0 oy
467 göst.
Aile kategorisinde (372 puan) tarafından
Ben mesela çıkcam gitcem bu evden diyelim ilk neler yapmam lazım ailem arkadasınbu arada bana nolur yol gösterin 

4 Cevaplar

0 oy
(370 puan) tarafından
Aldatma mi var 
(370 puan) tarafından
Duzelmezsede cekersin sgtiri kimsenin kolesi deilsin ya
(4,994 puan) tarafından
Nasıl kafanı çorba kasesine geçirdi ya ruh hastası mi bu adam
(372 puan) tarafından
Ruh hastası allahından bulsun allah cezasını versin içi yansın kendi ailesinden ama yabrumdan değil allahım
(249 puan) tarafından
Ahh be kuzum annenin gul gibi yetistirip büyüttüğü kiza gun geliyo elin adami neler yapiyo bende yasadim bu tur seyler siddet hakaret daha gecen gun sirtimla kafama yumruk atti neymis cok konusuyorum diye sinirlendi uykusu varmis lanet ettim o gece 3 cocugum var biri yeni dogdu büyüsün biraz inan bi dakika beklemiycem  Allah yardımcin olsun canim
(372 puan) tarafından
Offf offf seni çok iyi anlıyorum hiç anlamak istemezdim maalesef anlıyorum
-Reklam-
0 oy
(673 puan) tarafından
Avukata git bence. Darp varsa darp raporu al. Mal ev falan varsa senin de paying var. Sinirli oldugunu sahit ile kanitla. Bebegi senden alamaz asla  
(372 puan) tarafından
Bebeğmi alamaz biliyorum da bu süreç nasıl gelişicek ilk nolcak nasıl çıkıcam onu bilemiyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Her problemin bir çözümü vardır bazı problemler sıradan bazıları ise detaylıdır hastaneye gittiğinde doktora tarif ettiğin rahatsızlığın adı belli olsada yinede tahlil ister çıkan sonuca göre ilaç yazar senin anlattığın bu durum senin anlattığın gibi olsada yinede bir tahlile ihtiyaç var bu ilişki nasıl başladı bugüne kadar kim neye göz yumdu kör nokta var mıydı yoksa herkes razı mıydı kafanızı çorba kasesine sokacak kadar ilerlediyse bu ilişkideki hastalık ya vardı yada çok ilerlemiş 
0 oy
(3,401 puan) tarafından
Adliyeye gidip dilekçe veriyorsunuz. Onlar sizi yönlendiriyor. 15 gün içinde karşı tarafa tebliğ ediliyor vs. 

İlgili sorular

+2 oy
40 cevap 1,200 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Eylem1907 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 289 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Balbebek20 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 168 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yagmur gevenc (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 444 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu

380,769 soru

11,400,340 cevap

34,929 kullanıcı

...