0 oy
507 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
HHzbzbbzbzbzbzbbzb

5 Cevaplar

+1 oy
(2,375 puan) tarafından

Hatayi bastan yapmışsın bacim ev üstüne ev olmuyor kari koca hayatı kalmaz 

(2,375 puan) tarafından
Sakince konus ikna etmeye çalış  yoksa evliligin bitebilir cok zor çünkü rahat oturamazsiniz konusamazsiniz bi sohbet edemezsiniz
(5 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
........
(2,375 puan) tarafından
Hm anladim o zaman yaninda esine saril op mahremiyet istedigini belli et kaynanan gonderir sizi esinide ikna eder
(5 puan) tarafından
Oğlu öpüp ssrilmaya calisio bazen annesi denk gelio utaniyorum ayıp kadının yanında diyorum böle mi yapım sence başka napabilirim
(2,375 puan) tarafından
Evet yap yani fisir fisir konus sakalas o zaman rahatsiz olur gondermek ister
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Empati yapsak mesale evim tek oğlumu eşin öyleyse yer seninde oglarin var aynı duruma düşebilirsiniz unutma bizde yaslanacagiz Rabbim ömür verirse 
(5 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
......
0 oy
(868 puan) tarafından
Niye günah olsunki kadın kocasının anne babası na bakmak zorunda deqil . Bakıyorsa Allah rızası için bakar. Gerçekten birlik oturan biri olarak söylüyorum Rabbim kimseyi aynı evde oturmaya mecbur kılmasın. Ayrı ev nasip olsun sanada banada isteyen herkese. Ev üstüne ev kurulmuyormus derlerdide oralı olmazdım ama öyleymiş.. 
tarafından
Amin cnm rabbbim banada nasip etsin inşallah
(868 puan) tarafından
Amiiin canm inşallah inşallah
(5 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
..........
(868 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm. Zor ama Allah a aç ellerini dua et hayırlı bir kapı açılacaktır insallah
(5 puan) tarafından
Hep dua ediyorumda eşimin lafları da batmaya başladı artık  çok üzülüyorum hamile hamile
0 oy
(181 puan) tarafından
Yani benim çocuğumun hareketleri batıyorsa onlara tabiki ayırırım kimse benim çocuğumdan değerli değil yarın bir gün daha büyük sorunlar ortaya çıkar o yüzden şimdiden ayır bence hem annesinin eli ayağı da tutuyormuş 
(5 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.......
(181 puan) tarafından
Zaten bir tek bu erkeklerin anneleri babaları var bizim yok çok bencil bu erkekler gerçekten ne diyim Rabbım sana da çıkış kapısı göstersin ayrıl inşaallah o evden
(5 puan) tarafından
İnşallah bacim Allah razı olsun
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürer kız bende çok istiyorum ama RABBİM yardmcn olsn hayirlisi ile önce seni cikarttin o evden insallah
(5 puan) tarafından
İsteyen herkesi çıkarsın bacım inşallah zor Muş

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 767 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 3,795 göst.
4 Kasım 2020 Aile kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 148 göst.
0 oy