0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (15,852 puan) tarafından

image

image

image

image

image

image

image

ilk doğum olduğu için. Sancı çekerken ağrının doğum sancısı oldgunu anlamamıştım gece hastaneye gittik ben direk doğuma alınmıştım zaten. Eşim de o saatte annemleri aramış. Teyzelerimle falan böyle grubumuz var. Ben doğumda iken grupta konuşmuşlar falan. O heyecanı benle yaşadılar. Sizin de var mi boyle sizle birlikte doğumun bitmesini bekleyen. Ailem benden kilometrelerce uzakta idi ama onları hep yanımda hissettim, hissettirdiler ❤

9 Cevaplar

+1 oy
(772 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bende 40+4te kontrole gitmiştim doktor bugün sezeryanla alalım dedi bende korktum ağladım ettim 08.08 e denk geldiği için hastanede yer bulmakta zordu hem sezeryan olcam hemde yer sıkıntısı fln derken stresten korkudan heycandan ağladım ettim onlar oda ayarlarken bizde çarşıda 2 tur atıp kafa dağıtalım dedik birden tlf çaldı özge hanım nerdesiniz hastanede aradık bulamadık sizi doktor bey ameliyathane de sizi bekliyor dedi ben şokk tam da o sırada bir yağmur başladıki ağustos ayında samsunu sel götürdü hastane gittiğimde sıçan yavrusu gibiydim sırılsıklam olmuştum. En beni sedyeye aldılar ameliyathaneye girioz tlf elimde eşime sesli mesaj yolluyodum ki süsleri şöyle yap böyle yap örtüyü şuraya ört iğnele fln kocama direktif veriyodum(kendim organizasyon işi yapıyorum ama kendime süslemek nasip olmamıştı doğumdan çıkınca beğenmediğim yerlerden dewam etmiştim şurayı düzelt fln die:D bebek yoğun bakıma alındığı için kendimi oyalıodum işte süslerle

(15,852 puan) tarafından
MeseAllah canım ne güzel yağmur yağmış bebeğin bereketiyle gelmiş. Allah bağışlasın inseAllqh
(772 puan) tarafından
Saolasın canım öyle bereketli bi ewlatki sormaa şansıma 1.yaş doğum günüde aynı şekilde geçti neyseki 2. Yaşında yağmadı sanırım şeytanın bacağını kırdık :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ooo ne diyorsun yaa annem doğum doktorunu ikna edip doğumhaneye girdi benimle :D canım anam hiç kıyamamıştı çok üzülmüştü 

(15,852 puan) tarafından
Ayy ne güzel. Ben tek başıma doğurdum. Biz o heyecanla çantayı evde unuttuk  eşim getirip gelene kadar doğurmuştum bile  :D
tarafından
Ahahaha doğum çantası nasıl unutulur kızzz :D
Evet ya eşim annem ben babam hatta almanyadan kuzenim gelmişti sırf kızmı görmek için doğum yaptığım gün uçağı kalktı malesef göremedi eheheh çok üzülmüştük o zaman:D
(15,852 puan) tarafından
Kız dedim ya ilk gebelikti sancı çektiğimi anlamadım  :D ben ne bilim gider gitmez doğuma alınacağımı  :D
tarafından
Aynisi benim başıma geldi yan tarafım da kadın vardı çok ağladı yapamadı 8 cm açılma ile geldi ama doğurmadı masa da başladı ben annemi istiyorum diye doğumhaneye annesini aldılar oda biseyler söyledi ama yine yapamadı korktu galiba sonra sezeryan olmuş
tarafından
Ahahah yok ben gayet sakindim annem bana kıyamadığı için yanımda olmak için rica etmiş doktordan:) ayy bak doğum anım canlandı gözümde gözaltın pıt:)
+1 oy
(1,438 puan) tarafından
Annemle esim hep yanimdaydii.esim sancilari benimle cekdi ben kivramirken sarilip hic aglamayan insan benimle agladi.Annem canim benden beter cani aciyordu.biz dogarken sevdiklerimiz bizimle bereber doguyor
+1 oy
tarafından

35 hafta da doğum yaptım düşün kaynanam ile oturmaya gittik komşuya sonra eve geldim yarım saat sonra doğuma gittim orda su böreği yemiştim hiç unutmam onunla doğuma girdim kadın demiş bizdeydi ay biseyi yoktu filan şok oldu herkes eşim eve telaşla geldi kanamam vardı ararm arabayı bi suruyo gör akrabamızı eziyodu kadına diyo ki çık abla önüm den :D 2 gün önce de nisana gitmiştik herkes duyunca şaşırdı tabi ama demişler kızn elleri filan çok şişmiş bi anda belliydi filan diye 

(15,852 puan) tarafından
Iyi bari kazasız belasız vardınız.
+1 oy
(4,152 puan) tarafından
Olmaz mi esim.bnim sesimi disardan duyup dogumhaneye geldi elimden tuttu sagolsun yuzu bnden daha beterdi dokunsam aglicakti ;))
(15,852 puan) tarafından
Ay ne güzel ben doğum yaparken eşim eve dönmüştü çantayı almaya. Zaten hastaneye varana kadar doğurmuştum
(4,152 puan) tarafından
:) bnde cok istiyodum kabul etmiyodu ama seslerimi duyunca dayanamamis. Sennde bidahki sefere gelir yanina ;)
(15,852 puan) tarafından
2. Bile doğurdum bir dahaki sefere allah bilir  :D
(4,152 puan) tarafından
Bnm ucuncude girdi anca alisiyolar ;)
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çok korkulu morel bozucu bir doğum hikayem var 
(15,852 puan) tarafından
Ama sonu güzel değil mi  :)
(6,919 puan) tarafından
Tabiki oğlum var 6 buçuk aylık
(15,852 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım.
(6,919 puan) tarafından
Amin inşallah cümlemize
0 oy
tarafından

Neler neler düşündükçe aklıma geliyor dogumhaneye giderken sandalyede eşimi aradım kantindeydi gel gidiom diye kapattıktan sonra telefonumu kayinvalidemde firlattm tut ben gidiyorum diye daha neler var psot acmstm bak istersen:-):-):-) kordonuda eşime kestirtdim.dr a Ahmet bey eşim kessin demişim kaç kere:D

(15,852 puan) tarafından
Senin ki de komik geçmiş anlaşılan
0 oy
tarafından
Arkamdan kimse böyle konuşmadı :)) ben desen zaten sezeryan olacaktı planlı. Sabahın köründe gittik o gece doğru düzgün uyumadık eşimle. Ambole olmuş gibi idim ben içim bomboş ne yaşadığımın farkında değildim. Onca hayal kırıklığından sonra gerçek oluşuna inanmak güç oldu. 9 sene üstüne oldu oğlum ilk zamanları aynı Robot gibi geçirdim tadına varamadim o zamanlarının. Şimdi sürekli ilk fotoğraflarına bakıyorum.
0 oy
tarafından
Bebisin çok tatlı yaaa
(15,852 puan) tarafından
Sağol canım o senin tatliligin. InseAllah allah sana da bir gün bebek nasip eder

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 914 göst.
0 oy
18 cevap 628 göst.
3 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 349 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 247 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,192 soru

11,319,295 cevap

34,765 kullanıcı

...