0 oy
792 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından
Kızlar birlik evden nasıl ayrıldınız ne kadar oturdunuz kavga ederekmi ayrıldınız ben iki senedir beraber oturuyorum evim var yeme içme beraber 

22 Cevaplar

0 oy
(119,001 puan) tarafından
Tam 1yil oturdum evim insaatti bitti ve gittik
tarafından
Kız o zamanlar aranız iyi miydi nasıl oturabildin 1 yıl o zombiyle
(119,001 puan) tarafından
Yok hic iyi degildi 2 ay birlik oturcaz insaat 2 aya biter dediler oyle kabul ettiydim snr evin planinda degisiklik yapildi onaylanmasi falan derken tam 1 sene surdu
-Reklam-
0 oy
(735 puan) tarafından
İki ay kaldım sonra kocamın işi ile alâkadar başka şehire gittik. 

Simdi  3 ay oluyor yine beraberiz bazı sebeplerden dolayı ama çok şükür bir sorunumuz yok.
(82 puan) tarafından
Iyi canım ıyi olmasın
0 oy
tarafından
Hala beraber kalıyorum umarım daha kötü olmadan çıkarız. İyi bir şekilde 
(82 puan) tarafından
Inşallah canım gerçekten zor
0 oy
tarafından
2 yıl oturduk malesef kızımın rahatsızlığı sebebi ile. Şuan ayrıyız ama birazdaha gitmem tobe dedim Allah düşürmesin inşallah. Kocama söyledim birlikte oturmak istemiyorum dedim ayırdık evi sehri
(82 puan) tarafından
En güzelini yapmışın cnm
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Düğünden bi kaç ay sonra eşim askere gitti bende kaynanamın yanında kaldım gelene kadar 6 ay sonra geldi bi kaç ay sonra polislik okuluna geldi ben hala kaynanamdayım 6 ay sonra geldi yine,sonra göreve başladı bi kaç ay sonra kaynanamgile 45 dk felan uzaklıkta görev yeri bir iki ay öyle gelip gitti sonra evi ayırdık gayet usulüyle kavgasiz dövüşsüz geldiler evimi düzdüler sağolsunlar 1 senedir ayrıyım kaynanamın yanında 1 buçuk 2 sene felan kaldım hemen hemen 
0 oy
(2,259 puan) tarafından
1 yıl kadar oturdum sonra eşimin işi sebebiyle ayrıldık iyi ayrıldık yani 3 yıl olacak 
(82 puan) tarafından
Bende iki snederi beraberim bakalım nasip ne zmn
(2,259 puan) tarafından
Ayrı daha iyi ya hayırlısı olsun hakkında
(82 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(7,098 puan) tarafından
2 yıl beraber oturduk biz esimle.dusunuyorduk ayrilmayi esim.konusacakti ailesiyle sonra kaynanam.kendi ayirdi bizi biz demeden guzelllikle ayrildik yani iykide ayrilmisiz insanin kendi evi gibi yok valla 
(82 puan) tarafından
Aynen canım ev evin üstüne olmuyo
0 oy
tarafından
Kocam ikinci bebeği çok istiyor bende söz verdim beraber olmuyor ayrı eve çıkalım kendi düzenimizi kuralım yapalım diyorum ama bakalım ikinciyi istemiyorum ama ayrı eve çıkalım da yaparım :D
(82 puan) tarafından
Nasıp canım tez zamanda çıkarsın inşallah
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(48,392 puan) tarafından
bende onu anlamiyorum evlenmis ayri eve cikmis neden yeme içme bir olsun diye diretirlerki
(82 puan) tarafından
Boş yere canım iste
0 oy
tarafından
K babam sinir hastasi onun yuzunden 7 aylik hamileyken tasindik
(82 puan) tarafından
Nasıp öyleymiş canım geçmiş olsun
tarafından
Aynen cnm
0 oy
(670 puan) tarafından
Bende senin gibiydm yeme içme bir sözde ama eşim şehir dışında hep eve gelmiyor aylarca hep orda kaldım doğum yaptım kendi evime getirdiler beni evi kirlenmesin diyeymiş sonradan anladım tabi artık gimedim 11 aydr hala kavga ederler 
(82 puan) tarafından
Çok zor bir süreç bu ev beraber olanlar
(670 puan) tarafından
Anlayışlı olan var canım baksana
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Beni istemiyolardi esimin ailesi neyse gittik yanina yemek yap begenmez temizlik yap geri kendi yapar neymiş güya titizmis neyse bigun kizima corba isittim mikrodalga firinda sildim içinide ne olduysa silmedin dedi ama yeminleri ediyorum sildim anne diom yok Allah carpsin sildim dedim Allah carpsin seni silmedin dedi ariycam oglumu dedi ara bende ariycam dedm aramadi ben aradim kendini haksız cikardi aldim çocuğu gittim babamin evine herkese demis kendi gitti ben bisey yapmadim iyidir ama şeytandan bi gece once dogmus sonrada ayrıldık ev tuttuk 
(82 puan) tarafından
Milllete karşı kendilerini yalandan titiz gosteririler
(2,009 puan) tarafından
Valla gecen gittim inan wcye girdime pisman oldum
(82 puan) tarafından
Işte canım en güzeli takmiycan
0 oy
(462 puan) tarafından
Dört yıl yaşadım. Çok zor özellikle kaynanan baskıcıysa.  Dmrt yılın sonunda eşim rest çekti ailesi önceden kesinlikle seni ayrı eve çıkarmayız diyorlardı. Çıktık zor oldu ama allaha şükür 1 yıldır evim ayrı. Senin evin ayrıymış buna da şikür. Yemeği kendi evinde yesen sorun olur mu ki
(82 puan) tarafından
Sadece bi yeme içme beraber oda bakalım ne zmn ayrilcak
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Toki den ev çıkacaktı 1 yil onu beklerken beraber oturduk ev teslim edilince taşındık 
(82 puan) tarafından
Oda güzel cnm
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Taktik yok bam bam evler ayrı yeme içme birdi esimle babası tartışti babası yukarı evinizde yiyin dedi ayrildillk
(82 puan) tarafından
Ohhh ne güzel keşke bizede öyle dense
0 oy
(671 puan) tarafından
Ah canım benim ne güzel seninki :) ben 5 senedir kayinvalidemleyim 3 de çocuk var bazen kızar bağırır ses etmem kendi kendine söylenir ama beni çok sever kendi annemden öte hiçbir gün kavga tartışma olmadı arkadaş gibiyiz sadece temizlik konusunda çok inceliyor orada biraz zıt düşüyoruz yinede küçük olunca ben saygısızlık yapmıyorum 
(82 puan) tarafından
Allah sanada bir gün ev nasip eder inşallah canım
(671 puan) tarafından
Valla biraz zor bizim ev işi çünkü kayınvalidem hasta ve kayinpederim öldü yalnız birakamayiz onu
(82 puan) tarafından
Senin eşinden başka oğlu yada kızı yokmu cnm
(671 puan) tarafından
Kızı var ama kocası iyi değil birde küçük 14 yaşında oğlu var o da biraz hasta onada biz bakıyoruz
(82 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm
0 oy
(838 puan) tarafından
Altlı ustlu otryrz sorun olmuyor hep bırlıkte yerız ıcerız. 
(82 puan) tarafından
Allah muhabbetinizi arttirsin canım
(838 puan) tarafından
Amın sağolasın ☺
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Ben de küçük yaşta evlendim 4 kardeşler 4 kızda hepsi evliler di kayınbaba yıllar önce vefat etmişti ilk gelindim diye ev üstü dediler esiminde askerliği vardı 1.5 yılda öyle bekledim tam 5 yıl ev üstünde kaldım ayirmıyorlardı  evde başka gelin mi var diyorlardı evde vardı zar zor ayrıldım ama kavgasiz güzellikle dedim bu senede olmazsa babama giderim diye  ayrıldık sonunda 6 yıl oldu ayrılali Iyiki de ayrıldım 
(82 puan) tarafından
Iyi yapmışın canım ev evin üstüne olmuyo çok zor
0 oy
tarafından
4 sene oturduk kavgasız ayrıldım lakin şu anda görüşmüyorum kafam rahat
(82 puan) tarafından
Mesafe gerek bazen
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben evlendiğinden beri ayrıyım ama öyle olacağına kirada oturuyosan kira parası vermem birlik otururum daha iyi en azından elektrik su doğalgaz kira masrafı olmaz..cok saçma yani kahvaltı yemek beraber olsun sadece yatmadan yatmaya evlere dağılalım istediğim saatte yatıp kalkamadiktan sonra rahat rahat evin içinde duramadiktan sonra napiyim ayrı evi..avantajları çok ama yeme içme beraber olması da çok saçma belki sen eşinle başbaşa yemek yemeyi istersin,eğer bunları yapabiliyorsan ayda yılda bir bunlarla beraber yiyosaniz sorun değil bence ama hergün hergün çok saçma 
(82 puan) tarafından
Evet canım banada mantıklı gelmiyo ama bu böyle devam etmiyecek aile apartmanı ev bizim
(9,626 puan) tarafından
Bence bu durumu eşinle konuş bi an önce kesin bu işi birazda eşinle ailenle vakit geçirmeye vaktin olsun..her yaşın güzelliği her vaktin değeri ayrıdır bidaha bugünlere dönemiyicez yani
(82 puan) tarafından
Az kaldı gibime geliyo canım anlasamazliklar oluyo
(9,626 puan) tarafından
Inşallah hakkınızda hayırlısı olur canım benim tartışmasız bi ayrılık olur inşallah eğer esin senin arkandaysa bırak noluyosa olsun ama diğer türlü eşin için ve ayrıldıktan sonraki huzurum için eşinle  hareket et diğer türlü herşey senin yüzünden oldu diyip senin üzerine gelirler
(82 puan) tarafından
Allaha şükür eşim arkamdadir savunur

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,186 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 294 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 75 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu