0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanam kayinbabam görümcem geldi bilen bilir neyse guya cumadan hepsi gidecekti bnde dedim cuma dan gidince kendi annemleri cagririm hafta sonu kalirlar memlekete gtmeyiz onlar gelirler esim dedi şimdi cagrma misafr wn güzel sekilde agirlayalim vs. Ki ailesi gelecek die etten çikolata bisküvi ne ararsan aldi zaten neyse tamam. Dedim bnde dunde öğrendim kayinbaba gidecekmis görümce kaynana kalacakmis daha sinir oldul zaten hastayim nezle grip olmuşum bebegimdr hasta bekliyorlar ben yemegi yapayim ben kahvaltı hazırlayayım guya lafta bana bakmaya geldiler kim kime bakio belli değil yatsan yatamiosun gidip te koronayim demeyi bile düşündüm bu sefer bakma amacli gene gitmezler bunlar kaynana gene yapmaya calisio bi isin ucundan azda olsa uyandığımdan kalkıo ki kalkması lazım zaten görümce hic bir bkk yapmaz anca tabletle oynasa lise 1 bu arada görümce dun zaten anasiyla kavga etti resmen kadini dövdü kimsede esim olsun kayinbabam olsun srn necisin annene nie boyle yapiosunndemiolar

13 Cevaplar

0 oy
(57 puan) tarafından
Sabret dua et birlik oturmuyosun giderler elbet huzurunu bozmaya deymez 
tarafından
Birlikte degilim Allah yazdiysa bozsun inşallah anansini doven evlat bana neler yapmaz
-Reklam-
0 oy
(8,953 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun neyse ki gideceklermiş az dayan
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Elbette gidecekler canım 

Sende kocanla konuş huzursuzluk istemiyorum ben de 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kırk yılda bir geliyorlarsa çekilir canm sorun yapma
0 oy
tarafından
Cok hastayım de yat odanda
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Farkli şehirlerde misiniz canim allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
Her zaman gelmiyorlar her halde büyütme bence fazla bırak. Giderler zaten bir iki güne. 
0 oy
tarafından
Canım bu kaçıncı bu konudaki postun çok abarttin giderler yani bu kadar büyütme ilerde sende kaynana olucan onlar senin ailen bazen fedakarlık yapmak gerekiyor ne yazıkki onlar sen nedesende istediği kadar kalır senin dememle gitmez kendi ne zaman isterse giderler oğlumun evi diyo şimdi büyütüp sen kötü olma bu kaynanalarin hepsi birbirinden beter evin içinde veya dışında yapacaklarını yapijolar nasilsa
0 oy
tarafından
Yani napsin adam kovsun mu elden ne gelir ana soylen de ben is yapiyorum zaten hastayim kardesine deyiber bir isin ucundan tutsun ama baska bisey demek ayjp olur
tarafından
Dedimde koca beni azalıo kuzum
tarafından
Kiz ben gorumcene yaptiririm soylerin yengem hadi yap sunu diye sen niye yaptıramıyorsun
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Mesela şey yap anne şu yemegi sen yapsa sen güzel yapıyon felan de bende gece uykumu alamadım az yatıyım dinleniyim de tamam der zaten 
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Az kaldı canım biraz daha bekle gidecekler umarım
0 oy
tarafından
Allahtan aynı evde yaşamıyorsunuz er yada geç gidecekler işte 
0 oy
(118,976 puan) tarafından
Az dayan kiz nasilsa gidecekler

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 559 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Anne1 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 257 göst.
21 Ekim 2023 Aile kategorisinde Havin06 (1,960 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 267 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gulsah6640 (1,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 378 göst.
19 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Musmutlu anne-16 (494 puan) tarafından soruldu

377,091 soru

11,285,089 cevap

34,689 kullanıcı

...