0 oy
667 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Evleneli 1 buçuk yıl oldu bütün altinlarimi satti eşim bugünde alyansimi artık okadar duygusuzlastimki çünkü alyans ya bu alyans simleyen birşey benmi çok abartıyorum yoksa sizin içinde önemlimi alyansiniz. Çok ağladım bugün 3 buçuk aylık oğlum var . Artık evliliğe dair hissettiklerimi hissedemiyorum . Çok üzgünüm çok kirginim . 

16 Cevaplar

+1 oy
(1,790 puan) tarafından
Canım eşin umarsız bir şekilde alıp sattı ise gerçekten çok kötü ama mecbur kalıp ilk fırsatta yapma sözü ile sattı ise üzme kendini seni ele güne muhtaç etmesin yeter bence hayat bu bazen herşey yolunda gitmeyebilir evet çok özel birşey ama somut yani birbirinize yüzük ile değil gönülden de bağlı olabilirsiniz 
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım neden sattı
(50 puan) tarafından
Inşaat mühendisi eşim bir ise başlarken malzeme alması lazım oyuzden satti
(4,698 puan) tarafından
İhtiyacı olmasaydı alyansını satmak aklına gelmezdi bence tabi sen dert ettigine göre ihtiyacı yok demekki
tarafından
Peki şimdi tekrar işe baslarken ne satıp ise baslayacak
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Yaa üzüldüm senın için

Alyans önemli bencede 
(614 puan) tarafından
Knk napiyon naslsn
(16,504 puan) tarafından
İyitm kanka senden naber nerelerdesin
0 oy
(653 puan) tarafından
Evet önemli tabiki ama inşallah yerine daha güzelleri gelir oğlunu üzme kendinide sağlık sıhhatli olun da
(50 puan) tarafından
Inşallah aminn
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Evet simge bi isim ama mecbur olucaksa satilabilir ama esim benim takilarimi almak istemiyo benimde 1.5 sene oldu herseyim duruyo  ben onlari yok sayıyorum  güvenmiyorum  onlara bakiyorum başımın  caresine diyo hep
0 oy
(143 puan) tarafından
Bnm alyansim 3 aylikken satildi simdi 3 yillik evliyim dogum.yapcm esim soz verdi hediye olark alck ins
0 oy
tarafından
Haklısın diyecek bişey yok benimde eşim alyansimi satsa duygularım ölür herhalde evliliğe dair. Bnde onemserim alyansimi 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Alyans ne kadar ederki o parayi bi yerden borç bulup sonra işi hallolunca geri ödeyebilirdi  . Sermayesini senden  olmus resmen iş yaparken alyansina mi güvendi .yapmamasini gerekiyordu bence 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Tabıkı onemlı. Bende olsam cok uzulurum  ama cok ihtiyacınız varsa mecbur yapcak bise yok. Ama kazanınca sana geri alırım falan demedi mi. Sadece alıp gitti mi oyleyse cok kırılırsın 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ne için sattığınız önemli. Eşin didinip uğraşıyor ama yetmiyor zor durumda olduğunuz için mi? Yoksa eşin hazıra alıştığı için çalışmak uğraşmak zor geldiği için mi
0 oy
(580 puan) tarafından
Sebep neydi ki borç harç mı? Ya da eve, çocuğun ihtiyacı olan bir şeyin alınamaması mı? Alyans benim de kırmızı çizgimdir. 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Alyansım olmuyo parmağıma takmıyom eşimde denzide düşürmüştü ya çok önemli değil ama sana sormadan veya onun sorumsuzluğu yüzünden oluyosa tabi üzülmüşsün yoksa alyansını satmak istemem ama mecbur kaldım yine alırız vs deyip gönlünü alsaydı sende sıkıntı yapmazdn diye düşünüyorum 
0 oy
tarafından
alyans satmak igursuzluk derler
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Ohoo bacım benim gideli cok oldu
(50 puan) tarafından
Ayy bu psikolojiden istiyorumm
(10,972 puan) tarafından
Valla alyanstan cooook daha buyuk dertlerim bacım keske bu sıkıntım olacagına sekiztane alyansım satılsa
(50 puan) tarafından
Allah yardım etsin canimm
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Keyfi olarak satmışsa elbette hatali ama borçlara falan vermisse yapacak bisey yok benim de yüzüğüm satildi borc olunca insan mecbur kalıyor 
0 oy
(172 puan) tarafından
Bende sattım bir sene oldu 3 senelik evliyim ama benim ki ihtiyaçtan di gerçekten hastane için. Ben istedim satmayı o şekilde 

İlgili sorular

+2 oy
17 cevap 701 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 543 göst.
26 Mart 2021 Aile kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu

380,307 soru

11,386,714 cevap

34,887 kullanıcı

...