0 oy
1,215 göst.
Aile kategorisinde (2,181 puan) tarafından

biraz klasik oldu ama babalar gunu icin bu fotografi paylastim adamda hic tepki yok ya neden baba olacagi icin sevinmez bi insan anlamiyorum ki.. benim babam satirlar dolusu bi mesaj yazmis gondermis okuz kocam cevap vermeden kapatti. sinirimden ben aldim onun adina cevap yazdim simdi de bak instada ne paylastim dedim bakti bisey demedi ya bi insan bu kadar okuz olur yemin ederm.. kendi kendime konusuyorum sanki ruhsuz pislik nolcak..

image

22 Cevaplar

+1 oy
(6,136 puan) tarafından
Bizim mal da öyle bırak ne b.k yerlerse yesinler
(2,181 puan) tarafından
valla pisman oldum ya
(1,933 puan) tarafından
Arti oy verdim aynen oyle
-Reklam-
0 oy
(2,351 puan) tarafından
O duyguyu kucaklarina almadan anliyamiolarmis bnde esime bak tekme atti diorm elini koy diorm her tekmesinde elimi karnina mi koyim sonra yine tekme atar o dio :)) genelde tv izledgi oyun oynadgi zamn ole soluo bazende kendilignden gelip canm kizm napiosun baklm die karnmla oynuo belli olmuo yani arada gelip gidiolar herlde :)
(2,351 puan) tarafından
Hahahah bnm kizda bana cok tekme atio babasi elini koyunca bazen bi duruo hadi kizim babayada tekme at diorm sanki karsilk verio bana pat die atio bi tekme konus oglunla konus :)
(2,181 puan) tarafından
yok ya aninda duruyo inanki ne kadar konussamda oda gicik ☺️☺️
(2,351 puan) tarafından
Bnmki bakio bn konusnca kiz tekme atio heyecanlanio o zamn bu bizi duyuyo lan galba dio konusmaya baslio bnde dedm sana tepki vermez ugrasma anasinin kizi o anasinin sesini tanio :)))
(2,181 puan) tarafından
butun gun bizim sesimizi duyuyo dogal olarak bize tepki veriyolar :)
(2,351 puan) tarafından
Bebekler annenin sesini zamanla hafizalarina kaziolarmis taniolarmis.
0 oy
tarafından

En iyisi bnim sinirlendirdi hiç kutlamıyorum ölü taklidi yapıyorum bışver ya kendimi mi üüzcem ;)

(6,827 puan) tarafından
Senin ki sana ne dedi sena
(2,181 puan) tarafından
dun bi de soruyo yarin napicaksin diye hicbisey dedim ama kiyamadim yine biseyler yapayim dedim pislik tepki vermedi yaa
tarafından
Bnim ki eski dava bir şeye gıcık etti onu devam ettiriyorum yapıştım mı bırakmam çünkü azııck morali bozulsun belki sonra kutlarım bnimle annemin kinş kutladı çünkü hıncım geçsin de bakarız
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Yok kizim yokk bize oyle romantik duygusal bi erkek denk gelmemis bboyle katlanip gitcez napalim artik
(2,181 puan) tarafından
nerde ruhsuzu var bizde toplanmis zaten seytan diyo dogunca verme bebegi hic sevdirme
(6,827 puan) tarafından
Yazik kizz yine biz merhametimize yenik dusup veririz bebeisleri
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bazıları böyle günleri umursamıyor canım .
(2,181 puan) tarafından
bebegini bile umursamiyo zaten ruhsuz odun
tarafından
Geçenlerde bebekten beni kıskandı, eli ayağına dolaştı diye postlar açmıştın :) O postlardaki adam bu olamaz bence :) Acaba başka birşeye mi bozuldu?
(2,181 puan) tarafından
bebegi cok kiskandigi icin boyle odunluk yapiyo zaten orda onemsedigi bebek degildi bendim
0 oy
tarafından
Baban mi esinin babalar gununu kutlamak icin mesaj atmis . Eger oyleyse cok ayip etmis babana 
(2,181 puan) tarafından
evet babam mesaj atti bide guzel sozler yazmis ki.. ayip etmedigi kim kaldi ki su dunyada okuz pislik
tarafından
Ay baban adina cok üzüldüm.  Insallah en kisa zamanda biraz daha naif dusunmeye  baslar.
(2,181 puan) tarafından
naiflik yanindan bile gecmemis bu okuzun babam icin bende uzuluyorum ya sanki adamcagiz ona ne yapti
0 oy
tarafından
Sen önceki postunda eşim doğmamış bebekten kıskanıyor bni demiştin galiba 

Eşine de öküz deme ayrıca neden öyle dusunuyosn ki? 

Belki eve gelince soylicek 

Ayrıca kucağına alınca anlar diye düşünüyorum 
(2,181 puan) tarafından
evde zaten bugun genel ahvali o yuzden demekte zorlanmiyorum
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Ben hiç yeltenmedim bile kutlamaya :D

(2,181 puan) tarafından
en iyisini yapmissin ☺️☺️
0 oy
(319 puan) tarafından
Bence de deme öküz çünkü ben doğum yapmadan önce eşim gelip te tekmesini bile dinlemezdi ama doğum yaptım bebeğini dünyaya değiştirmiyor çok seviyor senin düşünmen yeter bosver takmasin sen niye dert ediyorsun ki bak ben hediye aldım bakmadı bile benim en büyük hediyem  kızım diyip  allaha bin şükür edip çıktı ışe gitti
(2,181 puan) tarafından
ama oyle bana degilde babama yaptigi cok zoruma gitti insan nezaketen bi cevap yazar yani
0 oy
(214 puan) tarafından
Kutlama canım sende incelikten ne anlar o 
(2,181 puan) tarafından
anlamiyo zaten odunum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Uwww kızlar sakin olun :) erkekler bebekleri kucaklarina almadan baba olduklarına idrak edemiyorlar. Eşimden biliyorum.  Şuan hamileyim 7 yaşında kizim var eşim yanımızda değil bilen bilir. Kızım aradı sabah babasını görüntülü babalar gününü kutladı. Adam zaten duygusal birlikte yaşıyoruz hamilelik.sendromlarini:) nasıl aşk yaşıyorlar baba kız sabah sabah anlatamam. Ama diğer bidigi nasıl iyimi diye sordu sadece. Anlayacağınız kucaklarina almadan hislerini yansitamiyorlar. Canınızı sıkmayın zamanla.intikaminizi alırsınız:)
(2,181 puan) tarafından
ay zaten gebelik hormonlari cöktu ustume herseye alinir aglar oldum bu da bile bile odunluk yapiyo yani bi dogursaydim hayirlisiyla
(7,118 puan) tarafından
Inşaallah canım. Bende de alınganlık yok da ağlama var ota .... ağlıyorum:))
(2,181 puan) tarafından
ay aynen ya ne bulsam agliyorum
(7,118 puan) tarafından
Guzel zamanlar herşeyiyle.
0 oy
tarafından
Canım üzülme ilk çocuk mu bilmiyorum. Biz kadınlar çok şey istemiyor beklemiyoruz, bizim beklediğimiz tek şey ilgi, sevgi ama bunu onlar anlamıyor anlasada zor mu geliyor bilmiyorum. Kafaları tek düze bizim gibi değiller he çok romantiklerde var ama oralara girmeyelim. Çok güzel bir fotoğraf olmuş bayıldım. Sağlıkla kucağınıza alın minnakı doğunca değişecek eşin merak etme o zamanda sana bırakmaz muhtemelen bu tipker öyle oluyor sanıyorum :) 
(2,181 puan) tarafından
evet ilk bebek :) ya zaten bekledigim iki kuru cumle zaten bari babama yapmasaydi.. sagolasin bu arada ekimde de buralarda olurum insallah o zamn bakalim
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Bizim kadar ince dusunemiolar maalesef canim ve erkekler icin hep cocugunu kucagina aldiginda veya ona guldugunde baba oldugunu anlar derler bende bebegim ilk hareket ettiginde esimin elini karnima koyuyodum sende konus diodum oyle sacma sey mi olur diodu aglicaktim nerdeyse sinra ddm aman banane ben hissediorm ya ne isterse yapsin simdi kendi merak edio kulagini filn koyuyo
(2,181 puan) tarafından
ben gun boyu bebekle konusuyorum oksuyorum falan dogal olarak bana tepki veriyo aksamlari gozunun icine bakiyorum bebegi biraz sevsin diye yok sevmiyo bebek de ona tepki vermiyo bi dogsaydi hayirlisiyla
(1,422 puan) tarafından
Daha bsy hissetmiodur canm bebebk bi dogsun kucagindan indirmez bide kaynana gibi karisir sana :)
(2,181 puan) tarafından
ay hayirlisiyla bi dogursam
(1,422 puan) tarafından
Insallah canim vaktinde saglikla alalim.miniklerimizi kucagimiza
0 oy
(413 puan) tarafından
Tamamen yapi meselesi canim dogmadan anlamiyolar o hissi. Benimki 9 ay boyunca bi kere guzel bi laf soyledigini duymadim sanki.hamile degilmisim gibiydi. Hic hevesi.heyecani yoktu. Bebegim simdi 2 bucuk aylik isten eve zor atiyo kendini hic yanindan ayrilamiyo geceleri o uyutuyo sabahlari iki saat seviyo bebegimizi. Oyunlar oynuyo inanki dogduktan sonra degisir hersey.
(2,181 puan) tarafından
ay insallah oyle olur cunku simdiden ömrumu yedi bu adam
0 oy
(224 puan) tarafından
Canım belki yeri değil ama hangi programda yapıyorsun böyle şeyleri 
(2,181 puan) tarafından
photoeditor diye bi program
0 oy
(15,699 puan) tarafından
Bunu nasil yptin
(2,181 puan) tarafından
ayakkabilari yanyana koyup cektim sonra photoeditor diye bi uygulamada yazilari yazdm
0 oy
(110 puan) tarafından
Inan hepsi ayni tek degilsin benim anneler gunumu kutlamamisti bende onun babalar gününü kutlamıyorum ama hic umrunda degil hepsi ayni 
(2,181 puan) tarafından
aynen benimkini de kutlamadi ama yine de ben biseyler yapayim dedim demez olaydim
(110 puan) tarafından
Bende kendimi zor tuttum yapmadim
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Tarşh yerine isimlerinizi yazsaydın keske 
(2,181 puan) tarafından
calinti bi konsept aslinda ben uydurmadim yani :)
0 oy
(802 puan) tarafından
Böyle şeyleri hiç kutlamam hemde sevmem vallahi eşimin bugün babalar günü olduğundan haberi bile yok bende kutlamadim sanki o benim babammi bebişim doğsun büyüsün o kutlasin babasının gününü sende takma bazı insanlar böyle şeyleri sevmiyir bak kadın halimle ben bile sevmiyorum saçma geliyor 
(2,181 puan) tarafından
ben cok onem veririm herkes farklidr bana da ozel gelir.. babam bile damadindan once mesaj atti o denli yani ozel bisey istemiyoruz ko sadece bi tepki versin o bile yeter
0 oy
tarafından

Tek senin esin deil canim benjmkide ayni pkadar fotograf cek sirayla siraya koy sonra gosterdim hic gerek yoktu cocuga eziyet etmissin dedi bende odunsun sen anlamassin oyle seyden dedim :ermm:

(2,181 puan) tarafından
aa tek odun bende yokmus... adami boyle cileden cikarirlar yav
tarafından
Aynen kuzum sadece sende yok yani

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 136 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,006 göst.
28 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 291 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulistaN18 (2,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,263 göst.
4 Ağustos 2019 Aile kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,416 cevap

34,855 kullanıcı

...