0 oy
412 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kızlar bilen bilir biz aile binasinda otryorz küçük görümcem kaynnama geldi büyük görümceme kahvaliya gitmek için büyük gorumcemlede aynı mahallede oturyorz kaynnam sesizce eltimin kapisini caldi kahvaltı için sonra kapimdan gecerkende gorumcemin cocklarini uyardi sesizce cikalm diye uyardi yani biseyinden dgl ztn cagirilmadigim yere hayatta minnet edip gitmem ama byle ayrimcilik yapmasi zoruma gtti bnm.oglumin smdi özel egitimi.war saat 1 de gitcm giderken haber weriyim mi gidiyorm diye yani Trip atayimmi herkes neyin ne olduğunu bilsin

20 Cevaplar

+3 oy
(5,913 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yooo nie haber verceksin evin ayri kapin ayri asla haber verme yuzde verme sanada soyleeyebilirlerdi gidioruz gelmek istersen sende gel die cok fazla muhattap olma 
-Reklam-
+1 oy
(48,735 puan) tarafından
neden haber veriyosun ki cik sende git 
(1,186 puan) tarafından
Norlmde biyere gitgmde haber vermedimmi zoruna gdyo
(48,735 puan) tarafından
gitsin bosver nasil alistirirsan oyle gider
+1 oy
(830 puan) tarafından
Haber et hatta sen sabah sessizce çıktın gittin ben haber edeyim dedim de 
+1 oy
tarafından
Yooo haber vermeden çık git sorarsa niye haber vermedin diye bu binada adet bir yere gidilince haber verilmiyor de geç 
(359 puan) tarafından
Sevdim yorumu
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Haber verme canım çık git, ayıp etmiş 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
O hareketi yapmış olmasaydı da haber verme bence yani illa bilmesi gerekmiyor nereye gittigini. 
0 oy
(983 puan) tarafından
Ben olsam haber verirdim birde he sahi anne sabah nereye gittiniz öyle sessiz sessiz de 
0 oy
(19 puan) tarafından
Tabikide haber verme cek git kendin yaptigi cok ayip bi kisi mi fazla gelmis yuz yuze bakiyosunuz cagrmasi lazimdi bsy derse de laf carparsin sesizce ciktim bende kimse duymasin diye dersin 
(1,186 puan) tarafından
Ve böyle birşey war.mesal ben kaynnami dawet ettigm zaman kizalrinida çağırmam gerekyo yoksa trip atar bna gelince  bn niye fazla gelyorm
(19 puan) tarafından
Bende kaynanayla altli ustluyum her konuda sorun iste bazi seyler olmuyo ama bu konuda haklisin tavrini gostermezsen senin yaptigin yanlis onlarinki hep dogru olucak malesef esine yansitma ama sole oldu bole oldu anlatma sen kendin cozmeye calis o zamanda esinde hep anneden yana olur
0 oy
(13,932 puan) tarafından
Haber falan verme sessizce çik git. Sorduklari zamanda siz duymayin diye sessizce çiktim de onlari duyduğunu anlasın onlar utansin. 
0 oy
(148 puan) tarafından
Eşine dediysen diğerlerine demene gerek yok boşver 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kimse kimseye haber vermek zorunda değil sende hiç bı şekilde bu olay olmasa bile haber vermek zorunda değilsinin canım 
0 oy
(94 puan) tarafından
Hiç te haber verme böylece aranıza mesafe koy
0 oy
tarafından
Ben o ara kapıyı açar o fesatlar afiyet olsun bi işiniz oluncada o gelinini çevirirsin der kapatırım üstünede haber falan vermem 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Sakın haber verme bundan sonra sende nereye gidersen git sadece kocana söyle gerisi karışamaz kaynanan sorarsa bu meseleyi söyle belki utanır
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Ne alaka ya birilerine bağımlı yaşama niye haber veresin çık git kimene kimseye haber verme , haber verirsen kendilerini bir boooog sanıyorlar bu alışkanlığı terk ettir çok iğrenç 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Ne kaynanalar var ya haber vermem eşim bilsin yeter bnm için evim ayrı kapım ayrı taviz verdikçe daha çok ister hiç umursama 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bn olsam konusmazdim sahsen. Haberde verme. Onemseyip seni cagirmis mida sen önemseyeceksin. Bnce tabii
0 oy
(149 puan) tarafından
Sana bu şekilde davranan insanlarla mesafeni koru haber veriyim mı diye soruyorsun birde tabiki haber verme koca kadınsın evin, kapın ayrı sende bundan sonra ona göre davran.
0 oy
(119,506 puan) tarafından
Haber vermedin demi
(1,186 puan) tarafından
Yok cnm vermedim
0 oy
(5,323 puan) tarafından
O yaptığı hareket üstüne asla haber verme

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 285 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu