0 oy
386 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (301 puan) tarafından
İstanbulda alaninda uzman cocuk üroloji uzmani var mi sunnet ettirdigimiz doktor 3 defa kanatti pipiyi kucuk kalinca dedik boyle degildi diye o bolge yagli zayiflayinca gecer duzelir dedi ama duzelmedi elimizle ittirdik devamli ama izin vermedi oglum her defasnda agladi kacti neyse simdi doktora gidicem bakalim ne dicek canm cok sklıyor bu duruma onerebileceginiz doktor var mi ya da konuyla alakali bisey biliyor musunuz

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Göztepe devlet hastanesin de ben staj yaparken iyi doktorlar vardı ben üroloji servisin de çalıştım güzel ilgileniyorlar şuan adını hatırlamıyorum ama
(301 puan) tarafından
Virusten de korkuyrm korona hastasi cok var mi acaba oralarda gerci olmayan yer yok da tesekkur ederim oranin doktorlarini arastirayim bu arada giresunun neresindensin bende giresunluyum
tarafından
Istanbul da olmayan yer yok malesef göreleliyim ben
tarafından
Duymadım görele de 30 bin insan var :) hangi köy olduğunu biliyomusun
tarafından
Irmağı duydum evet
(301 puan) tarafından
Heryerdeyiz bak sana ben merkezden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim bebeğimde gömük pipili. 3 4 günde bir ittir demişti dr öyle yapıyorum şuan bi sorun yok kilolu bebeklerde olur öyle demişti dr. 6 aylık şuan 2 aylıkken olmuştu sünnet
(301 puan) tarafından
Bizde 6 aylikken yaptirmistik 18 aylik su an cis yaparken cikiyor bi tek ama hic gormedigim icin normal mi anlayamiyorum ki
tarafından
Sen banyoda duş aldırırken flan çıkart elinle kebarlarından ittirip canm dr bize tamamen çıktığı sürece sorun olmaz demişti.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Florya acıbadem de Gökhun bey var şahsen tanırım. Tavsiye ederim. 
(301 puan) tarafından
Bakiyrm ins iyidir tesekkurler
(301 puan) tarafından
Çağdaş gökhun özmerdiven bu mu dediginiz
(13,202 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından
oglum 4 aylik 2 ayinda bjzde yaptordik ilk ayda iyiydi simdi iceri gomulmus her bez deyisende ittrib one cikartiyorum .

ama ne zaman duzelir bilmiyorum
(301 puan) tarafından
Ins duzelir biz 6 ayina girince yaptirdik su an 18 aylik hala ayni
tarafından
insAllah duzelir ya kuzum
(301 puan) tarafından
Insallahhh
0 oy
(12 puan) tarafından
Canım oğlumunda öyle 14 aylığız 8 aylıkken sünnet yaptırdım sünnet yaptırdığım doktor çocuk cerrahisi ve çok iyi bi doktor.. Bu şekil pipiler için çok söylenti duyacaksın hiç birine inanıp kafana takma 2 yaşından sonra pipi büyümeye başlar 2 yaşına kadar pipi aynı kalır o yüzden içine gömük olan pipilerin bu şekil olması normal.. 2 yaşından sonra büydükce ortaya cıkacak dedi.. Benim oğlum biraz tombiş ondan da oluyormuş.. Bende  hergün dışarı cıkarıyorum temizliyorum... Ben sorun yapmıyorum canım çünkü tek bizim oğlumuzda yok ve düzelicenide biliyorum.. 
(301 puan) tarafından
Ins duzelir ya gordukce icim skliyor cunku sünnet olsun diye ben israr ettim esim istemedi buyuyunce yaptirirz demisti smdi butun sucu benim ustume atiyor konusunh bile acamiyorum cok kilosu da yok benim oglumun 18 aylik 14 kilo  he bide erken tedavi olunca iyi oluyormus ya ondan goturmek istedim 2 yasina gelince duzelir mi ya cok gec olursa
(12 puan) tarafından
Sünnetle alakakı olan bişey değil canım.. Benim yeğeniminde öyleydi büyüdükce düzeldi.. Ben kafaya takmıyorum cünkü düzeleceğini biliyorum
0 oy
(3,233 puan) tarafından
Biz sünnetimizi Pendik yüzyıl hastanesi Ahmet topalpğlun da yaptık çok memnunduk tavsiye ederim 
(301 puan) tarafından
Tesekkur ederim canimm
0 oy
(10,021 puan) tarafından
Çocuk cerrahı Değer bey var beylikduzu medilife hastanesinde kesinlikle tavsiye ederim canım. 44 gunlukken ettirdik çok memnun kaldik. Bisey oluncada whatsaptan yaziyorum hemen cvp veriyor saolsun. Çokda guzel acikliyor
(301 puan) tarafından
Tesekkur ederim arastiricam sagolun
(10,021 puan) tarafından
Ve çocukların 2 yasina kadar yağ dokuları o bolgede fazla oldugundan dolayi gomulecek dedi bize korkmayin dedi. Her bezini degistirirken cikar temizle dedi. Beyazliklari temizliyorum her banyo yaptirirkende oyle
(301 puan) tarafından
Bende yapiyorum ama dokundurtmuyo ki 2 yasina da az kaldi 6 ay kaldi korkuyrm bende dugme gibi kaliyor bazen cis yaparken cikiyor sadece yada bi ususe o zaman
(10,021 puan) tarafından
Bi konus bakalim canim icin rahat etsin
(301 puan) tarafından
Tamam canim cok sagol

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 326 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Miracefem34 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 688 göst.
21 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy