0 oy
1,146 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim bazı tanıdığım resmen gelinine çok yanaşıyor kızına yanaşmıyor ne biliyim benimki sürekli bana biraz mesafeli bunu hissediyorum kızları onun herseyi bide tek gelinim bazen evine damat alicagini Söylüyor ben durmadım yanında ayrı çıktım ya ne bilim sizinkiler nasıl 

54 Cevaplar

+4 oy
(27,353 puan) tarafından

Her anne evladina bağlıdır   :).

(4,134 puan) tarafından
Tam ıska hemşerim
(27,353 puan) tarafından
❣❣❣⚘❣⚘❣⚘❣⚘❣❣⚘
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu da soru mu Allah aşkına biz el kızıyız tabiki de kızlarına daha düşkün 
tarafından
Benim oğlumun adı da Hamza :)
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bana düskün tabi ki çünkü kizi yok:))))
(286 puan) tarafından
Valla çok ballisin ha Allah'ın sevdiği kulusun gorumcesizlik on numara birşey :DDD
(3,901 puan) tarafından
Aynen valla cok rahat:) kaynım da 1 tane var sessiz sakin o da..eltim de öle sakin tatli bi kiz..bn baya şanslıyım sanrm:)
(286 puan) tarafından
Valla sen hayatın premium bölümünden faydalanıyosun resmen:DDDD
(3,901 puan) tarafından
Ahahahaha bu uygulamayi kullandiktan sonra farkettim bunu bn de:))
(286 puan) tarafından
Allah bozmasın canım
0 oy
tarafından
Tabiki kızına kızına sormadan hiç bir iş yapmıyor çok bencil bir kadın artık dahada soğuyorum ondan bu zamanlarda
0 oy
tarafından

Tabiki kızlarına düşkün:ermm:hem zaten ben istemem bana düşkün olmasını

0 oy
(4,651 puan) tarafından

Kızı yok aman banada düşkün olmasın:wassat:

0 oy
tarafından
Kaynanam la aram çok çok iyidir allah bozdurmasın ama hiç bir kaynana gelinini kızı kadar sevmez ne kadar kızımdan ayırmam desende yalan 
0 oy
(286 puan) tarafından
Benimki de kızına ölüyor kızım aşağı kızım yukarı bende tek gelinim ama öyle çok kıymetli değilim halbuki eni sonu da bize kalacaklar biz bakacaz onlara ama bilmezler 
tarafından
Aynen öyle sinir oluyorum isterim bana düşkün olsun yanassin ben bakarım ona
(286 puan) tarafından
Aman boşver kız hayrını görsün kızının umursama bile kendini parçalasan bile böyle kaynanalara yararlanamiyordun
0 oy
(174 puan) tarafından
Kizi yok iki eltiyiz ama eltimi sevmez beni bilmiyorum belkide seviyor cunki iyiyiz 
0 oy
(583 puan) tarafından
Benim Annemin 1 tane gelini var ona çok ama çok düşkün ama üç kızı var tabii bize bişey olsa ciğeri daha çok yanar anne sonuçta 
tarafından
Geliniylemi oturuyor
(583 puan) tarafından
Hayır ayrı oturuyolar  20 dk lik mesafe var aralarında
(747 puan) tarafından
Kız bizimde tek gelindir 3 kızız anam hiç laf ettirmez gelinine.Kendide biliyor gelini bize uygun değil kendide kızar ama bize laf ettirmez :D bizi eziyor onu ezmiyor :D
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tabikide kızlarına bağlı 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Kızlarına tabii ki de normal olan da bu insanın içgüdüsü doğası gereği tabii ki de yavrusuna düşkün olacak sonunda biz baksak bile
0 oy
tarafından

Kizlarinada ayni banada 

0 oy
tarafından
Tabiki kızına düşkün dür normali bu diye düşünüyorum :) 
0 oy
tarafından
Kızına düşkün olması çok normal değilmi çünkü annesi

Ama benim annem.gelinine düşkün o ayrı 
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Tabiki kızına düşkün olacak benim annem de bana. Diğer türlüsü dış gorumluk öyle. Kimsenin gelini kızı yerine kaynanasi da annenin değerine geçemez . Aramızdaki bağı güzel kursun yeter beni ondan çok sevmesini beklemeye hakkım yok zaten 
0 oy
(119,248 puan) tarafından

Umrumda bile degil çokta tin :D 

0 oy
tarafından
Kızı yok ama bana da düşkün değil. Zaten olsa da düşkün olmasını beklemem kiz ayrı gelin ayrıdır. 
0 oy
tarafından
Kayinvalidemin kızından bile haberi yok eltimle görümce arasında kalsa direk eltimi seçer kızı aç mı tok mu arayıp sormaz eltime sorar kızı aç yatsa içi acımaz eltim yatsa sabaha kadar ağlar 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Babannemin bi lafi war insandan insana en ucuz baskasinin ewladi der tabiki kizlarina duskun sorsan kizindan ayirmaz iyi gozukup kuyu kazanlardan ☺

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,148 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 346 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Oznurr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 825 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde Acemianne1011 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 344 göst.