0 oy
555 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annem bizde kaliyo aksamdan aksama geliyo calisiyo evde korkuyo evlendik evleneli boyle gelmesinde sorun yok maddi manevi yardimda ediyo ama yemek konusuna gelince beni deli ediyo onun evindeyken bir yenegi 3 gun yerdik hergun makarna yerdim nerdeyse. Simdi ben 3 cesit yemek yapiyoruum yemek yenmeyince ertesine gune kalinca yemiyo ac yatiyo yada yanina sadece corba yapiyorum nesela bide dunki yemek sadece corba yiyo simdide aradim corbayla tavuklu pilav vardi evde ne yicez dedi soyledim yanina bisj yap diyo makarna eriste yemiycek onlari makarna yicek sadece diyom kendi evinde yiyodun hicbisey demiyo bende yapmiycam yeter ya yemek doke doke bir hal oldum hergunde yemek yapamam bebegim var huysuz 2 gunluk yaparimve beni cok sinir ediyo yazayim dedim

19 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Annem babamla ayri. Evi var ama korktugu icin bizde kaliyor aksamdan aksama geliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annen neden size geliyor onu anlamadım ama 
0 oy
tarafından
Anne iste atsan atilmaz satsan sattilmaz degisikmis Alalh yardimcin olsn
0 oy
(880 puan) tarafından
Annen niye sizde kalıyor canim sürekli mi 
tarafından
Ayri babamla bizde kaliyo evi duruyo korkuyo evinde kalmaya aksamdan aksama geliyo
(880 puan) tarafından
Hm anladım canim ozmn al.karsina konuş böyle olmuyor anne yazik.gunah de iki güne yemek yapım de sonuçta annen yani anlamıyor olamaz yani
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Halbuki israf etmemek gerekiyo 
0 oy
tarafından
Valla cnm ne desem bilemedim ki ya  başkası olsa boşver derdim ama annen olduğu için bişey yazamadım 
0 oy
tarafından
Amaan yap yerse yesin yemezse yemesin 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

O kadari fazla valla kalsin gelsin gitsin amennada yemek seçip bu kadar israf edilmesi yazik gunah 

0 oy
tarafından
O zaman sende az yap niye çok yapıyorsun
tarafından
Hergun yapmam gerek o zaman bebegik var zor oluyo hergun hergun
tarafından
canım annen bu ne diyebilirsin ki yani
0 oy
(442 puan) tarafından
Hergun yapman gerekiyorsa 1 cesit ya da 2 cesit yap az az. Bitecek sekilde 
0 oy
tarafından
Az yap gunluk yap hemen biter benim eşim de öyle annesi 3 günlük yemeği yediriyo ben yemezdim diyo günlük yap ben öyle yapıyorum 
0 oy
(2,596 puan) tarafından
O zaman o evinde yesin kalmaya yine sana gelsin. Çalışıyor olabilir. Olmadı dışardan yesin gelsin
0 oy
tarafından
Kesinlikle yemek dokmem yazik gunah zaten az yaparim en fazla 2 gun yeriz esim sagolsun hic lafini etmez ama bazilari onceki gunki yemegi yemiyo gercekten ya az yap sadece o gun yensin bitsin yada annen icin ayri yemek yap dokme yazik gunah valla
0 oy
tarafından
Tamam o zaman annen yapsin ne yemek istiyosa
0 oy
tarafından
Ne degisik anneler var ya. Bugün burda degisik degisik postlar okuyorum ve okudukça hayrete düşüyorum 
0 oy
tarafından
Evinde yapsın gündüz alsin gelsin 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Valla 2 günlük yemek bozulmaz biraz abartmış annen 1 tas corba bulmayan insan var kaldiki 3 çeşit yapıyorsun . Beğenmiyor sa akşam gelince kendi yapar birşey 
0 oy
(3,900 puan) tarafından
Bi bu konudan kırma canım anneni az yap bi çeşit yap. Cocuk durmayınca annen yapsın yada o baksın bebeğe sen yap ne varki bunda büyütme yani seninde var evladın 
0 oy
(577 puan) tarafından
Anneniz.oldugu icin birsey diyemezki.insanda 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 245 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde Pakize333 (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 299 göst.