0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşim artık bana o kadar ilgisiz ki beni özlemiyor arayıp sormuyor ben arayınca işim var diyip kapatıyor sanırım hayatında da başka birisi var ayrılalım böyle davranacaksan diyince tamam diyip geçiyor umurunda bile değilim ama onu çok seviyorum ayrılsam da gidecek hiçbir yerim yok 7 aylık hamileyim çocuk olunca düzelir evine eşine bağlanır mı ümidi ile ayakta duruyorum sizce ne yapmalıyım ne yapsam eşim benimle ilgilenir eğerki hayatında biri varsa onu bırakır tek derdi eşi yuvası olur ne yapmam lazım kızlar yardım edin yadırgamayın beni de yuvamı dağıtmak istemiyorum karnımdaki çocukla? 

4 Cevaplar

0 oy
(20 puan) tarafından
Ne zamandan beri böyle canım sonradan mı böyle oldu
tarafından
Eve geç gelmek dersen var evde olmadığı takdirde telefon açmama ahlağı başladı eve gelince uçak moduna almalar şifresini dahi bilmiyorum daha olması gerekn birşey var mı şüphelenmem için
(20 puan) tarafından
Ozaman şüphelenmekte haklısın neden telini uçak moduna alirki bi insan demekki gizlediği bisey var bi şekilde telefonuna bak canım gizlice şifreyi falan öğrenemez misin
tarafından
Neler neler denedim ama olmuyor ne yapacam şaşırdım kaldım çocuk olmasa çeker giderim ama elimi kolumu o bağlıyor
(20 puan) tarafından
Çok üzüldüm canim valla bir porgram var diyorlar kimle konuştuğunu falan görebiliyorsun ama ondada yine eşinin teli lazım
tarafından
Keşke alabilsem ama imkansız
-Reklam-
0 oy
(368 puan) tarafından
CNM ilk önce sakın ol ortada bir şey yokken yuva yıkılmaz bağzı erkekler eşi hamileyken eşinden uzaklaşıyor bebeğe bir şey olur endişesiyle se  eşini karşına al sakın güzel konuş  ama sakın kalkıp deme ayrılalım bitsin 

ÇÜNKÜ KENDINI ONUN YERINE KOY ESIN KALKIP SANA BITSIN AYRILALIM DESE CEVABIN NE OLUR SENIN TAMAM DER SUSARDIN ONDAN DOLAYI  SAK8NCE GÜZELCE KONUS  inslaalh düzelir sonra araniz
tarafından
Ama kadınlar hissetmez mi birşeyler olduğunu ben hissediyorum ama her ne olursa olsun düzelecekse affetmeye hazırım onu çok seviyorum
(368 puan) tarafından
CNM konuşmayı dene ama ayrılalım deme sadece ne derdi var anla
tarafından
Defalarca denedim ama olmuyor
0 oy
tarafından
Canım benim düzelcek olsa hamile halinle seni uzmezdi bence ne bileyim eşim evde hamile beni bekliyor çocuğumu taşıyor diye düşünür senle ilgilenirdi diye dusunuyorum
tarafından
Ahh şimdiki aklım olsaydı keşke o kadar pişmanım ki
0 oy
(87 puan) tarafından
Tiksindim şu erkeklerin ilgisizliğinden sevgiliyken nişanlıyken görtünden ayrılmaz evlenince yüzüne bakmaz bir çoğu aynı bacım 
tarafından
Çözüm yolu yok mu peki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 229 göst.
0 oy
0 cevap 44 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Egeninannesi (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 448 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu
0 oy