0 oy
793 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından
Kızlar birlik evden nasıl ayrıldınız ne kadar oturdunuz kavga ederekmi ayrıldınız ben iki senedir beraber oturuyorum evim var yeme içme beraber 

22 Cevaplar

0 oy
(2,173 puan) tarafından
Bana en başta ayrı dediler bende ona göre kabul ettim sonra benden ayrilamadi kaynanam :) evimden çıkmadı bende mesafe koyunca eşimle arami bozdu 
(82 puan) tarafından
Mutlumu oldu acaba aranı bozunca
(2,173 puan) tarafından
Çok mutlu :) ama etkisi hemen geçiyor 8 ayda cok geldik boşanma noktasına allah korusun
(82 puan) tarafından
Allah hidayet versin
-Reklam-
0 oy
(2,575 puan) tarafından
2 sene beraber oturacaz sonra evimizi yaptırıp cikacaz dedi eşim 8 ayın sonunda kavga kıyamet cinnet getirdim hemen eve başladılar 2 ayda bitti çıktım evime çok şükür 
(82 puan) tarafından
Sebebi neydi canım kavganınız özel degilse
(2,575 puan) tarafından
Hersey. Eşimle ikimiz çalışırdık gece gelirdik eve mesaiye kalirdik sırf evimizi yaptırmak için çamaşır attrmazdi makinaya ne bilim duş alsam hergun duş alıyor derdi işten gelirdim ne yemek ne bişey. Gelenime gidenime karışirdi. Hiç anlaşamadık şuan evimiz yanyana yine konuşmayız. Çok cimri karnı çok dar. Kendime çay yapip icemezdim mesela illa herkes olunca yapılacak cay. Yada pazar günü yatıp 11 de kahvaltı yapamazdık 7 oldum mu bidaha mi tüp yanacak kalkın kahvaltınızı yapın derdi bunun gibi çok şey
(82 puan) tarafından
Biraz ufak şeylere takan bi kaynanan varmış nolur sanki banyo yapsan sen geçsin sonuçta sanki kendisi o yoldan geçmedi

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,198 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 298 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 78 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (754 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.