0 oy
1,252 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanam 4. 5 aylık kızıma sürekli annen seni dövdü mü sana bakmadı mı gibi şeyler söylüyor güya şakasına ama bir değil iki değil en son söylemesinde de dayanamadım artk bende dedim sana verdiğimde o zaman sende dövüyon ondan ağlıyo çocuk dedim kaynanam ben ona kıyar mıyım dedi bende e ben kıyıyor muyum dedim şaka yaptm falan dedi bnde ne olursa olsun güzel bir laf değil lütfen bir daha söyleme dedim tmm söylemem Bi daha kızınada bakmam dedi şimdi konuşmuyo benimle ağlıyo sizce fazla mı tepki verdim de ağlıyor bu kadın 

32 Cevaplar

0 oy
(813 puan) tarafından
Bence biraz fazla tepki vermişsin canım. Benim annemde öyle sever kaynanam yok görümcemde öyle seviyo arada oğlumu, ama ben bişey demiyorum ciddi ciddi söylemiyolar sonuçta . Ben kendi anneme böyle desem oda bana küser mesela kaynananın karakterini bilemem ama benim annem duygusaldır oda hemen ağlardı aramızda böyle bı konusma gecseydi 
tarafından
Canım başlarda bende takmıyordum ama sürekli sürekli söyleyince insan ister istemez rahatsız oluyor yani başka şaka mı kalmadı da sürekli aynı şakayı yapıyo ki
(813 puan) tarafından
Yani sürekli diyosa sinir olman normal tabi
Ama bana göre böyle küçük şeylerde bile kaynananla yüz göz olma eşine söyle o onun yanında aynısını yaptığında cevabını versin biz deyince kötü gelin oluyoruz çünkü benim kaynanam kayınbabam yok eltim kaynımla beraber yaşıyoruz altlı üstlü
Bişeyden rahatsız olduğumda eşime söylüyorum o hallediyo ben söyleyince kıyametler kopuyo :)
-Reklam-
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Tee bu kaynanalar.  Iyice istediklerini yapıyorlar sonra ağlıyorlar.  Bizi de aglatirken diyorlar mi onlarda ağlıyor.  Sen benim kaynananın dediklerini duysan  delirisin.  Oğluma diyor annenin pis sütüne muhtaçsın sütten kesil seni alacam yanıma.  Gel de delirme 
tarafından
Aynen benimkide öyle diyor valla az aklın yetsin seni alacam bunlara vermeyecem diyip duruyor işte
(5,559 puan) tarafından
Aman boşver takma
0 oy
(830 puan) tarafından
Aman ne takıyorsun o sana kırıcı birşey söylese ağladı diye dertlenecekmi bacım bosveeeer
0 oy
(258 puan) tarafından
Aman desin nolcak. Bebekle konuşmayı bilmedikleri için öyle diyolar. Onlarda büyüklerinden öyle görmüş. Benimkiler de hep ac mi kaldın sen derdi oğluma. Hem annem babam hemde kayinvalidemler. 
0 oy
tarafından

Hep biz mi aglicaz kız azıcık da onlar ağlasın :D

0 oy
(1,320 puan) tarafından
Boşver 

Ağlasın yalandan ağlıyordur 
0 oy
(119,602 puan) tarafından
Ahaaa post hortlamis
0 oy
tarafından
Benim görümcem kayinvalidem afedersiniz S.alak annesi pis anne m.al baba filan diyolar durduk uere şakayla onu güldürmek icin 1 deme 2 deme en son ddm anne babayla o sekilde konusulmaz ben s.alak haalasi m.al babaannesi diye seviyorum dedim.daha demiuo kimse cit cikmamisti dedigimde cunku tepki beklemiyolardii ve konusma usluplari hep böyle aralarinda 
tarafından
Iyi yapmissin uyarcaksin tabiki o nasil sevmedir ya.tipsiz de.cirkin de sapsik de ne bileyim boncuk de maymus de
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ay çok haklısın inan bu konu benimde sinirime dokunuyo fazlasıyla kaynanam eşimle görüntülü konuşurlarken kızıma sana bakmıyolar mı şöyle yapmıyorlar mı yok böyle yapmıyolar mı diyo bunu biraz daha derse yakındır bende aşçam ağzımı aynen güya şakasına deniliyo ama gerek yok demesin...
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Abartmışsın biraz kusura bakma 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Benimkide kendi, kendine konusıyon inan agzını, acıp, bişey demiyorum aslında takmıyorum oda artık, bısey demiyor ama obur gelinler tartısma cıkarır hep olaylılar benle vukatı yok henüz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 117 göst.
0 oy
62 cevap 1,860 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Dolunay selen (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 340 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 640 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu