0 oy
764 göst.
Aile kategorisinde (5,436 puan) tarafından
Bni bilen bilir coktandir giremedim başımıza gelmeyen kalmadi ama bunada şükür derdi veren dermaninida verir. 

Oğlumn testi pozitif cikti cuma günü 3 gün ishal kusma olunca dayanamayip götürdüm. Fakat hic bi sekilde ilac verilmedi pozitif olduktan snra. Aksamdan beri cocuk cigerlerini gosteriyor aciyot agriyor diyor korkuyorum. Ne yapmam lazim beslenimine cok dikkat ediyorum elimden geldigi kadar. Bndede semptonlar var maske takiyoruz 8 aylikta oglum var oda gece hic uyumadi atesi var az kusmasi var korkuyorum ondada mi var acaba. 2 gündür ariyorum yardmci olmuyorlar eve test icin ekip gondermiyorlar hastaneye nasl gideyim 2 cocukla anlatamadim .. 

29 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Cok uzuldum gecmis olsun 

Kimseye tenezzul etme yani kimseyide cagirma ambulansi ara sizi gotursunler
(5,436 puan) tarafından
Oyle olacak sanirim cnm sagol
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Çok gecmis olsun canim Rabbim sifa versin inşallah :(

(5,436 puan) tarafından
Amin cnm Allah razi olsn
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun canim inşaallah en kısa zamanda atlatırsınız Rabbim şifalar versin 
(5,436 puan) tarafından
Sagl cnm insanlar neden ölüyormus anladim hic bi sekilde yardim yok ondan :(
0 oy
(263 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Allah şifa versin canım. 
(5,436 puan) tarafından
Amn cnm sagolasn
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun, çocuklara kıyamıyorum :( Rabbim inşallah şifasını versin tez zamanda 

(5,436 puan) tarafından
Amin cnm Allah razi olsn dua edin cocuklarm icin bi anne olarak onu öyle görmeyi yüreğim kaldirmiyor artk
0 oy
tarafından
Ay canım benim ya "(( rabbim acil şifalar versin inşallah bol bol c vitamini alın mutlaka ıhlamur sirke falan bunları içmeye çalışın 

Zecefil zerdeçal ve bal i karıştır sıcak suya kat ailecek için rabbim şifa versin inanki çok üzüldüm ya "(
(5,436 puan) tarafından
Sagl cnm Allah razi olsn hepsini yapmaya calisiyorum tsk ederm :(
tarafından
Rica ederim canım benim Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah atlatırsın allahin izniyle üzülme dermansız dert vermesin rabbim bu da geçer inşallah
(5,436 puan) tarafından
Insallah cnm sagol destegn icin. Gelmez dedik geldi aman dikkat edin :(
0 oy
(306 puan) tarafından
Yengemlerse oldu test vermek istediler gelen giden olmadı canım onlarda aradı acil servisi siz gelmiyorsanız ben geliyorum dedi kızdılar snra hemen akşamına test için geldiler.. Bebeklere çocuklara ilaç vermiyorlar canm onlar atlatablyor ve küçükler diye.. Emziriyorsan sende kullanamıyrsun verdiği ilacı ya emzirmeye ara verip kullanıcaksın yada emzirip kullanmicaksın.. Rabbm tez zamansa şifa versin inşallah hemen atlatırsınız takviye edici d vitamini c vitamini aldır canm kndine.. Ve ilaçları kullanrsan koroaspirinde kullan
(5,436 puan) tarafından
Ay tsk ederm cnm emzirym ve birakma sansim yok bana cok bagli dua edin hafif atlataym :( ck sagl Allah razi olsn
(306 puan) tarafından
İnşallah canım benim dualarımız seninle..♥
(5,436 puan) tarafından
Sağolasın önceki ismin neydi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Büyük ihtimal hepiniz kapmışsınız canım cocuklara ilaç verilmez muz patates yedir ishal için sağlıklı beslenin atlatırsınız inşallah 
(5,436 puan) tarafından
Yapıyorum cnm dediklerini. :( galiba öyle
(25,224 puan) tarafından
Moralini yüksek tut sen moral çok önemli bu hastalıkta bol vol sumaklı soğan salatası yiyin eczaneden D vitamini ve c vitamini alıp içebilirsin benim arkadaşıma doktor onları önerdi 10 gün zorlu geçti ama şükür toparladılar.
(5,436 puan) tarafından
Bize hic bi sekilde hic bisi onerilmiyor kafayi yicem. Sagolasin cnm bnm
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Gecmis olsun allah sifalar versin normal arasan gelmiyorlar olayı çok abartıp büyütmen gerekiyorki öyle gelirler yoksa gelmezler bizde öyleydik aradığımizda gelmiyorlardi esim olayi çok aşirı buyütür ve siz gelneseniz biz kendimiz cıkıp hastahaneyw gideriz ve sizi şikayette ederuz hiç ilgilenmiyorsunuz bize çıkmayın diyorsunuz ve k8msede bizimle ilgilenmiyor şikayet edicem sizi diyince öyle geliyorlardı.
(5,436 puan) tarafından
Bnde oyle yapcaktim ama gerek kalmadi kayinpederimdede semptom var kalp hastasi oldugu icin gelecekler bugun
0 oy
(129 puan) tarafından
Bnce hastaneye git  canm zaten pozitif çıkmış daha kötüsünü olmaz 
(5,436 puan) tarafından
Baskalarina bulastirmak var bide cok kalabalikmis orasi
0 oy
(78 puan) tarafından
112 yi ara canım çocugun gögus agrisini söyle hemen gelirler ya da izin alip kendi aracinizla gitmelisiniz ihmal etme 
(5,436 puan) tarafından
Bugun kayinpederim icin gelecekler solucem cnm sagol o kalp hastasi oldugu için hemen gelecek oldular 112 yi defalarca aradim afedersn bi b.k yapilmad
0 oy
tarafından
Bi sağlık bakanlığını aramayı denesen canımm off ya çok üzüldüm hele çocuklar rabbim tez elden şifa versin inşallah hiç kimseye muhtaç bırakmasın 
(5,436 puan) tarafından
Nereleri aramadim nereleri yok acan acan olsa yardmci olan yoktu ta ki sabah kayinpederimde semptom gosterene kadar :( o kalp hastasi oldgu icin hemen gelecek oldular
tarafından
Öff ya neden kötüleri değilde iyileri bulur sanki bnm annemde kapmıştı iyileşti çok şükür Allah yardımcınız olsun canım bi an önce iyileşsinler inşallah
(5,436 puan) tarafından
Insallah cnm Allah razi olsn
0 oy
(4,135 puan) tarafından
Kekik yagı iyi geliyo canim cok cok gecmiş olsun 
(5,436 puan) tarafından
2 gundur sicak suya damlatip kokluyoruz bnde alamiyrm kokuyu fkat
(5,436 puan) tarafından
Sağolasın
0 oy
(449 puan) tarafından
Cnm çok geçmiş olsun.Artkk hastaneler dolu.vakalar çok fazla.herkes kendi haline bırakıldı. Sonumuz hayra olur inşallah. 
(5,436 puan) tarafından
Amin amin inşallah cnm haklisin oyle yapildi
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Ay kuzum benim ya Allah şifa versin.Kekik çayını çok duyuyorum oğluna icir inşallah iyi gelir canim.  
(5,436 puan) tarafından
Karişik yapiyordm kekik mi yapayim sadece sagol cnm
(2,267 puan) tarafından
Canım günde bir kere de sade kekik ver şifa olsun inşallah. Şimdi nasıl yavrun
(5,436 puan) tarafından
Sagl yapayim hemen yarin. Pzitif cikan oglum iyi cok sukur de 8 aylik olan ates oldu bugun ishal yapti dişten diye avutuyorum kendimi ama bu gecede uyku yok bana tek canlari sagolsunda:(
(2,267 puan) tarafından
Evet canim şu süreci atlatin da bunların hepsi geçici ...
(5,436 puan) tarafından
Evet sagol cnm :(
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah 
(5,436 puan) tarafından
Amin insallah cnm sagol
0 oy
(48,482 puan) tarafından
gecmis olsun canim benim Allah sifa versin insallah hemen atlatirsiniz
(5,436 puan) tarafından
Sagol abla amin
(48,482 puan) tarafından
simdi nasillsiniz canim
(5,436 puan) tarafından
Abla yüksel iyide ömer:/ atesi var
(48,482 puan) tarafından
kiyamam ya insallah hemen gecer gider
(5,436 puan) tarafından
Insallah abla dua et :(
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Ah canım benim ya çok üzüldüm duamdasınnz hepiniz rabbim evlatlarınıza sağlık sıhhat versin biran önce atlatın pozitif olan oğlun kaç yaşında canm 
(5,436 puan) tarafından
4 yasinda cnm
Allah razi olsn cnm amn
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım ya geçmiş olsun hepinize ambulans ara birazda sert çık ki gelsinler
(5,436 puan) tarafından
Yapcam en sonunda ya illaki birilerine biseymi olmasi gerekiyor anlamiyrm
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ya kıyamam bne o bebeklere ınsallah kolay atlatırsınız. Telefonda biraz sert konusun bence yoksa gelmezler. 
(5,436 puan) tarafından
Oyle yapicam cnm bugun geldiler bana test yaptilar kayınpederime ysptilar. Cocuklarima bisi yapmiyolar ilacta vermiyolar. Evlatlarima sarilip opmeyi ozledim ben artk :(
(1,037 puan) tarafından
Ya cok üzüldüm. Onların bunyelerı saglam olur sen dik dur ki onlar ıyı olsun guzel saglıklı yemekler yap c vitamini alsınlar. Atlatacaksınız ınsallah dualarımla seninle canım
(5,436 puan) tarafından
Yapiyorm cnm onlara bakarken kendime bakamıyorum ama cok yorgunum uykusuzum agrilarim var. Sagol Allah razi olsn :(

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 869 göst.
25 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sühanca (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Mys (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 264 göst.
29 Mart 2021 Aile kategorisinde Gonca_23 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 506 göst.
22 Mart 2021 Aile kategorisinde Ci.lem.1881 (5 puan) tarafından soruldu

377,943 soru

11,312,743 cevap

34,746 kullanıcı