0 oy
745 göst.
Diğer kategorisinde (980 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Sadece nikahla evlenen varmı. Ben hikayemi anlatsam sığmaz buraya. Bu arada ben nikâh taraftarıydım fakat eşim istiyordu nasip olmadı

Not: Bana göre düğün milleti eğlendirip memnun edememekten başka bir şey değil zaten

20 Cevaplar

+1 oy
(6,825 puan) tarafından

Bn düğün de oynamak için sif düğün salonu tutturdum

2dk bile oturmadim o derece:) düğün güzeldir 

-Reklam-
+1 oy
tarafından

Benim de dugunum olmadi 

0 oy
tarafından

Ben canım nikahla evlendim iyiki de evlenmişim gereksiz buluyorum düğünleri sadece oynamak icin var bence:)

0 oy
(471 puan) tarafından
Eşimin memleketinde dugun adeti yokmus kina olup diger gunde gelin alma olurmus malesef benimkide oyle oldu dugun gibi yaptik kinayi ertesi gunde gelinlik giydim evden aldilar
0 oy
(30 puan) tarafından
Bu hayata her şey şan şöhret deyil kuzum sevği olduğu zaman sadeçe nikah olsun ne farkeder yeterki mutluluk huzur sevgi olsun benim düğünüm oldu ama bir şürü arkadaşim var oyle sadece nikahli olan 
(980 puan) tarafından
Orası öyle canım ben istemiyordum zaten
0 oy
tarafından
Bizde sadece nikahla evlendik canım düğün bende gereksiz bulyorum gereksiz para israfı 
0 oy
tarafından
Ayni fikirdeyim.dugunde benden haric herkez yedi icti eglendi borcunun derdi bana kaldi.hatirlamak bile istemiyorum
0 oy
tarafından
Ben nikah istiyordum canım ama düğün oldu. Özel  bir davet gemisinde oldu hem de.Ama istediğim nikah olsun bitsin gitsindi☺️
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Benim en büyük hayalimdi baba evinden beyaz gelinlikle cikmadim ama kactim kacana yapmiyolarmis ama gelinlik giyemedim o kaldı icimde yoksa dugun degil mal gibi evlenmisim inanki altin esya hic bisey yok
(263 puan) tarafından
Yok bacım o yüzden benim gözümde hiçler. Ha konuşuyorum gelip gidiyoruz ama gel birde içime sor benim. Çok zor bu günlere geldik bir çöp yardımları yoktur. Ama lafa çeneye geldin mi maşallah ları var. Hiç birine hakkımı helal etmiyorum. Benden sonra iki kaynım evlendi onların iyi kötü herşey lerini yaptırlar. Ben yine sesimi çıkarmadım. Allah büyük.
tarafından
Ay canım gerçekten kötü olmuş çünkü senden sonrasına nasıl yaptıysa yapabilirdi
(263 puan) tarafından
Ben hakkımı helal etmiyorum... Bu onlara yeter.
(2,009 puan) tarafından
Ne deyim kizlar 4 tane daha var cocugu Allaha havale ettim hakkim olsun Allah cikartir biyerden bende el gibiyim hicc gitmem ama onlar gelir sonrada trip atarlar aman bosverin napalim bizimde kaderimiz buymus uzmeyin en iyisi evlatlarimizin olsun
tarafından
Aynen öyle kuzum Allah evlatlarımıza yasatmasin
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Bende sade nikah istiodum 

Ama bızım burada düğün yapmadan olmaz 

Huu yapmasam adım çıkardı hatta :) 
(980 puan) tarafından
Maalesef bazı yerlerde nikâh ile evlenmeyi farklı algılayanlar oluyor. Bana da hamile ondan dediler. Noldu ben 1,5 sene sonra doğurdum onlardan değilmişim değilmi dediklerim vardır
0 oy
(118 puan) tarafından
Bizde 3 sene nisanli kaldik esimin anne babasi yoktu ablasi isteniyodu yine bahaneler ureyince kactik gelinlikde dugunde olmadi
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Ben cokkkk isterdim ama olmadi. Pandemiden dolayi. Şöyle halaylar danslarr. Ama kısmet. 
0 oy
(76 puan) tarafından

Bende sadece nikahla evlendim canım kaçarak evlendik eşim ve ailesi düğün yapalım dediler ben düğün istemiyorum düğün parasıyla altın ve ev istiyorum dedim öyle de yaptık iyiki öyle yaptım  şükür şimdi rahatız :)

0 oy
(2,590 puan) tarafından
Sadece nikah yaptim ve pisman degilim kinam cok guzeldi onda yeterince eglendim 
0 oy
tarafından
Bende sadece nikah istiyordum benim de nikah olmadı bir sürü para harcadilar düğün için hepsi gereksizdi ama kaynanam olmaz laf söylerler diye yaptı 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ben nikah sonrası eğlence yaptim mekan tuttuk..sadece eğleneceğim arkadas,kuzen ve cok yakın amca fln cagirdim.. düğünde bos beleş bi sürü insan geliyo açıkçası istemedim onlari..bizimkinde de 110 kişi fln vardi cok da guzel eğlendik ohh ohhh..
0 oy
tarafından

Ben de sadece nikah istiyordum annem bi tanecik kızım var kınasız düğünsüz olmaz dedi. kınamı da salo tuttu düğün gibi yaptı çok eğlendik iyi ki annemi dinlemişim :)

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Benim düğün salonunda  oldu ama ben istemiyordum çalgılı. Mevlitli istiyordum olmadı 
0 oy
(1,578 puan) tarafından

Bizim 3 gün oldu düğünümüz :)

0 oy
(7,402 puan) tarafından

hayali sade nikah olup dugun yapanlardanim:angry: hala sinir olurum. düğün kadar sacma bise yoktur bana gore canim. ama ikna edemedim ne esimin ailesini ne kendi ailemi...

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 319 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 604 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevda Mehmet emir (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,267 göst.
16 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Mevanin annesi (971 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,118 göst.
11 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ht (2,089 puan) tarafından soruldu

378,375 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...