0 oy
1,777 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim geldi şimdi bu saatte polise götürelim diyor bende sabah gidelim dedim uyuyor şimdi yazık benim kızda uyuyor sabah hiloşu annemlere bırakır öyle gideriz bebeğim gece çok uyanıyor çünkü şimdi bıraksam annemlere rahat durmaz sabaha kadar ağlar e bu bebekte ben gitmesem onunla içim rahat etmez eşim susturamaz o yüzden sabahı beklicez bu gece minnoş bizim misafirimiz olucak 

45 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Bebek bide size kalıyomuş :D

tarafından
Aman annesi gelsin alsinda başka bişey istemiyorum
tarafından
İnşallah gelir canım
-Reklam-
+3 oy
(124 puan) tarafından
Yazik ya bir kadin bebegi olmasina ragmen o hale geldiyse Allah bilir neler yasadi :(
(2,591 puan) tarafından
Aynen ben kadına adam bişi yapmış olmasın ondan korkuyorum Allahım sen koru
(124 puan) tarafından
Aynr  ya muhakkak bilgilendir bizi :(
+2 oy
(2,321 puan) tarafından
Belki annesi gelir gece
+2 oy
(27,336 puan) tarafından

Allah belasını versin öyle Annenin ne acımasız insan ya .

+2 oy
(7,441 puan) tarafından
Kadının başına birşey gelmiş olmasın tamam çıktı gitti adamın arkasından da şimdiye kadar dönmesi gerekiyordu yazık günah ya yarını beklemeyin de polisi siz çağırın gelsinler kadını bulurlar hiç değilse 
tarafından
Eşimin dayisiyla konuştuk bakıcak polis memuru zaten bişey olursa haber vericek
+1 oy
(5,436 puan) tarafından
Ya daha gelmedimi gelir belki 
tarafından
Yok kız gelmedi evinin anahtarını da aldım zaten ev savaş alanına dönmüş
(5,436 puan) tarafından
Aman cnm girme sen bidaha tanimiyorsun etmiyorsun Allah muhafaza. Geldimi
+1 oy
(402 puan) tarafından
Rabbim hicbir anneyi yavrusunu bırakıp eşinin peşinden gidecek kadar gözünü döndürmesin kim bilir neler yaşamış da hırsına yenik düşmüş belkide yolda başına bişey geldi Bebeği annesine annesini yavrusuna kavuştur Allahım 
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Oyy minnoş yaa kıyamam :(((
0 oy
tarafından
Insan nasil çocuğunu birakip gider allahimmm . Ya sen cikmasaydin oylece cocuk Evde yalniz kalcakti ne olcakti allah bilir:((
0 oy
tarafından
İnşallah gelirler 

Gelir annesi bırakmaz bebeğini inşallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Polisi eve çağırın bence siz gitmektense
tarafından
Eşim dayisini aradı polis memuru bi gelsin oda
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ay kıyamam ya yazık yavruya belki annesi gelir inşallah yani nasıl Bi sevap işliyorsunuz Allah razı olsun 
0 oy
tarafından
Vah yavrum ya nasıl vicdan el kadar sabiyi bırakıp gitti ya sen kötü biri olsaydın bekleyin bakalım gecenin şerrin den sabahın hayrı daha iyidir derler
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Bence annesi gelse bile sen bebeği polise teslim et versinler yurda böyle umursamazin elinde ziyan olucak
0 oy
(449 puan) tarafından
Yazik bebeğe  ama şanslı ki size denk geldi yavrucak.kotu insanlara bırakırdı anası. 
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Annesi gelir belki  kız Bu adam kadina birsey yapmis olmasın
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bence polise yinede haber vermek lazım, kadın kalkar bebeğimi almış vs birşeyler der ne bileyim kanitlayamacagin şeyler olmasın sonra. En iyisi yetkili birini haberdar etmek 
tarafından
Eşimin dayısını aradık polis kendisi geliyor oda
0 oy
tarafından
Sabaha kadar gelmezse annesi polise götürün sosyal hizmetlere versinler öyle sorumsuz kadına çocuk verilmez sen iyisin Allah razı olsun bakıyorsun ama insan bebeğini tanımadığı birine bırakıp gider mi bu saatte? Neler yapılıyor çocuklara hep görüyoruz bugün sana bıraktı yarın kalkıp başkasına bırakır çocuğun başına neler gelir Allah korusun. 
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Kiz insan korkar nedir bu böyle gelmediler hala bu saat oldu bence polise bildirin 
tarafından
Adam eşini aldatıyor sanırım bu yüzden kavga ediyorlardı gerizekalı insanlar ne diyim
0 oy
tarafından
Ben bebeğimi anneme verirken az kahve içim idye inan 2 3 defa gider bakarım napıyo bebeğim diye nasıl anneler var ay at çöpe kocayı koca bulunur evlat bulunmaz nası rahatlık bu ya şuan inan sıyırdım kafayı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
0 oy
4 cevap 232 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 445 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu