0 oy
731 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından

Merhabalar kızlar ben evime yeni taşındım komşuluk ilişkim yok kimseyle çünkü kapı komşumu sadece gördüğümde selam veririm oda aynı şekilde öyle annemin evine ne zaman gitsek yada arasam annemin yakın arkadaşı annemde oluyor kadın geldiği zaman gitmesini bilmiyor babam eve geliyor akşam o kadın hala oturuyor yani ayıp birşey gündüz gelmişsin bir zahmet babam geldiğinde çık git evine bu ne rahatlık bilmem babamda anneme kızıyormuş her gün her gün burda diye ben şahsen yakın arkadaşımda olsa komşumda olsa eşim işte yokken gelmesini isterim eşim akşam geldiğinde komşu ve arkadaş kabul etmiyorum çünkü eşim yorgun geliyor uzanmak, dinlenmek istiyor böyle şeylere çok kızar gündüz tamam ama ben evdeyken komşu, arkadaş çağırma der siz akşamları yada eşiniz evdeyken arkadaş, komşu kabul ediyor musunuz? 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her gün olmaz ama nadiren olabilir tabi 
-Reklam-
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Ben ederim çağırrmda yani kişiye göre değişir ama ki kimsemz yok burada olsa cgrrdm 

Ev sahibimzn kızı var 27yasinda bende iki yaş büyük ki ben akşam gündüz ne zmn olursa olsun cgrrm eşimde odada durur gelmez yanımıza sıkıntı yok gelsede ama o sevmez hiç kimsenn yanında oturmaz öle misafir olarak sadede kadınsa

Yemeğimizi yeriz eğer akşamsa ondan sonra cgrrm 

Bunda birşey yok ki 
(168 puan) tarafından
Olabilir canım herkesin düşüncesi farklıdır :)
0 oy
tarafından
Gündüz neyse de akşam olmaz ya annem de aynı şekilde kabul etmez ben de. Benim eltimin annesi var bi komşusu var 7/24 onlarda sabah gelir gcee gider bazen oraya oturmaya gideriz eltimin babası bana der kızım bi bak gitmiş mi valla sıkıldım burda diye odaya kapanır kadın gitsin diye bekler yazık 
(168 puan) tarafından
Var işte var böyle dengesizler
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Esim evdeyken ne birine gider ne kabul ederim canm 
(168 puan) tarafından
Bende öyleyim canım eşim zaten hoşlanmıyor öyle şeylerden
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ne işi var be eşiyle oturmaya gelinse olabilir ama yanlış isi yok 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Ben komşularımla çok samimiyim . Ben kolay kolay gitmem . Ama onlar da gelir 
0 oy
tarafından
Ben kabul ederim şahsen misafir seviyoruz eşimle gün içinde de gelen oluyor akşam da gelen oluyor ne ben nede eşim hiç öyle şeylere takilmiyoruz
0 oy
tarafından
Eşli olarak gelecekse ayri ama gelse kabulde etmem bende gitmem

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 473 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bidahanne (3,814 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 474 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 348 göst.