0 oy
1,055 göst.
Aile kategorisinde (2,009 puan) tarafından
Kizlar esim dun gece şehir disina gitti faceye foto atti gidiyorum falan die neyse iste annem yorum yapti gule gule git dedi begenmis sonrada annesi yzmis dedim ki annene yazmissin benimkine nie yazmadin dedigime pisman etti ben annemld ne zmndan beri.konusmuyom yeter anani savunma banane senin annen konusmuyo seninle dedim bana Hesap sorma dedi senin anan anada benimki findik kurdumu dedim anneni seviyosan git dedi bende dedim gidecek biri varsa oda sensin evlilik cocuk oyuncagi değil sen gel de geliyim gitde geliyimDedim  iyi bak basinin caresine dedi gelmiycek güya inşallah pislik yaa kendi anasi olunca ocakta kul birakmaz benim annemi deyince evlisin sen evlii demesini bilio Allah cikarsin hamile halimle gozyaslarimi 

21 Cevaplar

+6 oy
(4,650 puan) tarafından
Gerçekten bazen  kavga edecek birşey arıyorsunuz 
(4,650 puan) tarafından
Peki aynısını sende yapabilirsin belki o an kaynana cevap vermek istemsin gerçekten çok gereksiz birşey için kavga etmişsiniz
(2,009 puan) tarafından
Tamam sen haklisin sana aciklama yapcak moralim yok
(581 puan) tarafından
Aynı durumu ben yaşasam benim de zoruma giderdi ve bende sorardım. Çünkü kendi annelerine asla saygıda kusur etmeyip hürmet göstermemizi hizmet etmemizi isterler. Ama onlar biye bizim annelerimize farklı davranıyor. Yabancı biri değil ki o da annesi. Sağol anne Allah razı olsun ellerinden öperim diyebilir. Çok zor bişey değil. Kendi annesine cevap veriyorsa kaynanasına da cevap yazabilir.
(33 puan) tarafından
Allah gecim derdi vermesin okadr zorki artik ailelerden gectim yani hicbisey takmio da insan yeterki sagligim olsun isim olsun istiyosun heleki cocuk varsa bisey istiyosa yada yaptigin yemegi yemiyor istemiyorsa cok zor :((
tarafından
Valla canım benim eşim kendi annesinden çok benim anneme saygılıdır. Ki ne bilim böyle olmak gerekir. İkincisi tamam çok kavga edilecek bir konu olmasa da bu kardeşimizin hamile olduğunu unutmamak gerekir. :) İnsan ister istemez alınıyor kırılıyor işte. Çok yaşadım bu durumları. Daha hassas oluyoruz hamileyken hormonlardan. O yüzden eşim hep der sen 1 dogurdun ben 9 doğurdum der :D
-Reklam-
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Hamileyken daha alıngan oluyoruz annelerini şöyle ölümüne savunmaları yok mu kanser eder adamı 

Bizim de annemiz var biz öyle yapmıyoruz ama haklısın sen üzülüp stres yapma bebeğine yansimasin bırak gelmesin annasiyla yaşasın buyuyemediler hala 
(2,009 puan) tarafından
Kiz vlla bisey demedim annene cevap vermissin benimkime nie yazmadin begenmis gecmis zoruma gitti
(1,320 puan) tarafından
Kıyamam ya , sen haklısın yavrum şuan daha hassasiz daha fazla ilgi alaka bekliyoruz ama onlar anneye ilgi kusarlar anca
(2,009 puan) tarafından
Allahindan bulsunlar inşallah
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Kizlar bisey yazin nolur ihtiyacim var 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok haklısın valla iyi demişsin alttan alma bosver 
(2,009 puan) tarafından
Aldikda ne oldu tepemize cikiyolar
(22,070 puan) tarafından
Biride kavgaya etmey yer arıyoruz demis acaba kendisi olsa napardi
(2,009 puan) tarafından
Onlarında basina gelince bakalim oyle diycekler mi
0 oy
(94 puan) tarafından
Öyle oluyor malesef senin annene ailene  yaptığın ettiğin hersey hesap verilmek zorunda ama onların ailesine gelince hersey hak valla daha bu gün yaptık kavgasını bunların hepsi aynı Allah hidayet versin bende bıktım 
(2,009 puan) tarafından
Yemin ederim giderim de kizim var bide hamileym
(94 puan) tarafından
Bende aynı canım insanın zoruna gidiyor da sen yine gitme bi yere görüyoruz bunların hepsi aynı düşüncesiz o kapasite yok malesef napalim sıkma canını
(2,009 puan) tarafından
Sagol kuzum
0 oy
tarafından
Valla iyi demişsin hamile gamile bir de üzmüş seni boş yere. 
(2,009 puan) tarafından
Ses etmeyip hep.alttan alinca agzina ediyorlar afedersin
tarafından
He valla sanki senin ki anne değil gibi
0 oy
(5,341 puan) tarafından
Kız takma kafana onlar oyle toz kondurmuyorlar ailelerine sanki gökten zembile inmişler tobe tobe bmde çok sinir olıyroum vaala 
(2,009 puan) tarafından
Takmiyorum artik bende onun ailesini kopek yerine koymam koymuyodumda zaten
0 oy
tarafından
Kavga edilecek sebep göremedim ben canım boşuna uzamış 
0 oy
tarafından
Bence durduk yerde kavga çıkarmışsın. Bos yere üzmeyin birbirinizi
(2,009 puan) tarafından
Ben sadece sordum nie die o getirdi burlara
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Kavga edecek bir şey bulamamışsın pes 

Annene yazmak zorunda değil ki 
(12,854 puan) tarafından
Herkes birbirine saygı duymak zorundadır sevgi kişiye göre değişir
Eşlerimiz sabahtan akşama kadar dünya kadar insana hizmet edip alın teri döküp para kazanıyor bı zahmet hizmette de bulunalım dimi ama evlenmeden önce biliyordun yemek, çamaşır, bulaşık, ütü vs vs yapacağını
(2,009 puan) tarafından
Ya konuyu nereye cektin Allah askina yemek utu ne alaka caliscak bi zahmet ben mi calisiyim usteki yorumumu ailesi icin yazdim
(12,854 puan) tarafından
Sen küçük olarak yeri geldiğinde elbet hizmette ediceksin kalkıp koca kadının sana hizmet etmesini mi bekliceksin
(2,009 puan) tarafından
Ozmn eslerimizdr ailemize bizim onun ailesini gösterdiğimiz gibi saygi ve sevgi gostercek
(12,854 puan) tarafından
Eşin her zaman mı böyle saygısız?
Ya sen eğer eşini aradığında aşkım anneme de yorum yazar mısın alınır üzülür şimdi diyebilirdin arayı bulabilirdin
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Aman cnm bosver ya ben olsam anama kızarım, yorum yapma ne halı varsa gordum die annem yanındayken saygılı olsun da sonra ne yaparsa yapsın bosver
(2,009 puan) tarafından
Kaldirdi zaten yorumunu annem onunda zoruna gitti nie cevap vermedi annesine yazmis dedi
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Annenin yorumunu da beğenmiş işte. Hiç görmemezlikten de gelebilirdi. Kendi annesine duyduğu sevgiyi senin annene gösteremez ki. Bence böyle bir konuyu acman bile yersiz.
(2,009 puan) tarafından
Ama annemin zoruna gitmis beni kopek yerine koyup bisey yazmamis anasina yazms dedi
(7,118 puan) tarafından
ah bu anneler....
tarafından
Bence daha önce aralarında geçen bir husumet olmuş olabilir. Eşin annene kırılmış kızmış olabilir. Genelde böyle olur. Bak kendimden örnek vereyim. Önceden kayinvalidem ne yazarsa yazsın cevap verirdim. Geçen Instagram dan hikayeme cevap vermiş sadece beğendim geçtim. Çünkü kendinden soğuttu beni. Kırılınca daha eskisi gibi olamiyosun O yüzden eşinde kırılmış olabilir. Ya da siz annelerden dolayı sürekli tartışıyor olabilirsiniz.
0 oy
tarafından
En azından beğenmiş cnm keşke bukadar büyütmeseydiniz olayı 
(2,009 puan) tarafından
Annemde dedi bana bi cevap verme tenezullunde bulunmadi
0 oy
(562 puan) tarafından
Com gereksiz bi kavga olmus saygisizlik yok cvp veremyebolir ama begenmis 
(2,009 puan) tarafından
Begenmisde anneminde zoruna gitmis
0 oy
tarafından
Facebook fındık kabuğunu doldurmuyor!!! 

gerçekten bazen birbirimizin ailesi sevmesekte eşimiz için katlanırız sonuçta kimse ailesini kendi seçmedi ama bi yorumdan sebep konu nasıl buraya gelmiş hayret Kocan bide yola gidecek Bı hayır dua ile uğurla kocanı bacım 
(2,009 puan) tarafından
Gitti zaten ben ne dedm alt tarafi nie cevp vermdn o getirdi konuyu uzaltti
0 oy
tarafından
Valla ne yalan söylim bende sorardım anneme neden cvp yazmadın diye.
(2,009 puan) tarafından
Kiz sadece sordum bisey demedm
0 oy
(47 puan) tarafından
Annenize beğendiği ama  cevap yazmadığı için mi ayrılma noktasına geldiniz...konuşma tarzı bişey olur belki tamam da ayrılma derecesine gelmek biraz garip olmuş.
(2,009 puan) tarafından
Oraya getiren esm
0 oy
tarafından
Her ne olursa olsun Annen kışkıtmis seni. Ne kadar alınmış olsada bunu sana yansitmamasi gerekir. Çünkü tecrübeli görmüş geçirmiş bir anne illa ki gidip o öyle söyleyince senin ona yansitacagini bilir canım 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Herşey bir Facebook resmine atılan yoruma cevap vermemekle başlamış. Gereksiz tartışma. (BANA GÖRE) 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Karı koca arasındaki sosyal.medya kavgaları bitti şimdi de anaların kullandığı sosyal medyadan çıkan tartışma mi çıktı ortaya bence çok saçma yere gelmiş konu ben gençleri gectimnartik bu orta yaş ve üstü insanalrin bu elinde Telefon açmışlar bı sosyal.medya sabah akşam birşey paylaşıp insanalara yorum yapmalarını anlamıyorum ve çok komik geliyor boşver biraz da annen kiskirtmis bence seni bu sebepten koca ile tartışmaya degmezn

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 757 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,165 göst.
12 Kasım 2022 Aile kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 979 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 1,454 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu

379,232 soru

11,351,840 cevap

34,822 kullanıcı

...