0 oy
558 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Alismisim cogu zaman isteklerimin yerine getirilmesine . Simdi de evlendim esim istedigimi yapmayinca cok sinirleniyorum agliyorum . Illa bisey istedimmi o olucak . Aklimla vazgecirsem bile kendimi kalbim vazgecmiyor cok takintili oldum . Suan istediklerimi almiyor diye cok sinirliyim sabah tartistik ağladım hala da ağlıyorum kendiside cikti disari arkadasiyla cay icmeye sinirime engel olamıyorum :'(

25 Cevaplar

+2 oy
(2,692 puan) tarafından

Fazla şımartmamak lazım insanları bence. Sonra böyle "evli barklı kocaman kadınım, yetişkin insanım" demeden, bir isteği olmayınca oturup saatlerce ağlıyorlar. Çünkü dünya kendi isteklerinden ibaret :ermm:

tarafından
Ben ona zor zamanlarinda yardimci oluyorsam oda elinde varken benim istedigimi yapmali  bence
(12,278 puan) tarafından
Kıçıma dön alamıyorum artık o durumdayız kaldiki aglicam ;)) eşin sabırlı bence şansını fazla zorlama bebeğim
tarafından
Hahahhaha allah yardimcin olsun cnm inat ettim 500 tl aldım az evvel
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Kimsenin bardagiyla kasigiyla yiyemem esim bile olsa bide klozet kapagi hep kapali kalmali acik olunca sinirlerim zipliyo

0 oy
tarafından
İnadina mi almiyoa aceba . İnan kinhic takıntım yok:))
tarafından
Yok ya takmis kafaya yatirim yapcakmis
tarafından
Yapsın köşeye üç beş kuruş atınca yatırım oluyormu bu devirde yazık seninde ihtiyacın avr belki
0 oy
tarafından
Ne istediğini  merak ettim
tarafından
L model koltugum var yanina da iki tane tekli koltuk almak istiyorum.  Biraz para var ama yatirima takmis kafayi
0 oy
tarafından

O bendede var.   Benim emekli maaşı mida o çekiyor. Herşeyimiz bir ama ben alalim dedimi biraz sürtüyor. Buda beni sinir ediyor. 

tarafından
Evet cnm bnde cok para verdim ona bileziklerimi bile verdim ama simdiki aklim olsa vermezdim diyorum
0 oy
(14,168 puan) tarafından
Benim öyle değilde başka takıntilarım var ayak mesela nefret ederim kimsenin ayağına dokunamam saçtan midem bulanır iyyy yerde bir saç göreyim moralim bozulur kimin evi olduğu önemli değil 
0 oy
tarafından
Ayy bnde istedgm bsy anında olacak , ev temz olacak illa ve bakimsz terlikle sokağa cikertmcklar deli olyrm .bnde snn gbym bsy istiosam hemen alınacak Allah'tan esim bı dedgmi iki etmez ne istesem hemen alir yada Kendi der bakar bak kende bsyler yada eve bsyler al dye oda sadece ayakkabı almayı sevmz koyacak yer yok der bnde ona kizarm sadece
tarafından
Ya esimde aliyor her dedigimi ama bu defa takmis kafayi yatirima yatirim yapcakmis
tarafından
Ayy bnmkide borsaya takms kafayı parayi yukseltcm dio o dedikçe eksiye gdio bilmiom
0 oy
tarafından
Yaparız alırız gideriz gibi şeylere takıntılıyım 
tarafından
Aynen yapcaz dedimi vazgectimide bn vazgecmem illa dediyse yapacak
tarafından
Ben alıştım vazgeçmeye de dediğim sadece eşim için geçerli değil bir yere gideceksem mesela biri beni götürecekse ağırdan alması sinirlerimi ziplatiyor
0 oy
(7,120 puan) tarafından
Biz buna takıntı değil şımarıklık diyoruz.  Adamın imkanı var mı peki her istediğini karşılamaya. 
tarafından
Var canim imkani olmasa veya olmadigi zaman hicbisey istemiyorum zaten onu ayrid edebilcek kapasitedeyim...
Yatirima takmis kafayi bende bi koltuk alalim dedim gerisini yine yatirirsin dedim ama yok ikna olmuyor
(7,120 puan) tarafından
Imkani olsa bile gerçekten ihtiyaç değilse neden para harcasın ki. Yatırım yapmak istiyormuş ne kadar güzel düşünüyor. Bence eşine uyum sağla. Ha gerçek mana da birseye ihtiyacın vardır almaz o ayrı. Ama keyfi bir durum için harcama yapmamasi mantıklı.
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Herkesin yemeğini yiyemem aşırı takıntılıyım 
0 oy
tarafından
Bu şekil değilde daha farklı takıntıları var mesela akşam yemgnde herkes sofrada oluck telfnla oynamck yada eve sağ ayakla girip selam verck birde banyo temzleme takıntım var girer çıkar banyomu temzlerm orası temzse evinn heryeri temz gibi geliyor istedgm olması değilde mesela bir şey için karar aldık ama beklememmz lazımsa bekleyemyrm hemen olsn istiyorm o oluşmaya kadar içim içimi yiyor örnek evden taşınma kararı aldık bazı sebeplerden dolayı beklememz lazm gel gör ki ev üstüme üstüme geliyor
tarafından
O bendede var sabredemiyorum biraz bekle dedi ama hemen alsin istiyorum
tarafından
Yapick birşey yok canım ellernde olsa onlarda hemen yaparlar geçim derdi var onlarında kafalrnda kurdukları planları var zor duruma girmektense sabretmek daha iyi aslinda
0 oy
tarafından
Canm eşimle sevgiliyken istediğim bişeyi yapmıyodu bende senin gbi inat etmişim kavga ediyorum en son döndü bna dedi ki senin bana sözün değil nazın geçer boşuna inat etme. Artık nazlanarak her istediğimi yaptırıyorum yapmadıklarında da kızmıyorum genelde dha hayırlı oluyo sonucu. Bence kötü bi huy değişmeye çalş bu knuda. Şöyle düşün çocuklarımıza hayır diyince aglayıp kriz geçirince ne hissediyoruz eşinde snde aynı şekil hisseder. Boşuna üzüldüğünle kalırsın.
tarafından
Naz da yapiyorum ama bi yere kadar ise yariyo haklisin cnm bnde bu huyumu sevmiyorum ama elimden bisey gelmiyor.  Alcam diyor sonra vazgeçiyor sinir oluyorum
tarafından
Bnce törpülemen lazım canm huyunu. Tmam onunki de doğru değil söz verince yapması lazım ama senin tavrın da yoruyo olablir onu onun için tmam deyip geçiştiriyo olablir seni.
0 oy
tarafından

Ben de almayınca değil dedigimi dinlemeyince krizlere giriyorum hiç doğru bir şey değil ama...

tarafından
Evet cnm oda ona emredilmesini sevmez yapmaz
tarafından
Benim ki de inadına yapmıyor çok yıpranıyoruz
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Her yer yerli yerince olacak dağınık görünce depresyona giriyorum resmen birde şampuan kokusuna güzel korucak buram buram :D

0 oy
tarafından
Bende tez canlıyım aklıma gelen şeyi hemen yaparım üşenmem beklemem bide çorap takıntım var başkasının çorabına dokunamam 
0 oy
tarafından
Bı dedigmi otuz kere derim olmazsa o dediğim kıyamet kopar saatlerce ağlarım geçmişe çok takarım sürekli aklıma. Gelir eşime patlarim canım kocişim bıktı benden :)
tarafından
Bnmkide bikti ama pes etmek yok devam :)
tarafından
Aynen oyle
0 oy
tarafından
Benim örtü takıntım ve koltuk örtüsü yatak örtüsü halı örtüsü hep derli toplu düzgün olmalı 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Lafa çok takılıyorum bende hem kendi söylediğime hemde karşı tarafın söylediğine acaba bunu dedim de yanlış bişey mi dedim diyorum.  Mesela akşam kaynım eltim bendeydi kaynım küçük kızına diyoki bebek olunca sen burda kal bebeğin yanın da diyo aynı binada oturuyoruz çocukları da yaramaz  yiyip içip gidiyolar  eltimgil geride kalanı düşünen yok bide  o halimle bana çocuk bırakıcaklar eltim zaten vurdum duymaz şimdiden yerini yapıyolar akşamdan beri çok taktım sinir oldum ilk çocuğum olcak.
tarafından
Ay bnde de o var ama bi sure sonra unutuyorum
(3,282 puan) tarafından
Bende unutuyom ama unutana kadar çok düşünüyom hiç sevmiyom bu huyumu da valla herkez istediğini söylüyo çekiliyo kenara mesela ben düşün dur
tarafından
Ne munasebet cnm kabul etme de cocuklami ugrasim onla mi ugrasim
(3,282 puan) tarafından
Sormazlar ki bırakıp giderler iki eltimlede aynı yerde oturuyoz ikiside yapar biri binada aynı oluncada daha sıkıntı oluyo  evim soğuk oluyo mecbur oturma odasında yatıcam napcam bilmiyom doğum yaptı bebeği küçük demezler
0 oy
tarafından

Çocuk gibisin valla :D

tarafından
20 yasimdayim cocugum ztn :)))
tarafından
Her kadın çocuğu olana kadar çocuktur :)
0 oy
(434 puan) tarafından
Ne gibi şeyler maddi  istekler mi 
tarafından
Koltuk istedim
(434 puan) tarafından
Koltuk için ağlamaya değer mi :D   kocan zengindir inşallah
tarafından
Sayılır:)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 151 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Semizotu (433 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 720 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤Gamze☆Göksum❤ (2,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 297 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 753 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu

399,891 soru

11,962,083 cevap

36,128 kullanıcı

...