0 oy
1,232 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanam 4. 5 aylık kızıma sürekli annen seni dövdü mü sana bakmadı mı gibi şeyler söylüyor güya şakasına ama bir değil iki değil en son söylemesinde de dayanamadım artk bende dedim sana verdiğimde o zaman sende dövüyon ondan ağlıyo çocuk dedim kaynanam ben ona kıyar mıyım dedi bende e ben kıyıyor muyum dedim şaka yaptm falan dedi bnde ne olursa olsun güzel bir laf değil lütfen bir daha söyleme dedim tmm söylemem Bi daha kızınada bakmam dedi şimdi konuşmuyo benimle ağlıyo sizce fazla mı tepki verdim de ağlıyor bu kadın 

32 Cevaplar

+8 oy
tarafından

En İyi Cevap
Ağlasın bosver onlar  ağlamayınca  bizim anamız ağlıyor  zaten simarikligindan  ağlamıştır bosver
tarafından
Aynen çok doğru valla
-Reklam-
+2 oy
(2,443 puan) tarafından
Sende şakayla söyleyebilirdin canım. Sert tepki vermeseydin keşke
tarafından
Canım valla sert sekilde demedim ki gayet gülerek dedim ki sert de desem hiç hoş seyler değil söyledikleri ama bunda bu kadar ağlanacak ne var
(2,443 puan) tarafından
Canim benim kaynanamda dedi bicok kere bisey demedim ama herkes bir degil sen kaldiramayabilirsin bisey diyemem
tarafından
Suç bastırmak için  ağlamıştır eminim bosver dediğimden pisman degilim de
+1 oy
(4,067 puan) tarafından
Kendisine yapılmasını istemedği şeyi başksına yapmasın oda ben okrkn snir oldm hayrt bişey ya boşver hiç taviz verme bnce 
tarafından
Ağlaması umrumda değil ama boş yere ağlaması sinir bozucu işte
(4,067 puan) tarafından
Ağlasn dursn sende ağlıyo numrası yap :)
+1 oy
tarafından
Evet fazla tepki vermişsin. Severek şaka yapmış işte.bu kelimeleri genelde herkes kullanır herkese sert tepki gösterelim o zaman.
tarafından
Eee cnm ama o beni öyle suçluyo bende öyle dedim zaten sen kıymıyon da ben kıyıyor muyum sanki dedim
tarafından
Kiz saka yapmış suçlamamış ki :D
tarafından
İşte bende şaka yaparak lütfen Bi daha söyleme hiç hoş şeyler değil dedim yani kızarak falan da değil gayet gülerek dedim baktim hemen gözyaşı akıyor :-)
tarafından
Anladım cnm demekki yalan ağlamalar:)
tarafından
Eşim işten gelene kadar da ağlayacak kesin ama umrumda değil yani
+1 oy
(77 puan) tarafından
Çok ayıp etmişsin canım belliki art niyetli demiyor bu kadar abartmam saçma olmuş keşke ben ona kıyarmıyim anne deseydin o en güzel kirmadan bir cevap olurdu 
tarafından
Canım başta bende umursamıyordum dediğini yani şaka olarak algılıyordum ama defalarca söyleyince bende artık cevap vermek zorunda kaldım çünkü şaka bir olur iki olur defalarca aynı şaka yapılmaz zaten bende öyle sert bir şekilde demedim gayet gülerek dedim daha lafım bitmeden ağlamaya başladı
(77 puan) tarafından
Karekterini bilmiyorum canım ama belki seni sevdiği için nazi geçiyorda olabilir insan sevdiğine daha cabuk kırılır acaba hoşlanmıyorum anne böyle söyleme onun annesiyim incitmem onumu deseydin bilemedim ki:)
tarafından
Öyle dedim zaten tmm şaka olabilir ama lütfen öyle söyleme ben niye kıyayım kızıma dedim ki asla bunları yüksek sesle veya sert demedim ona rağmen gözyaşı hazırda bekliyormuş işte
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Duygu sömürüsü bence 
tarafından
Bana da öyle geliyor ama boş yere ağlaması sinir bozucu
(14,033 puan) tarafından
Vicdan yapmanı istiyor boşver hiç takma kaç yaşında kadın sonuçta öyle söylememesi gerektiğini bilmiyor mu çocuk gibi uyarı yapacak halin yok ya
0 oy
(4,704 puan) tarafından
Bende hiççççç fazla değil ya o zaman sende ağla 
tarafından
Aynen geçim karsısına hadi ağlayalım hangimiz kazanıcaz diyesim var valla :-)
(4,704 puan) tarafından
Aman boşver yaa hepsi ayni vala
0 oy
(44,714 puan) tarafından

Inanmaaaaaa:angel:            

0 oy
(41 puan) tarafından
bencede duygu sömürüsü o laf solenir mi çocuklar anlamio mu saniolar acaba bazen gerçekten bu Kaynanalari anlamıyorum ne die annesi hakkında bu ole seyler söyleyuon ben altında bisi ararim yani kendisine gelince aglio sacma 
tarafından
Ya tabiki anlıyorlae bnce o bile bile söylüyor zaten
(41 puan) tarafından
kesinlikle bile bileyapio
0 oy
(52 puan) tarafından
Allah'ım aynısı bende de var bende akşama gelecek bu cevabı verecem :))
tarafından
Ver valla anca bundan anlıyorlar işte :-)
(57 puan) tarafından
Benimki de Boyle olacak diye korkmaya  basladim
(57 puan) tarafından
Benimki de Boyle olacak diye korkmaya  basladim  ne yapsam:)
0 oy
(48,700 puan) tarafından
gözyaşları nasilda orda bekliyor ☺️
tarafından
Hazır hemen :-)
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Amannn musturluk yapiyor istee ne demissin ki bosversene aglarsa aglasin
tarafından
Ama boş yere ağlaması sinir bozucu işte
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yoo gayet yerinde tepki 
0 oy
(391 puan) tarafından
Aman ağlayinca hemen haklı olacaklarını sanıyorlar 
tarafından
Eşim şu an işte sabah gelecek o gelene kadar kesin ağlayacak :-)
(391 puan) tarafından
Ay ağlasın bırak kendi haline
0 oy
tarafından
En sonunda güldüm kusura bakma aynı muhabbeti benim babamda yapar çok kızarım alınıyorum ne yapıcaz dediğim halde ısrarla söyler iyi yapmışsın boşver 
tarafından
Ya zaten sertte demedim ama ona rağmen gözyaşı hazır hemen boş yere ağlaması çok sinir bozucu
tarafından
Sasna vicdsn yaptırmak istiyor olabilir veya çok duygusal biri
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Ağlasın boşver yaptığı şakamıymış çok saçma senin tepkin normal sonuçta saygısızlık yapmamışsın
tarafından
Yani yapılacak başka şaka yok sanki bebeğin aklına öyle şeyler sokuyor
(2,321 puan) tarafından
Boşver saçma sapan hareket işte kaynanan yaptığı ağlaması da oğluna kendini acındırmak için hepsi aynı bunların
0 oy
(59 puan) tarafından
Aglarsa aglasin bosver bende kayinvalideme eşimi sürekli doldurma ben hergun seni aramak zorunda degilim isim var cocuk var dedim 3 aydir konusmuyor rehberinden bile silmis aglarsa aglasin  dediginde hic bir sey yok
tarafından
Valla sende iyi yapmışsın gerçekten bu kaynanalara iyi olmaya gelmiyor ki
0 oy
(57 puan) tarafından

Gayet normal bir tepki cocugun psikolojisini 

mi bozmaya calisiyor anlamiyorum ya bu kaynanalar ne istiyor gelinlerden:pouty: 
tarafından
Şimdiden kızımı bana karşı doldurmaya çalışıyor bence şaka yaptım diyerek ama şaka falan değil çünkü şaka bir olur iki olur sürekli aynı şaka olmaz ki
(57 puan) tarafından
Bende saka oldugunu dusunmuyorum esine soylerse sende durumu anlat çünkü kaynanalar hep gelin sikayetini ogullarina yaparlar  bide canim kucuk yasta cocuk psikolojisi cok onemli
tarafından
Söylesin canım valla eşimde bunun için bana tepki verecekse bende kızımı düşünmek zorundayım sende madem anneni haksız olduğu halde bana savunuyon kızının psikolojisini düşünmüyon o zaman annenle sana mutluluklar derim yani ama eşim başkasının lafıyla hareket eden biri değil hele ki mevzu kızımızsa asla kimseye taviz vermez
(57 puan) tarafından
O zaman sorun yok takma kafana canm
0 oy
tarafından
Ağlayacak bişey dememişsin için rahat olsun canım ama o dövme lafını ben de diyodum şakasına oğlum çok ağlayınca ooyy kim dövmüş oğlumu diyodum annem de kaynanam da qha biz dövdük deyip gülüyordu yani bence şaka abrtılmasına gerek yok. 
tarafından
Ama canım sen isim vererek demiyormuşsun ki kim dövdü demekle anne seni dövdü mü sana bakmıyo mu demek bir değil bence
tarafından
Olabilir canım kaynanan fesat biriyse haklısın
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Mendil vereydin bari ..

tarafından
Mendilde yetmez ki şimdi ona hıçkıra hıçkıra ağlıyor sanırsın küfür etmişim ya valla kendimden emin olmasam gerçekten ortada büyük birşey var sanıcam

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 117 göst.
0 oy
62 cevap 1,840 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Dolunay selen (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 336 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 597 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu