0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebegin hareketlerini hissetmiyorum arkadaslar yattigimda hic durmazdi bsy yedigim zmn tepki verirdi hic hareket etmiyor karantinadayim ne ypmm lzm dunden beri boyle ara ara da agri girip cikiyor karnima

7 Cevaplar

0 oy
(1,143 puan) tarafından
telaşlanma bir doktora gir bence yada sağlık ocagına hit kalp sesini dinle
tarafından
Ama karantinadayiz birsey olurmu saglik ocagina gitsem
(1,143 puan) tarafından
Anladım canım sen en iyisi sağlık ocagında ebeyi arayıp bir sor. Karantinafa oldugunuzu yzmışsın ama dikkat etmemişim pardon
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir yerden steteskop bulabilirsen kendin kalp atışını duyabilirsin 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Ambulansı ara canım eve gelip muayene ederler için rahatlamış olur. Ambulans gelmezse eğer gezici ekip var onu yönlendirirler 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Canım ara söyle hani 112yi arayabilirsin, seni hastaneye falan götürürler belki ya da eve gelip bakarlar ihmal etme, çok zor karantina işi ama bebeği hissetmen lazım biliyorsun
0 oy
(305 puan) tarafından
Bebeğim hareket etmiyor diyorsun bu ciddi bir sorun hastaneye gitmek için neyi bekliyorsun karantinada da olsan ambulans ile gidebilirsin ara gelip alıyorlar zaten ihmal etmeyin 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Cnm filyasyon ekibini ara söyle ekip gönderiyorlar 
0 oy
tarafından
Korona koordinasyon merkezini ara. Onlar hastaneye git derlerse (-ki derler büyük ihtimal) öyle gidersin. İzin almış oluyorsun yolda çevirme falan olursa koordinasyon merkezinin izni var diyorsun. Bende geçirdim korona ve hastaneye gitmem gereken durumlar oldu ordan biliyorum. Bebeği çok önemsiyorlar. Bu şikayetlerin varsa hemen gitmelisin.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 184 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 372 göst.
11 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arwen95 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 311 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.

379,284 soru

11,353,034 cevap

34,824 kullanıcı

...