+2 oy
700 göst.
Diğer kategorisinde (9,651 puan) tarafından
Degisik bir hüzün var içimde. Doğduğum evden gelin geldim bu eve 7 yıldır buradayım hiç ev taşımadım ve bu evle de bir bağ kurdum zor geliyor ağır geliyor. Ne hissedeceğimi bilmiyorum. Herşey daha iyi olsun diye şartlarımız güzelleşsin diye sattık merkezdeki okullar şartlar sosyal imkanlar daha çok. Bir nevi mecburduk ama işte son anda insanın üzerine degisik birşey çöküyormuş..  seviyordum hep evimi. Neyse işte bende öyle bi içimi acayim dedim bu yataktaki bu evdeki son gecemde. Buda burda kendime bir notum olsun. Umarım Rabbim uygun gördüğü zamanda en güzel şekilde bize çok daha huzur mutluluk verecek bir evimiz olur :) şimdilik iç guveysi gidiyoruz :) kurgucubirinden anlık:)

17 Cevaplar

+1 oy
(16,490 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Son Geceni Bile O kadar Çok Özleyeceksin ki

Durup Dururken Aklına Gelecek Gözyaşların İnecek Damla Damla 

Çok Özleyeceksın Evını Anılarını Her Saniyenı Çok Zor Gelecek 

Bazen Bu Sıkıntı İçine Gelecek Ve Ben Evimi Çok Özledım  Dıyceksın :((

Bunlarda Benım yaşadığım duygulardı aşko :(

Hakkında hayırlısı Olsun İnşallah bitanemm 

(16,490 puan) tarafından
Özlüyorum Sadece :(
(16,490 puan) tarafından
Yaaa fato naptın Benimde şuan gözyaşı pıt :(
(16,490 puan) tarafından
Gelinlikle girdiğim hamıle kaldığım doğum yaptığım
En güzel anılarımın olduğu evdi :(
(9,651 puan) tarafından
Ne zaman taşındın kuzum :/ bugün kalan eşyalarda tasinicak yarını yok kuzum ya bildiğin kalbim böyle bi ökü.z oturmuş gibi
(16,490 puan) tarafından
Geçen yıl mart ayında
Kıracıydık
Ev aldığımız için mecbur taşındık canım

Oyy kıyamam sana ben yaa çiçeğim

İnşallah sonraki günlerin bu günlerini aratmaz çok çok mutlu olursunn bebemmmm
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tabiki ilk evin zor olur elbetteki ama öyle gerekiyorsa yapack birşey yok herşey bizim icin canm 
(9,651 puan) tarafından
Haklisin canım kızımın ilkokul zamanı geldi ve sosyal olanaklara kısıtlı burada bir nevi mecburiyet. Hüzünde çökmese iyiydi:)
tarafından
Kıyamm dahada iyileri olur zamanla insallah
(9,651 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Rabbim hayırlı huzur dolu bi ev nasip etsin inşallah tez zamanda canım.  
(9,651 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim.. Rabbim isteyen herkese isteklerinin en güzelini nasip etsin insallah❤
(3,695 puan) tarafından
Aminn aminn insallah ❤❤
0 oy
tarafından
İnsan üzülüyor canım ama daha güzelleri sizin olsun inşallah
(9,651 puan) tarafından
Allah razı olsun canım Rabbim isteyen herkese daha güzellerini nasip etsin insallah❤
tarafından
Amin amin canım inşallah ♥️
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH yardımcınız olsun en kısa sürede yeniden ev sahibi olursunuz inşaallah buda bi sınav elbet geçecek geçmez dediğimiz ve geçip giden şeyler gibi üzülme ALLAH var keder yok şükür Elhamdülillah ☝
(9,651 puan) tarafından
Elhamdülillah canım Allah razı olsun.. Herşey gibi omur gibi geçip gidecek:)
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Kendi evinizde olur inşallah Birgün Allah huzuru eksik etmesin yeter hakkınzda hayırlısı olsun inşallah 
(9,651 puan) tarafından
Allah razı olsun canım Rabbim inşallah nasip eder..
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun inşallah kaynanamda kalcaz deme sakın 
(9,651 puan) tarafından
Annemde kalacaz:)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım biz satmadık ama iç güveysi annemlerdeyiz 4 aydır :) ben de kesin dönüş yapmayacağım evime taşınırken ikimiz de ağladık eşimle o gece. 
(9,651 puan) tarafından
Öyle gerçekten çok haklısın işte bu saydıklarım düşündürüyor beni de.. kendi düzenimizi kurduktan sonra bir tek annem benim babam vefat etti ama yinede bukadar rahat olamicagimi biliyorum.. özel değilse siz neden annenlesiniz?
(13,202 puan) tarafından
Yok ya özel değil tabiki kaynana ile alt üst birliktik biz ben geçen yıl en son onu evden kovana kadar doldum. Sesine eşyalarına bilr tahammül edemedim. Millete ben ne yaptım ki geline demesine iki yüzlü olmasına sinir oldum. Oldum da oldum. Özellikle maddi bir takım takıntıları var eşim kimi zaman yanımda oldu kimi zaman ona uydu da anası olduğu için. mahalle mahalle değil kokusu insanları cabası. İşi desem sabah 6 da çorludan Çerkezköy e gidecek gece 9 da 10 da gelecekti aileme gelmiştim ben de yine tartışma oldu aramızda ya eşyaları gönder ya evi taşı dedim bir daha dönmem o eve dedim. Öyle geldik buraya. Daha eşyalarımız yok gibi giyimlerin yarısı burada işte.
Başın sağ olsun belki kötü olmaz yaa en azından evin parası ile ev alırsın yine. Bir anne değil mi geçinirsiniz
(9,651 puan) tarafından
Anladım canım şuanda gorusmuyosunuzdur tabi kayinvalideyle.. sizin plânınız ne ? Çok şükür geçiniriz diye düşünüyorum canım annem zaten babamdan sonra sık sık kaldı bizde alıştık birlikte yaşamaya ama işte dediğin gibi insanın da kendi evi gibi olmuyo olmaz sanırım..  şimdi tekirdağ merkezden hürriyetten arsa aldık canım evin parasıyla oraya yavaş yavaş ev yaparız istediğimiz gibi diyoruz bizde muratlı da oturuyoruz:) söylememeye özen gosteriyorum ama bi seferlik kurallarımı cigniyim :) az com biliyosundur muratliyi gelişmiyor çocukluğumda nasılsa şimdide öyle o yüzden merkezde çocuklar daha rahat eder diye düşündük
(13,202 puan) tarafından
Biliyorum orada olduğunu kuzum. Belki müteahhit de girer yeni arsanıza gelişen bir mahalle sonuçta. Eşin süreli işte ne de olsa geçinirsiniz yaa insan nelere alışıyor. Biz de annem ev alacak yakın zamanda ona yakın bir yere taşınacağız. Konuşmuyorum kaynana ile konuşmayı da düşünmüyorum 4-5 aydır buradayız bir kez telefonunu kaldırıp da siz çekilin kenara ben torunumu özledim demedi.
(9,651 puan) tarafından
Hadi sen el kizisin  da torununa neden yapar ki insan bunu hiç ki sevgi gibi duyguları yok içlerinde..  üzücü bir durum canım Allah herkese merhamet versin inşallah..  trakyada meşhurdur zaten gelin kaynana evleri altlı üstlü de sonrasında da böyle sorunlar kaçınılmaz oluyor ki..
0 oy
(3,148 puan) tarafından
İlk evden ayrılmak çok zordur ama size olduğu gibi başkalarına da yuva olacak sizde başkalarının yuva ettiği evi kendinize yuva edeceksiniz gittiğin yerde çok mutlu ol canım 
(9,651 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun ❤
0 oy
(48,634 puan) tarafından
hayirli olsun canim zor gelmesi normal. evini burda herkes cok seviyodu.ic duvarı olmayan ev☺️
(9,651 puan) tarafından
:) bende çok seviyorum ikbal :/ ama işte sevgide bi yere kadarmış banalım bu gece son yollarımız ayrılıyor:/
(48,634 puan) tarafından
insallah yeni eviniz de daha huzurlu saglikli mutlu olursunuz
0 oy
(50 puan) tarafından
Diğer evine hemen ısnır bunu unutursun inşallah canım 
(9,651 puan) tarafından
Bi süre annemde kalacaz:) umarım yakın zamanda bir ev yapar ve içine huzurla sağlıkla geçeriz. Tesekkurler❤
0 oy
tarafından
Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun canım gittiğin yer seni daha daha çok mutlu etsin inşallah 
(9,651 puan) tarafından
Allah razı olsun canım insallah:)
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Yeni evine oturup alistigin, eski evimde güzeldi ama buraya iyiki taşınmışız diyeceğin gunler biran evvel gelsin bidenem. Zaten senin adım attigin yerde çiçek acar. Oyuzden yeni yuvanın huzurlu olacağından şüphem yok. InsaAllah en kisa zamanda kendi evinize geçersiniz.hersey guzel gönlünce olsun❤
(9,651 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim.. sen nasılsın hiv göremiyorum senj
(7,410 puan) tarafından
Iyi8m canim sukur. Bu ara yoğun geçiyor biraz günler. Cok giremiyorum. Ama yaramazlık yok sukur.
0 oy
(119,248 puan) tarafından
askim.hersey guzel olcak
(9,651 puan) tarafından
Inşallah balım❤
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Yeni evin sana çok daha iyi gelir inşallah canım ağız tadıyla huzur içinde oturun inşallah <3

(9,651 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim insallah
0 oy
tarafından
Ilk ev öyle oluyo canm bende ilk evlendigimizde kiraciydik ordan tasinirken cok zoruma gtti yeni yerde insallah seni daha cok güz3llikler bekliyofur canm
(9,651 puan) tarafından
Inşallah canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Allah yolunu açık etsin güzel insan ❤️
(9,651 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim‍♂️❤

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 541 göst.
26 Mart 2021 Aile kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu
0 oy