0 oy
706 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından
Hiç evimin işi olmasada 5 vakiten artı daha namaz kilmak istiyorum icimde tarif edemediğim bu his var 45 gun oldu namaza başliyali etrafimdakiler fazla derine inme kafayı yersin diyolar bu nedemek anlamıyorum 

22 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Allah kabul etsin içinden ne geliyorsa onu yap
-Reklam-
0 oy
(15,710 puan) tarafından
Niye kafayı yersin dini ile bu kadar içli olan ibadet eden neden kafayı yesin ne güzel. Isteb
0 oy
tarafından
Kimseyi dinleme ne güzel Allaha yakın oluyorsun şeytanın vesvesesinden  uzak maşallah cnm 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Allah kabul etsin cnm bnm 
(70 puan) tarafından
Amin herkese nasip etsin rabbim
0 oy
(439 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel .

Dualarında bana da yer ver bende çok istiyorum kilayim devam ettireyim ama olmuyo hep bırakıyorum geri .

Rabbim hepimize namaz aski nasip etsin
(70 puan) tarafından
Rabbim sanabana bütün mübin kardeslrime namaz aşkı versin  Rabbim okdar guzelki 40  gün sabırla kil nmazini sonra zorlanmicaksin ama mucadele et  sonra mukafatlardirlcksn
(439 puan) tarafından
Inşallah bana da nasip olur canım tez vakitte
(70 puan) tarafından
Inşallah ama unutma yarına cikicgimiz belli değil elini çabuk tut kardeşim
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım ne güzel 
(70 puan) tarafından
Rabbim bütün müslüman kardeslrme nasip etsin bu dünya bos allhin huzuruna namazla kuran la gitmek var birde namasiz tovbesiz gitmek allhim bizleri yolundan ayrimasin
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Hayatta en çok istediğim şeydir namaz kılmak kuran okumak ama yok bı türlü yapamıyorum çok üzülüyorum 
(70 puan) tarafından
Ilk sohbetlerle basla internete yaz din sohbetleri die sonra sakin hiç şarkı dinleme aklını bulandircak ilahi dinle  hayalhenem var namaz kilanmiyanlar  izlensin diyor ve ilk 45 gun once onun sayesinde başladım namazima ve namaz ne zmn  birkicak olsam hemen bismillahiranirhim çekiyorum kendime geliyorum biraz cabala sonra hep kilmak istiycksin
(70 puan) tarafından
He birde ölümü hiç aklindan cikarma
0 oy
(105 puan) tarafından
Ay ne güzel ya Allah banada nasip etsin inşallah 
0 oy
(660 puan) tarafından
Allah daim etsin onların dediği namazla Rabbimle çok meşgul olursan şeytanda senle uğraşır anlamında 
0 oy
tarafından
Allah kabul etsin çok sevindim senin adına. Hiç bırakma emi.. 
(70 puan) tarafından
Amin rabbim bütün müslüman kardeşlerime nasip etsin namaz aşkı versin kuran aşkı versin
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Etrafındakilerin önünde şeytan bayram açmış dinleme sen onları Allah daim etsin kil tabiki 

(70 puan) tarafından
Amin insallh
0 oy
(3,794 puan) tarafından
İnsanlar i anlamak zor . Dini tümüyle kimsenin yaşamasını istemez bazılari. Fazla derine inme kafayı yersin demek çok yanlış . Kil geç mi diyorlar olurmu öyle şey . Keşke herkese nasip olsa o fevz istek . İnşaallah kırkım çıkınca bana da nasip etsin Rabbim. Benim içinde dua eder misin. Allah daim etsin bu hevesini sogutmasin şaşırtmasin. Milletin lafına bakma 
(70 puan) tarafından
Amin insallh tabi edrim bende hamileyim we haftaligim hatta dogum yapınca kilmicgm die ağlıyorum çok duygulaniyorum yazrkken bile çok icerlendim rabbim herkese nasip etsin
(3,794 puan) tarafından
Çok sağol canım. Rabbim bütün dualarını namazlarını kabul etsin . Sana Allah'ım en güzel aşkı vermiş.
(3,794 puan) tarafından
O kadar doğru diyorsun ki.  İnan seninle oturup saatlerce muhabbet edebilirim bacım.  Size Allah'ı hatırlatan dost edinin demişler.
(70 puan) tarafından
Kesinlikle öyle sana rabbimin hatırlatan  insanları arkads edin ben öyle yapıyorum  hep din sohbeti et  kuran oku ztn  hep dinden konuscksin  sonra
(3,794 puan) tarafından
Aynen canım  katılıyorum sana. Rabbim yolundan ayırmasın o yolda da doğru yoldaşlar nasip etsin
0 oy
tarafından
Ne güzel Allah kabul etsin nasıl iyi hissedecek sen öyle yap canım 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Kimseyi takma canım rabbim muhabbetini arttirsin inş bize de dua et
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Kimseyi takma canım rabbim din le muhabbetini arttirsin inş bize de dua et rabbim sana hayirli evlatlar nasip etsin inşallah 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Ne güzel işte kuzum 
0 oy
tarafından
Dinleme sen etrafındakileri canım içimden nasıl geliyorsa öyle yap ne güzel maşallah asıl derine ineöeyenşer kafayı yiyor karısını çocuğu ı kesiyor 
0 oy
(78 puan) tarafından
Maşallah canım sen etraftakilere bakma.hatta bu konuyu etrafındakilere anlatma içinden ne geliyorsa onu yap.insanlarin niyetini bilemezsin boşver hem ibadetin makbulu gizli olanıdır
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Bende de tam tersi. Sürekli kilamiyorum. İşim oldugundan değil. Kilarken esniyorum. Namaz bittikten sonra hic ama hiç içime sinmiyor. Hatta ağlıyorum bile.niye böyleyim diye düzelmiyorum
(70 puan) tarafından
Kılarken esneme bu çok insanda oluyo vesveden namaz kilrken içinden besmele cek
(1,504 puan) tarafından
Tamam canım.
0 oy
tarafından

Allah kabul  etsin insallah ne guzel 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 224 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,745 göst.
11 Şubat 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 261 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (343 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 381 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu

380,054 soru

11,377,122 cevap

34,863 kullanıcı

...