0 oy
1,779 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim geldi şimdi bu saatte polise götürelim diyor bende sabah gidelim dedim uyuyor şimdi yazık benim kızda uyuyor sabah hiloşu annemlere bırakır öyle gideriz bebeğim gece çok uyanıyor çünkü şimdi bıraksam annemlere rahat durmaz sabaha kadar ağlar e bu bebekte ben gitmesem onunla içim rahat etmez eşim susturamaz o yüzden sabahı beklicez bu gece minnoş bizim misafirimiz olucak 

45 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah senden razı olsun kardeşim başka diyecek birşey bulamadım 
-Reklam-
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Arkadaşlar neden sadece anneye tepki gösterip bela okuyorsunuz o çocuğu anne tek başına yapmadı farkında mısınız anne kadar baba da suçlu ama sadece anneye tepki göstermişsiniz kadının en büyük düşmanı kadınmış gerçekten sonra neden kadın erkek ayrıcalığı yapılıyor deniliyor
(3,830 puan) tarafından
Hayır erkeğinde bilmesi ve düşünmesi gerek o da babası sonuçta tek taraflı olmayacak ve bu saat olmuş kadın nerededir başına bir şey gelmiş midir eşi  bir şey yapmış mıdır öncelik bunları düşünmek gerekir
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sabah gidin bence bebeklerin rahatı bozulmasın hem belki sabaha kadar kadın gelir
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Yaa ben ona kurban olurum inan şu an ağlıyorum nasıl masum nerede olduğundan habersiz ne durumda olduğundan habersiz öylece uyuyor kuzum benim yaa kıyamam ben ona ben olsam sabaha kadar bakıp bakıp ağlardım anneye de birşey demek istemiyorum ne yaşadı bilemiyoruz ki şu an nerede ne yapıyor onuda bilmiyoruz hiç tanımadığı birine anahtarıyla evladını teslim etmiş eminim ki kötü bi durumda :'(:'(

0 oy
(1,504 puan) tarafından
Ay tobe ya gece yarısı oldu. Akrabalari da yok demissin nerde bu karı koca 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 182 göst.
0 oy
4 cevap 244 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu