0 oy
972 göst.
Aile kategorisinde (941 puan) tarafından
Kızlar eşimden soğuyorum galiba. Evde sigara içiyor içme diyorum papci oynuyor oynama diyorum bağımlısı hatta. Evle ilgilenmiyor ha bire kendi dedikleri olsun istiyor. Afedersiniz bugün birlikte olmak istedi hayır dedim beni artık sevmiyosun deyip küstü gitti kendi yaptıklarını görmüyor galiba anlatıyorum anlamıyor. Ben ona resmen yakınlaşmak istemiyorum hatta yanına oturup çay içmek ya da ne bilim TV bile izlemek istemiyorum 28 Ekim'de nikah tarihimiz di onu bile kutlamadi bana seni seviyorum dedi ama ben içimden gelerek söylemedim hiç güldüm sadece. Neden böyle oldu acaba soğuyor muyum yoksa geri eskisi gibi olabilir miyim 

8 Cevaplar

0 oy
(17,573 puan) tarafından

Bilemedim:angel: :angel::angel: jwuege

-Reklam-
0 oy
tarafından
İlgi göstermediği için uzaklaşıyorsun ondan 
0 oy
tarafından
Bişeyleri konuşarak halletmek gerekiyo kavga edince veya trip atınca çözülmuyo 
0 oy
(702 puan) tarafından
Cnm erkekleri anlamak zorrdur benim eşimde oynuyo oyun vs ama takmiyorum
0 oy
tarafından
Konuşmayı denedin mı hiç karşına alıp işve cilve yaparak konuşsan belki anlar 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ah o papci yok muuuu kim cikardiysa gebersin dikkat et o oyuna 
(381 puan) tarafından
O telefonu onun münasip yerine montalarım ben ona cesaret edemez de  ben bilmiyordum böyle oldugunu iş arkadaslar ı ile oynuyor diye bilirdim yazısma oldugunu bilmiyordum sagol canım bakacam gece o yatarken
(2,009 puan) tarafından
Aklinda suphe koymak istemem canim benim basima geldi daha dikkatli olmaniz icin uyardim sizi bak bakalim inşallah yoktur bisey
(381 puan) tarafından
Sagol cnm bende cekiyorum su oyundan ama sohbeti bilmiyordum kurtulamıyorum oyundan napacam bilmiyorum
(2,009 puan) tarafından
Hesap silsen falan teli sifirlasan yine kayit olunuyo kurtulamiyoruz malesef bulamazsan yaz bana yardımcı olurum
(381 puan) tarafından
Tmm canım cok sagol eşim beni bilir  yapacagını sanmam ama yakalarsam vay haline  onun
0 oy
tarafından
Bak canım hepimizin eşi canım cicim aşkım balım böceğim diyip yada sürekli duzimizin dibinde sevgi böceği falan olmuyor bir süre sonra herşey rutine biniyor insan aynı şeyleri yap yap heyecanı kalmıyor buda artık herşeyi mecburmus gibi hissettiriyor  bu dönemler geçici  herkes yasiyo bu sorunları ama sen soğursan adama kapı açarsın o eşinin işine gelir sen o yolu kapatmalisin sen eşinle daha fazla ilgilen eşine kendini açık açık anlat herşey düzelir zaten konuşmak bu ilişkinin temelini oluşturur herşeyi içinde yaşarsan eger karsindaki bı erkek onu anlamaz erkeklerin kafası kadınlarını kadar derin değil onlar hayatı duz yaşarlar biz eğri büğrü benden sana tavsiye bunlar dene yanilmazsin 
0 oy
tarafından
Benim eşim de içiyo sadece mutfakta iç diyorum sen de öyle yap sadece bi yer seçsin orda içsin. Pubg ye çözüm bilmiyorum malesef 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 626 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 407 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 285 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,990 göst.