0 oy
364 göst.
Aile kategorisinde (159 puan) tarafından

gunaydin kizlar nasilsiniz esimi yolladim uyku tutmadi benim kahvalti yapiyorum biraz muhabbet edelim uyumayanlar oglumda uyuyor esinizmi cok arar sizmi gun icinde kac kez konusursunuz ben genelde yazarim arada ararim genelde o arar 2.3kez konusuyoruz bazen goruntulu cunku özluyoruz oglumla..

11 Cevaplar

0 oy
(415 puan) tarafından

Gunaydın 

Aynen benmde esım arar bız goruntulu ve normal arama yaparz 4 yada 5 defa bnde ıse gönderdim kızım uyutmadı benı 31+5 ım:) 

-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Günaydıııın

Şimdi gitti eşim. Aç karın ilacımı içip Youtube bakıcam biraz uzanıp. Tansiyon sorunum falan olduğu için eşim çok mesaj atar. Yoklar ne durumdayım diye. 

Annene yada anneme bırakayım diyor hep. Rahat edemem diyorum istemiyorum. İlk gebeliğim benim . bebişim olmadığı in kızımın eşyalarıyl oyalanıyorum ❤ Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin çocuklarını 

0 oy
(5,938 puan) tarafından

Günaydın canim.biz ayni sirkette çalışıyoruz;) su anda serviste yan yanayız .gun icinde farkli katlar da çalıştığınız icin yemek molasina kadar 2 kere yanima iner ilacini aldin mi diye. Aksam uzeri cay molasinda ben çıkarım yanina.oyle vakit geciyor işte:)) son 2 hafta daha calisacagim.34+1 oldum .

0 oy
(159 puan) tarafından

bende 24 haftalik oldum bugun bide 10aylik oglum var 

(415 puan) tarafından
Masallah valla normal mı oldu dogumun
(159 puan) tarafından
ewet normal buda ikinci oglum olacak insallah
(159 puan) tarafından
3ayimiz kaldii
(415 puan) tarafından
Rabbim sag salim kucagına almayı nasip etsın canm ya
(159 puan) tarafından
amin insallah cnm
0 oy
(33 puan) tarafından

Günaydın canım hamileyken sürekli konuşurduk 5 gün oldu doğum yapalı kızımız sağolsun uykuya hasret bıraktığı için kocacığım hep koşturuyor beraber bakıyoruz ama cuma günü ise gidiyor büyük bir zorluk çekerim diye düşünüyorum

(355 puan) tarafından
Bende senin durumndayim oglum uyumuyo geceleri esimde dogduqu ilk hafta izinliydi yardim ediyodu ama ise baslayinca kndimi cok yanliz kotu hissetmistim
(33 puan) tarafından
Kayınvalidem var altlı üstlü oturuyorz ama rahat edemiyorum onun yanında bide emmiyor ya mama yada sagip vericem cuma günü ise gidiyor benim eşimden napicam bilmiyorum
0 oy
(236 puan) tarafından

Günaydın eşim şimdi gidecek 2 aylık oğlum var ikinizde grip olduk şuan birlikte uzanıyoruz öyle   

0 oy
(85 puan) tarafından

Günaydın eşim değilde oğlumu okula gönderdim biraz önce yağmur yağıyor hava soğuk içim ciz etti valla onu çok seviyorum.  Eşim evde yatiyor şimdi bugün iş yok  benim erken doğum riskim var adamcağız etrafımda dönüyor üçüncü gebeligim 32 haftalik hamileyim ikinci bebeğim de yatıyor 4 yaşında bitanem annesinin aşkı allah herkese huzurlu yuva versin inşallah 

0 oy
(137 puan) tarafından

Hayırlı sabahlar:)

Buyuk oğlumu okula bıraktım geldim küçük oğlum 4 yaşında babasıyla uyuyorlar bende programda geziniyorum kahvaltı hazirliycm şimdi karnimdaki oğlumun keyfi yerinde heral uyuyo:)

0 oy
(355 puan) tarafından

Gunaydin:) oglumu geceden beri uyutmaya calisiom ama uyumuo uykuszluktan bitap dusmus qozlerim acilmio:( soruya gelince deqsiyor ama qenlde esim ariyor cnku cakisio ben musait olduqu saatleri tam olarak bilmiyorum

0 oy
(208 puan) tarafından

Günaydın canım benim eşim aşçı olduğu için gün içerisinde konuşmamız yasak telefon kullanamiyorlar mesela bir vardiyamizin son günü 3 11 den çıktık yarından itibaren sabah 7 öğlen 3 ye gelecek

0 oy
tarafından

Sabah 7 de çıkıyor saat başı arar. Bnde 11 gibi anca uyanirim ararım. Her gün saat başı iki saatte bir arar

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 647 göst.
29 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elif vurkan (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 111 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 327 göst.