0 oy
582 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2 yasinda az once bezini alacaltim aldim geri baglatmadi bana tekme atti hep birde oyle bir agliyor ki duyan cocugu dovuyorum sanar ustunude degistirmedi corap giydiremedim aglicam nerdeyse esimle caresiz kaldik napacagimizi sasirdik neden boyle oluyor ya sizde yasiyor musunuz boyle seyelr ne yapacagimi sasirdim mal gibi kaldim suan 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
11 aylik aynısı bende de var altını actgm an kacyo bağlayan kadar akla karayi secyorum
tarafından
Bizim ki sanki dovnussun gibi agliyir yirtiyor ortaligi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hoşgeldin 2 yaş sendromu:D benimde öyle oldu bezi istemedi ben çise alıştırmaya çalıştım aliscaktida ama ben evde duramadim eşim yüzünden öğrenmeden birakti

tarafından
Valla hic hos gelmedi bize kuzum cok beter oldu anlatamam dayanamiyirum arrik anlasa biraz beni konussa rahat edrim derdi ne durduk yere agliyor dayanamiyorum artik valal
tarafından
Hala uyumadik uyanıp uyanıp duruyo
tarafından
Hala uyumadik uyanıp uyanıp duruyo bakalm
0 oy
tarafından
Benimki de 2 yaşında ben eline dikkat çeken bise veriyorum mesela krem veriyorum kapağını açmaya çalışıyor o sirada degistiriyorum 
tarafından
Onu da denedim canim ama olmadi ya cok aksilesti benimki dovuyormuasun gibi gozlerinden yaslar geliyor dedim acaba hani bir yeri falan mi aciyor bez  baglayinca ama yok sonra da aglar takinca bir sure sonra susuyor sastim kaldimya
0 oy
(2,260 puan) tarafından
Benim kızımda 9 aylık o da aynı basliyor ciglik atmaya zar zor degistiriyorum valla
0 oy
(48,902 puan) tarafından
o kadar abartmıyodu ela bi ara yapti aradasa yapiyo ama baska birsey anlatmaya başlayınca dinliyo caktirmadan giydiriyorum yada altını aliyorum. kilot bez dene canim daha pratik olur 
tarafından
Olabilir canim bu paket bitince oyle deniyim bu aralr cok degisti yaramazdi zaten bir de hastalandi etti hep beter oldu anlasa konussa biraz daha rahat ederim cos kaka egg yaptin mi diyorum hic orali degil ne yapacagimi sasirdim yawrum
(48,902 puan) tarafından
kucuk paket al biz büyük aldik ela sevmedi kullanamadik arkadasima verdim onun oglu var onlar hep kilot bez kullaniyor
0 oy
tarafından
Uyku bi duyan olsa kesin bu kadın bu bebeyi öldürüyo der yani aynı aynı aklım cikio altını üstünü degistirecem die 
0 oy
(16,505 puan) tarafından
Bnm kızda bağlayana kadar cnm çıkıo kalkıo ha bıre 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Belki artık wc ye alışmak istiyordur. Takip edilmeli. 
0 oy
tarafından
1.5 yaş evet kıyafet ve bez krizleri var bizdede  ben oyuna çevirdim artık  hadi ayaklarını yakalıcam . Külot bez kullanıyorum kollarıma geçirip yakalıyorum onu tabi önce yakalayamıyomuş gibi yapıyorum sonrası malum. 
0 oy
(44,772 puan) tarafından

Benimkide 10 aylik hicc durmuyo ablasi oyaliyo bende o arada hemen degistiriyom:D

0 oy
(3,730 puan) tarafından
Bazen bu bebeklerin bez baglatmama üst giymeme gibi atakları oluyor insan ne yapacağını şaşırıyor valla küçükken de yapıyorlar büyüyünce de
0 oy
tarafından
Bezden öıkar annesi belli ki artık istemiyor alıştırmaya başla bak ne güzel fırsat gelmiş eline 
0 oy
(530 puan) tarafından
Belki de artık çişini öğrenmek istiyordur cnm kızım 2 yaşında 1 aydır gündüzleri bağlamıyorum anne çiş diyor geceleri bağlıyorum sadece 
tarafından
Kuzum oda aklima geldi ama tam olarak herseyi konusamiyir eg yaptin mi kaka yaptin mi cis yaptin mi diyorum hic orali degil ki
0 oy
(1,158 puan) tarafından
9 aylik oglum ayni sorun bizdede var tam altina bezi koyuyorum hemen donup kaciyo bide bir sevindirik gidiyo ki sorma poposu acik gezicekmis baglayana kadar akla karayi seciyorum 
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Kilot bez kullanıyorum 7 aylıktan beri
0 oy
(5,375 puan) tarafından
Aynen 13 aylık ömer de öyle yapıo biraz serbest bırakıyom zorlamıyom geziyo hatta bazen işiyo halıya :D kaka yapınca çok zor oluyo ama ya reklam açıyom bakarken hemen alıyom
0 oy
(141 puan) tarafından
Vallaha bizimkide oyle bezini açarken sakin bise yok ama baglamaya gelince çırılçıplak öyle kaçıyor ki yeminle yetişemiyorum 1 buçuk yaşında benimki bende şaştım ne yapacağımi 
0 oy
tarafından
10 aylık bizde de aynı bez değiştirmede dötünün pokuyla kaçmaya çalışıyo temizletmiyo bağlatmıyo giymek istemiyo kesinlikle öyle bi ağlıyo ki sanki dövdüm 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Aslinda 2 yasinda oldugu icin artik tuvalet egitimi zamani yavastan gelmeye baslamis olabilir mi cnm
tarafından
Kuzum onuda dusundum aslinda ama hani belirti verse cis kala egg yaotin mi diyorum hic orali degil bende guvenemiyorum
(3,901 puan) tarafından
Aslinda kitap seviyosa ona bu tuvalet eğitimine yardmci olck kakasini yapan tavşan fln filan olan kitaplar oluyo ya onlardan alip baslayabilirsin aslnda..aaa bak tavsan kakasini buraya yapiyomus büyümüş artik fln gibi..belki ilgisini ceker de alısır heves eder de sen de bezden kurtulursun..
tarafından
Aslinda mantikli kuzum ya aklima gelmemisti hic denicem cok sagol insallah kaka yapan hayvanlarin oldugu bir kitap bulurum;)
(3,901 puan) tarafından
Mutlaka vardr cnm cbku bn bi pedagogun videosunde izlemistim..o ole alsitrmis..pat diye geçilmez diyo once bi anlatin diyo..buyumek hoslarina gidicek diyo büyük insanlarin nasil yaptigini bilsim diyo..hatta kakasini yaptrdiktan sonra sifonu cekip bay bay yapiyolarmis ahah degisik degisik yöntemler var işte:)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Oğlum 15aylık bezini alacağımda da tekrar saracağımda da kaçıyor.Artık altını almaktan nefret eder oldum.Kaçarken popişine vuruyorum, sonrada pişman oluyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 319 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 373 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 623 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Inciiii tanem (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 365 göst.