan) tarafından
Ruyalarima giriyordu mübarek inanmazsin ama koca koca 3 poset yedim gecenlerde esim erik getirmis hic yemedim hani cok seviyordun diyor o gecen yildi dedim :)
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Durum dururken annemi özledim aglaya basladim..
(983 puan) tarafından
Ona bende agliyorum bir yil olucak ailemi gormeyeli :( zalım gurbet
(4,134 puan) tarafından
Yok kiz benimkiler burda Elhamdülillah
0 oy
(11 puan) tarafından
Uç aylik hamileydim ve canim şu joleli portakallı kekstra kekler var ya ondan çekmişti ama corona yüzünden hafta sonlari disari cikmak yasaktı heryerde kapaliydi tam denk gelmisti burnuma mis gibi kokuyodu ama ne yazıkki cikamadik  yiyemedim diye cok aglamistim 
(983 puan) tarafından
Kiyamam ya kotu olmus :)
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Ben yumurtadan cook tiksinmistim hamileyken eşimle bı gün farklı kahvaltılık tarifi bulduk yapalım dedik mutfağa girdik neyse yumurtayı kırınca öyle bir kötü koktu ki anlatamam yumurta kokuyo diye hüngür hüngür ağlamıştım valla delilik diyorum smdi dönüp bakınca
(983 puan) tarafından
Sonradan anliyo insam gereksiz yere agladigini :)
0 oy
(62 puan) tarafından
Hamileliğimin ilk uc ayi içindeydim . Ben de kendimden öyle bı çıkış beklemiyordum. Uzanmistim. Her zaman olduğu gibi bebe videoları izliyordum Instagram'da. Öğrendiğimden beri izliyordum zaten her gün. Bı videoya denk geldim. Gayet de normal bı video. Yeni doğan bı bebek tatlis tatlıs ağlıyo.. izledim anaaamm beni de aldı bı ağlama . Kalktim oturdum dayak yemiş gibi ağlamaya basladim . Eşim geldi ne oldu diyo diyorum ki benim bebeğim de böyle ağlarsa nasıl susturucam ya bı yeri agrirsa ya derdini anlatamazsa onu anlayamazsam naparim susturamazsam diye katıla katıla ağlıyorum gözümden cikanla burnumdan çıkan birbirine girdi artık eşim bı yandan nasıl teselli edeceğini şaşırdı susturup yüzümü gözümü siliyo adam bı yandan da gülüyo ama zor tutuyo kahkaha atmamak için haklı olarak..:))) bende böyle birşeye aglamistim
(983 puan) tarafından
Kiyamam annelik icgudusu :)
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Çok kilo aldım yürüyen duba oldum diye iç çeke çeke ağlamıştım :) neyseki zayıfladım

(983 puan) tarafından
Kilolar gidiyor onemli olan bebisler :)
0 oy
(774 puan) tarafından

Daha bu akşam annemin babaannesi var çok yaşlı suratıma bakarak bunlar cahil dedi gittim banyoya hüngür hüngür ağladım şimdi kendime geldim ben nabıyorum diyorum :D

(983 puan) tarafından
Allah kucagina almayi nasip etsin canim :)
0 oy
tarafından

Eşim story atmama çok kızar. Mutluluğunu paylaşma der her seferinde. Geçen yine aramızda böyle bir muhabbet oldu. Bende banane aticam diye ağlamıştım ahahhahahah :D

(983 puan) tarafından
Allah kucagina almayi nasip etsin :)
tarafından
Amin ;)
0 oy
(867 puan) tarafından
Ben de masterchef de geçen sene murat yarışmacısı elenmişti. Ağlamıştı elendiğine benmde dayanamamıştım ağlamıştım.. Aahahhahah:))
(983 puan) tarafından
Kiyamam oda iyii cocuktu :)
(867 puan) tarafından
Aynen ağlaması çok dokunmuştu:))
0 oy
tarafından

Araba sürüyordu yanında oturuyordum eşim döndü benden taraf bana bakıyor sandım döndüm sana bakmıyorum aşkım dedi nasıl agladim sen bana bakmıyor diye adam arabayı ne unuttu beni sakinleştirmeye çalıştı yok kaynimgili aradı geldiler bizi almaya eşim arabayı süremem bu böyleyken dedi eltimin kardeşini aradılar o bizim arabayı getirdi bizde kaynımgilin arabaya bindik eve gittik ama nasıl ağlıyom kaynim ilk annem yada babam öldü ona ağlıyorum sanmış düşün :D son zamanlarda sakinleştirici almış gibi sa.lak gibiydim aynı hep gülerdim öyle dünya yansa ne güzel yanıyor ya diye gülümser otururdum eşim o hallerini istiyormuş da şuan :D

(983 puan) tarafından
Ahahaha kiz o kadar aglanirmi kiyamam yazik adam korkmus :)
tarafından
Benimki zaten panik normal sinirlenince bile hemen panik yapar ama o zaman çok sinirlendim :)
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Canim ben hamileyken değil de daha evlenmeden eşimle kötü kavga etmiştik ayrılmıştık o ara depresyondaydım. Ailecek bi aradaydık. Mısır patlatalım dedik mısırları izlerken patlıyorlar diye ağlamıştım depresyon iste
(983 puan) tarafından
Insanin aklinda baska birsey olunca aglamaya bahane ariyor :)

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 570 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
103 cevap 2,163 göst.
0 oy
32 cevap 309 göst.
0 oy
13 cevap 337 göst.

379,379 soru

11,356,224 cevap