0 oy
1,219 göst.
Aile kategorisinde (2,181 puan) tarafından

biraz klasik oldu ama babalar gunu icin bu fotografi paylastim adamda hic tepki yok ya neden baba olacagi icin sevinmez bi insan anlamiyorum ki.. benim babam satirlar dolusu bi mesaj yazmis gondermis okuz kocam cevap vermeden kapatti. sinirimden ben aldim onun adina cevap yazdim simdi de bak instada ne paylastim dedim bakti bisey demedi ya bi insan bu kadar okuz olur yemin ederm.. kendi kendime konusuyorum sanki ruhsuz pislik nolcak..

image

22 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından

Valla canım hepsi öyle ben çocuklar mağırdım gelin babanızın babalar gününü kutlayın dedim bama verdiği cevap bu ne ya anneler günü babalar günü ne saçma günler çıkarmışlar :angel: ruhsuz yaratıklar:D

(2,181 puan) tarafından
ruhsuz olduklari kadar odunlar da.. ne olur biseye de tamam deseler öluyolar sanki
-Reklam-
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benim esimde oyle canim hamileyken adamda hic heves bisey yoktu kizim dogdu hala basta oyleydi ailesiyle bir oturuyoduk esimde calisiyodu aksamlari yarim saat 1 saat seviyodu bebekken oydu ne zaman kizim buyudu baba demeye basladi suan oyle bi sarilmasi varki icine sokacak gibi hep de der babaam deyince icimden biseyler kopuyo o bana baba demeye baslayinca ben baba oldugumu anladim diye simdi 2.ye hamileyim bunda da oyle dogmadan baba demeden anlamiyo herif :)
(2,181 puan) tarafından
zaten daha bebek karnindayken sevmeye baslasalar bu kadar zor bag kuramayacaklar. insan hamileliginde istiyoki esi gelsin bebegini sevsin falan yok bu odunda yok
(3,151 puan) tarafından
Iste benim esimde de yoktu ilkinde bebekken bile pek yoktu bir iki laf atar öper birakirdi. Simdi etrafinda donuyo. Suan 2.ye hamileyim bunda arafa bi elini koyuyodu karnima vurdugu zaman falan ama genellikle ben koyduruyodum tabi olsun bosver babalar icten sever derler :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 137 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MehSinOz (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,009 göst.
28 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 294 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulistaN18 (2,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,264 göst.
4 Ağustos 2019 Aile kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu

381,269 soru

11,413,873 cevap

34,960 kullanıcı

...