0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Esim ve babasi berabrrler 

Kayinvalidem her alinana alttan alttan bir laf soyleme her harcanana ya cildiricam gecen gun mama sandalyesi alicaz e almaniz gerek degil bence almayin falam filan kocam almayabilir ama benim.kendi harcliklarimdan biriken

Var alirim dedim bozuldu ama yani onin gozunde o para bile onlarin kazandigi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Akrabalarim ayni işte çalışmasından nefret ederim hiç sevmem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende hemşireyim çalışmıyorum kaynanam da bakmıyo zaten benimki de rahat biri ben bakamam diyo ortak iş her zaman sıkıntılıdır 
tarafından
Kiz benimki bakmam dese hemen çalışırım anneme veririm  bakarim diyor anneme yakinda degiliz cok ters cok zlr diye esim annesine bırakır bakarim diyor ama oglani 2 saat biraktim gecen gun bezi cisten patlayacak esim bunun alti cok sismis dedi bi baktim hic boyle sismemisti bez gitmesin diye değişmemiştir oyle cimri boyle bakar
tarafından
Sonra pis temiz demez verir kasigindan yedirir en sonda beni kalpten goturur
0 oy
tarafından
Canım benim esimde babasıyla çalışıyor para babasından çıkar işi babası kurduğu için onun dediği olur o olmadığı zaman eşimin dediği olur ama bizde durum biraz daha farklı kayinbabam herseyimizi yapar zaten adam 5 ev elektrik su doğalgaz dükkanın kini falan ödüyor eşimin kredi kartını ödüyor bisy alınacaksa alır eşime derim mirinkirin yapar kayinbabama derim 5 dj almış gelmiş olur bizde herşeyi kayinbabam yapar alışverişi gider aliriz o öder falan ama benim eşim daha çok kısar harcamalardan  gereksiz bisy almaz ikinciyi alırken bakar ne bileyim sürekli bisy aldırmaz ne gerek var der birazda babasına diyemedim için diye düşünmüştüm ilk evlendiğin zaman ama hiç öyle değil kayinbabam kocamın almadığı şeyleri alır valla Allah başımızdan eksik etmesin ama birde şu var kayinbabamin babasida kayinbabama aynı böyle herseyini yapmış ölünce başlamış sorumluluk almaya kayinbabamda aynısını oğluna yapiyo şimdi gelirde ortak olduğu için sesimiz çıkmıyor zaten kalan parada bize ev arsa araba olarak geri dönüyor çok şükür 
tarafından
Benim kayinbabamda oyle vsy canim sunu istedi diyeyum su eksik diyeyim o aksam o eve gelir esimdr kisar esin gibi ama tek sorun kayinvalidem ya senin mama sansalyesiyle isin ne herseye yorum gereksiz harcama demesen dilin agriyor demi sisiyir
tarafından
O saçma işte benim kaynanam alır alır gelir herşeyi valla bunu gördüm beğendim giydir der beğenmedim de gönlü olsun diye giydirirm
tarafından
Benimki kendi dunyayi harcar alir sorswn cok tutumlu bir cop almaz bi gunde gidipn1000 tl ye oyle gunluk gezmelik tunikler pantolon lar aldigini bilirim
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Benim Eşimde babasıyla çalışıyor. Ama aldığımıza sattığımıza karışmazlar. Çoğunluk destek olurlar. Eşim haftalık belli bir miktar alır kayınbabamın kredi kartı var her ay otomatik öderler o da bende durur evin ihtiyaçlarını alırım. Bebeğin büyük ihtiyaçlarını siz beğenin alalım dediler aldılar. Ana kucağı biraz pahalıydı onlara en ucuzunu söyledik üstünü kendimiz tamamladık. Genelde sıkıntı olmuyor bizim. Bişey alacağımız zaman söylemeyiz duyarlarsa çoğunlukla parasını kayınbabam verir zaten sağolsun. Yani kısaca biz istemeyiz ama onlar genelde ya alır ya parasını verirler. Faturaları öderler. 
tarafından
Benimkide diyor faturanizi biz oduyoruz esime sotuyorum ben oduyorum diyir annenle yuzles diyorum ya he de gec diyor yaninda soruyirum kaynanam lafi ceviriyor sen de bizde biriz kizim diyr
(3,024 puan) tarafından
Bizim faturalar otomatik ödemede kayınbabamın hesabında. Çok şükür babam hiç sorun etmez o konuları. Her gördüğünde bir ihtiyacınız sıkıntınız var mı der. Sizinkiler de Sonuçta birlik çalışıyorlarmış faturaları ödeyebilirler bunun lafını yapmaları yanlış. İnsan evladına verdiğinin aldığının hesabını kitabını yapmamalı.
tarafından
Ödemiyor ki laf edebilsin bi gun patlicam o olacak biktim valla kayinbabam duysa kendine soylenir onun yanidna yapmiyor
(3,024 puan) tarafından
Takilma sende canım salla gitsin. Bi daha derse ödüyorsaniz cebininizden değil ya dükkanın gelirinden dersin eşimin de alın teri var de geç.
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bizimkiler de 3 kardeş bir çalışıyo kendi işyerlerinde kese de bir o yüzden çok zor oluyo insan istediğini alamıyo yapamıyo iyi değil yani
tarafından
Kazanci 3 e niye bolmuyorlar
(3,282 puan) tarafından
Bilmiyorum valla haftalık 200 alıyo başka yok evin mutfak alışverişini yapıyolar  ama insan kendi istediğini  yapamıyo ama gel gelelim  ki onlar bişey yapacağı zaman yapıyo karılar çok rahat harcıyor yani bende anlamıyorum sorsan yok
tarafından
Iste getirsin esimde ayni yok diyordu baktim anasi harcıyor kardesler herseyi yapiyor tek para bize yok dedim icimden aldim kredi kartondan harcadim mecburen odedi sıkıştı babasından aldi mecburen ogrensin
(3,282 puan) tarafından
Diyorum canım diyorum da ne bilim artık söyleyecek bişeyim kalmadı hayırlısı olsun diyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 444 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 2,052 göst.
28 Ağustos 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 283 göst.
3 Şubat 2020 Aile kategorisinde Yagmuruntopragi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 485 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,064 puan) tarafından soruldu

377,364 soru

11,292,860 cevap

34,711 kullanıcı