0 oy
766 göst.
Aile kategorisinde (5,436 puan) tarafından
Bni bilen bilir coktandir giremedim başımıza gelmeyen kalmadi ama bunada şükür derdi veren dermaninida verir. 

Oğlumn testi pozitif cikti cuma günü 3 gün ishal kusma olunca dayanamayip götürdüm. Fakat hic bi sekilde ilac verilmedi pozitif olduktan snra. Aksamdan beri cocuk cigerlerini gosteriyor aciyot agriyor diyor korkuyorum. Ne yapmam lazim beslenimine cok dikkat ediyorum elimden geldigi kadar. Bndede semptonlar var maske takiyoruz 8 aylikta oglum var oda gece hic uyumadi atesi var az kusmasi var korkuyorum ondada mi var acaba. 2 gündür ariyorum yardmci olmuyorlar eve test icin ekip gondermiyorlar hastaneye nasl gideyim 2 cocukla anlatamadim .. 

29 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah 
(5,436 puan) tarafından
Amn cnm amn insallah sagol
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Cok gecmis olsun ALLAH şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşsun inşaallah RABBİM'in izniyle 
(5,436 puan) tarafından
Amin amin insallah sagol :(
0 oy
(2,722 puan) tarafından
canım maalesef bu ihmale gelecek bir şey değil eşinle beraber alın çocukları bir hastaneye götürün gerekirse tekrar ikisine de test yaptırın ayrıca siz kendinize test yaptırın karantinada durun
(5,436 puan) tarafından
Karantinadayiz zsten biz ama cocuklarimin ikiside tekrar pozitif olsada birsey yapmiyolar
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah
(5,436 puan) tarafından
Insllah amin sagol cnm
0 oy
(716 puan) tarafından
Benim babamda temas olduğu için test istediler ordan oraya yönlendirdiler en son babam kızıp sağlık bakanlığını aradı sonra t3st yaptılar. Bizim bi hamile kadında pozitifmis ilaç vermemişler hamile diye. doktor bol bol mandalina yesin demiş kadın öyle yapmış durmadan mandalina yemiş geçmiş korona. Geçmiş olsun bu arada canım Allah şifa versin
(5,436 puan) tarafından
Sagol cnm benim sizede gecms olsn meyve 2 kere veriyorum ogluma cayini yapiyrm 2 kere
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Verdiği ilaçlar ağır bebek ve çocuklara ilaç hiç duymadım verildiğini

Ihlamur kuşburnu çayi yapabilirsiniz hep birlikte için ek takviye vitaminler alın ve sürekli meyve tüketin mandalina gibi 
(5,436 puan) tarafından
Evet oyleyms cnm sagolasin yapiyorm hepsini Allah razi olsn
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim günahsız yavrularının hürmetine şifa versin Çok üzüldüm canm . Bol bol meyve yiyin bitki çayları için balla karıştır meyvesuyu niyetine içir çocuklara  
(5,436 puan) tarafından
Aynen hepsini yapiyorum kuzum. Allah razi olsn cnm
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Ay kuzularım benim Rabbim şifa versin çok üzüldüm ya Allah yardımcınız olsun :(

(5,436 puan) tarafından
Amn cnm amin sagol
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah şifa versin canım
(5,436 puan) tarafından
Sagol Allah razi olsn cnm

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 874 göst.
25 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sühanca (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Mys (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 265 göst.
29 Mart 2021 Aile kategorisinde Gonca_23 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 507 göst.
22 Mart 2021 Aile kategorisinde Ci.lem.1881 (5 puan) tarafından soruldu

379,242 soru

11,351,890 cevap

34,822 kullanıcı