0 oy
312 göst.
Aile kategorisinde (2,241 puan) tarafından

gunaydin hanimlar :) dun bizim tanisma yildonumumuzdu normalde kutlamayiz ama dun esim surpriz yapmak istemis beni anneme birakmisti masa falan hazirlamis annemle de konusmuslar kizimiza bakmasi icin anneminde canina minnet tabi saolsun dun annemde kaldi kizim guzel bir aksam gecirdik sabah da öğlene kadar uyurum uykumu alirim evi temizler annemden alirim dedim kizi ama gel gor ki gece hep kalktigi saatlerde kurulmus gibi kalktim sabah da tam 8de uyandim i saatten beri yatakda dönüyom uyuyamiyorum :Dkalktim yapcak birsey de bulamadim bos bos oturuyom . Rabbim kimseye ayrilik yasatmasin aglamalari huysuzluklari bile ozleniyomus :ermm:

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnsan  uyuyoken özlüyo artık uyansa diye bekliyo bide annemde kalsa düşünemiyorum nasıl özlerim 
(2,241 puan) tarafından
aynen canim ya ama yanimdayken diyorum bazen biraz nefes alsam kendime vakit ayirsam diye oyle olmuyomus
tarafından
Tabi öyle uyku saatinide iple çekiyorum:))
-Reklam-
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Ay kıyamam ya ☺️ bende bi defa ev bakmak için kızımı kız kardeşimle birlikte kaynanamlara bırakmıştım ama sürekli aradım. Görüntülü aradım ağladım. Onlara pek güvenemiyorum. Annemlere daha çok güveniyorum onlara bıraktığımda bu kadar aramıyorum ☺️ Allah hiçbir anneyi evladından ayırmasın inşallah. 
(2,241 puan) tarafından
amiin canim :) bende dogdugundan beri hic birakmamistim ilk kez birkac ay once biraktim 15defa aramisim annem artik guvenmiyosan birakma dedi ama gozunden sakinir annem oyle iyi bakar guvenmemek degilde ozledim napim dun de iki kere aradim sonra kizim rahat ol arama keyfine bak dedi :) ama sen guvenmiyosan daha zor canim haklisin aramakda :)
(2,332 puan) tarafından
Benim annemle babam, kardeşlerim de öyledirler sağolsunlar ama anne yüreği işte ayrı kalmak istemiyo insan. Benim kayınvalidem özünde iyidir ama çok eski kafalı kızım konusunda güvenemiyorum onlara. Bi defa görüntülü aramışlardı kayınvalidemle görümcelerim. Kızım kanepeden aşağı düştü ben nerdeyse ağlayacaktım onlar karşımda gülüşüyolardı komik bir şey olmuş gibi. Böyle saçma şeyleri var o yüzden sinir oluyorum. Ne bileyim ya Allahım muhtaç etmesin kimseye
(2,241 puan) tarafından
ayy kiyamam gecmis olsun canim birseyi yoktur insallah .yok bende gelemem oyle seye tamam cocuktur düşer kalkar da gulmek ney. aamin insallah kimse kimseye muhtac kalmasin
(2,332 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun. Bir şey olmadı çok şükür. Amin Amin
0 oy
(4,725 puan) tarafından
İnanır mısın ben dün evin içinde özledim. 7 de azıcık yemek yedi sonrada uykusu çok geldi uyuttum mecbur uyanirsa muhallebi yapcaktim, hiç açılmadı uykusu. Sabah uyandı bı sarıldım 12 saattir görüşemiyoruz anneeem diye ☺️☺️☺️
(2,241 puan) tarafından
hahahah yaa :)) bendede oluyo oyle de genelde uyumadigi icin bunaliyorum biraz rahatlik istiyorum ama olmuyomus onsuz farkettim :) rabbim bagislasin canim
0 oy
tarafından
Çok zor evlatsız yaşamak 
(2,241 puan) tarafından
oyle ya rabbim tum evlatlari bizlere bagislasin isteyen herkese nasip etsin
tarafından
Amin amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 432 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu
0 oy