0 oy
1,002 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
Üzüntümü sizinle paylaşmak istedim . Kızlar yan dairemin bı üstünde hanım bı kız oturuyor cumartesi günü kavga etmişlerdi eşim falan tüm binalar duydu üst komşumuz balkondan eşime seslindi gel bı gidelim dediler eşim esortmanla çıktı gitti komsumda Emel abla var eşi gitti eşimle ya balkondan bana diyorki kız cagiz yanlız yaşıyordu sevgilisi ceza evindeydi diye bende yaa olemi geçmiş olsun falan diyip konusuyoz blkonda balkona derken sesi duyan çıktı karşı dairemizden bı abide eşlerimizin yanına çıktı kavga çıkan da yan dairemin bı üstü giden gelmiyor ses kesildi neyse söz vermiş adam konuşmuş öğüt vermişler eşim yarım saat sonra geldi girdik içeri bayanlar falan herkes neyse eşim anlatmaya başladı  resmen çocuklar ya kız 17yasina yeni girmiş çocuk askere gidecek  resmi nikah yok çocuk gençliğini bitirmiş infazı da varmış kızcagiz hamile bide kavga sebepleri evi boşaltalım arada annemde kalalım bazende senin ailenden kalırız askerlik falan derken kira zor olucak diyormuş agliyo resmen adam dedi eşim kira da az değil hak verdik yani elektrikleri kesik mis su 3aylik fatura var abiler ben suçlu değilim şikayet etmeyin diyip durmuş konuşmuşlar işte bagirmayin kavga etmeyin konuşun falan diye saat 6gibi de kızın ailesimi oğlanın mi bilemedik birileri var anne diye sesleniyo agliyo da bı araba eşya götürdüler başka iki üç kadın da var kız evi boşaltıyoruz ben annen gille yaşamam diye balkondan atlamıs ambulans polis sesine çıktık balkona yerde oğlanın kucağında öle yatiyodu çok üzüldüm ya bu gençler ne oluyor böle inşallah iyidir diyom kız ailelerle yaşamamak için atlamış yani 

19 Cevaplar

0 oy
(10,313 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Allah merhamet etsin.

Burada kızlar neler neler paylaşılıyor kızın adını vermemiş sanını vermemiş böyle bir olay yaşandı diye anlatmış etkilenmiş şaşırmış olabilir canlar. 
tarafından
Takmıyorum bile onları ben teşekkür ederim sağolun
-Reklam-
+1 oy
(3,053 puan) tarafından
Niye başkasının özelini ailevi meselesini anlatiyosunuz ki sizi ilgilendirmez olduysa da yaşadıysanizda size kalsın saygısızca bence.
tarafından
Yorumsuz
(3,053 puan) tarafından
Size kalmış bişey saygı duyarım.
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Iyi dedikodularını yapmışsınız balkondan balkona
tarafından
Dedi kodu niye olsun kız hamile ve şiddet görüyor sen dayak yiyor olsan yardıma ciksalar dedi kodumu haaa balkonda eşimi beklemek sucmu tövbe yarabbim ne yorum yaptım ne konuya katıldım gözünle görmeden yorum yapman garip
(8,081 puan) tarafından
Buraya gelip niye anlatıyorsunuz başkalarının hayatını kendi sıkıntınız olsa neyse fikir aliyorsunuz dicem
tarafından
Yorumsuz tartisamiycam
(8,081 puan) tarafından
Yorumlar geldikten sonra başlığı değiştirmeniz de yorumsuz. Iyi akşamlar ☺
tarafından
He hee Gizem heee ne yorumu senin yorumunmu
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İntihar mı etmiş? 
tarafından
Ben gözümle görmedim de evi boşalttılar ya kız atlamış
(13,202 puan) tarafından
Hay allahım o kadar zor ki birlik yaşamak. Keşke askerden önce evlenmeselerdi
tarafından
Aynen cnm bende çok üzüldüm üzüntümü sizinle paylaşmak istedim
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ne diyim yanlış üstüne yanlış 
tarafından
Çocuklar daha çok üzüldüm
0 oy
tarafından
Aaa nasıl bişey o ya kaçıncı kattan atladı
tarafından
Arakat i da sayarsak 3canm
0 oy
tarafından
Bişey anlamadım 
tarafından
Kız evini boşaltıp gitmemek ailelerle yaşamamak için atladi
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Anlamadım şimdi kıza ne oldu 
tarafından
(6,919 puan) tarafından
Bişey oldu mu
tarafından
Bilmiyorum cnm sadece üzülüyorum 8yasinda kızım var ödüm kopuyor
0 oy
(759 puan) tarafından

Kızmı intihar etdi? Bir şey anlayamadım:ermm:

tarafından
(759 puan) tarafından
Ayy peki ya bebek öldümü nasıl oldu off bu geclerin mantığı yokmu geleceklerini neden düsünmüyorlar
tarafından
Çok üzüldüm erken evlilik çok kötü burda okuyoruz kızlar ailelerle kalıyor ya çok sabirlilar vallahi
0 oy
(580 puan) tarafından
Anlattıklarınız o kadar karışık ki. 
tarafından
0 oy
tarafından
O kadar saçma sapan bir olay ki nereden baksan tutulur yanı yok. Neyse benim de evlâdım var kınamak istemiyorum. Allah akıl fikir versin. 
tarafından
Çocuk yaşta evlilik iyi fikir değil işte
tarafından
Çocuk yaş + nikah yok bir şey yok + karşıdaki kişilikli desen kişilik yok. dediğim gibi elle tutulur bir yanı yok
tarafından
Bence yasak lanmali bu yaşta evlilik birliktelik olmamalı
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Yazik olmus yaa gercekten cok uzuldum
tarafından
Bende üzüntümü paylaşmak için yazdım cnm çok üzgünüm kız aklımdan çıkmıyor
0 oy
(48,620 puan) tarafından
insallah bebegine bisey olmamistir Allah kolaylik versin
tarafından
Bende düşünüyorum bebeği gözüme uyku girmedi
0 oy
(5,816 puan) tarafından
Kacıncı katan atlamış yaa peki bebegi nasıl şok oldum şuan
tarafından
Bende çok üzgünüm gözüme uyku girmiyor
0 oy
tarafından
Atlarken hiç mi karnında kini düşünmemiş. Ne denir bilemedim pek yorum yapmak istemiyorum benimde kızım var ne olacağı belli olmaz. Sadece Allah akıl fikir versin diyorum okadar 
tarafından
Rabbim ıslah etsin diyorum bende üzülüyorum aklımdan çıkmıyor
0 oy
(453 puan) tarafından
Burda tüm suç kızın adam askere gidecek yanlızmi bıraksın kirada duurmida yokmuş tamm ne olmuşsa olmuş arrik senin ailenle kalmam nedir ya o yavrucaga yazık degilmi o haliyle atlamış bide Allah akıl fikir versin diyeceğim hicbisey yok.....
tarafından
Ben çok üzüldüm çok etkilendim 8yasinda kızım var hayat çok garip gerçekten kim suçlu şimdi demekten bebeği düşünmekten insan uyuyamiyor
0 oy
(549 puan) tarafından
Hamıleydı bide dmıı :(
tarafından
Ben çok az gördüm ama hamileydi ve karnı hafif vardı
0 oy
tarafından
Pardon da başkasının aile meselesini balkondan konuşmadık deme yukarıda konuştuk diye de yazmışsın bşr başkası sizin özel kavganızı anlatsa kavga edersiniz da dedikodu yapıp bşrde burada nşye anlatıyorsun
tarafından
He heee cnm sağol
tarafından
Üzüldüm Sana çok geçmiş olsun Allah ailene sabır versin byy
0 oy
(924 puan) tarafından

İçim gitti şuan :'(

tarafından
Bende çok üzgünüm

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,239 göst.