0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Can içleri bal böcükleri yol yasağı ne zaman gelecek annem Kocaeli nden kendi arabası ile bursa ya gelebilir mi ? Geldiğinde yasaktan sonra dönebilir mi ikamet Kocaeli'nde olduğu için yada yasak geldikten sonra kendi aracı ile demi izin yok ? Kafanızı karıştırdım dimi puahahafhds öpüyorum başınızdan ,♥️ şehirler arası olan yasaktan bahsediyor um öf kendi sorduğum soruyu anlamadım be :Ddd

11 Cevaplar

0 oy
(922 puan) tarafından
Canim sana yasakdan sonra gelemez diyelim geldi kendi evine dönebilir çünkü ikametgah orda :)
tarafından
Yasak ne zaman peki kuzumm
(922 puan) tarafından
Daha sözü geçmiyor sanırım henüz duymadım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kafam bı milyon zaten :D gelemez önemli bir şey olmadığı sürece izin almadan no no

tarafından
Ahfsgjhshg e yasak ne zaman kiiiii kuzum
tarafından
Bu akşam 21 den pazartesi sabah 5 e kadar yasak kuzum
tarafından
Yok aşkım yol yasağı şehir Ler arası
tarafından
He kuzum hafta içi sabah 5 le 21 arası yok o saatlarde gelebilir herhalde ama cenazeye gidiyorum falan der sorana
tarafından
Ha bitanem yani mesela on gün sonra da 5 le 9 arası gelebilir bana şehir dışından dimi doğru anladım komple kapanmadı yani yollar ?
0 oy
tarafından
Geçen hafta kaynım ve eltim yasak olmasına rağmen samsuna gittiler yolds çevirenlere de cenazeye gidiyorum demişler yaa cumartesi akşam yola çıkmışlar pazar akşam dönüş yaptılar 
tarafından
Busram canımın içi hafta sonu yasağı değil kuzum bu şehirler arası yasak bitanem ne zaman gelecek
0 oy
(970 puan) tarafından
Oyşss başlığa bak yaaa
tarafından
Güzel degilmi amağğg :Dddd ♥️
(970 puan) tarafından
Güzel eveeeeğ
0 oy
tarafından
Şehirler arası Seyehat yasağı yok kuzum ama hafta sonu gelemez hafta içi sabah 5 ile akşam 9 arası gelebilir 
tarafından
Kuzummm peki ne zaman gelecek yol yasağı bir bilgin var mı
tarafından
Bilmem ki kuzum şuan yok işte annen şimdi yola çıksa akşam 9 a kadar gelir yada pazartesi gelebilir hafta sonu yasak var zaten
tarafından
Tamam bitanem çok teşekkür ederim
(949 puan) tarafından
Canm bildigim özel araç ile seyahat yok varsa da izin alıp gidilecek.baska bir şehire gidiyorsanız da otel rezervasyonunuzu yada cenaze ise belgeleri göstereceksiniz ancak öyle ceza almazsınız diye anlatiyirdu tv
0 oy
tarafından
Kuzum şehirler arası yok yasak gelebilir annen benim yengem dogum yapacak cuma günü annesi ta samsundan konyaya gelecek no problem yani ☺
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Misafir gitme yasağı var muhtar ya da yönetici şikayet ediyor onun da cezası 3150tlcik
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Benim beyin error :D

0 oy
tarafından

Bacim ben error verdim beynim yandi :D  neyse napan ya ne var ne yook :P

0 oy
(25,223 puan) tarafından
Amiinn.... :D 
0 oy
(12,277 puan) tarafından

O  daş anana söyle:D

Yola çıkarken dikkat etsin asfaltı eritmesin :D❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ çok selâm şöyle kuzu 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 251 göst.
0 oy
2 cevap 108 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 413 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 553 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu