0 oy
431 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Nolur kizim icin dua edin arrik cok ypruldum ayaklarini bulemiyprdu ya uc ay alcida kaldi ayaklari egriydi ameliyat oldu ayaklabiya gectik yine alciya alincak persembe gunu ayaklari bukulmuypr doktor ben ameliyat yaparken ayaklarini bukuyordi ne olduda simdi bukemiyor dedi ameliyati yapan sizsiniz hicam dedim alcidan ciktigindan beri ameliyattan beri cocuk ayagini bukemiyo dedim artik cok ypruldum onun tedavisi icin elimden geleni yapiyorum ama olmuyor aglamamak icin kendimi zor tutuyorum Allah hickimsehi evladiyla imtihan etmesin cok zor gercekten cocugun ayagi bukulmuyor bilmiyorim napacagimi herseyi deniyorum olmuyor ne olur kizim icin dua edin artik gucum tukendi kizima sifa icin dua edin

23 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Rabbım Şafi ismiyle şifa versin inşallah canım 
tarafından
Amim cnm amin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım inşallah biran önce herşey düzelir sen dua et güçlü dur Allah yardımcınız olsun inşallah. 
tarafından
Amin cnm cok sagol insallah dik durmaya calisiyorum onun icin hastaneyi evim gibi bilfim ama olmuyo duzelmiyo ayaklari
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim şifa versn canm başka doktora da göstersem ya.
tarafından
Amin cnm cok sagol yok goturmedik doktoru herkes cok ovuyor alciyi yine deniyecez bukemezse menlekete gidip orda ne gerekiyorsa yapacam
tarafından
Anladm canm umarım bu defa olur rabbim şifa versin ♡
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Ezan vakti Rabbim sifa versin insallah canm duzelir insallah
tarafından
Insallah Allah sesimizi duyar canim insallah cok sagol
0 oy
(48,735 puan) tarafından
Rabbim sifa versin canim benim
tarafından
Amin inaallah cnm benim cok sagol
0 oy
(667 puan) tarafından
ALLAH sana bağışlasın yavrunu tez zamanda sağlığına kavuşsun inşaallah 
tarafından
Amin cnm insallah cok sagol
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin canım ins  ayakları iyi olur bukerde  yururde aminn
tarafından
0 oy
(119,499 puan) tarafından
Rabbim sifa versin evladina
tarafından
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Rabbim tez zamanda şifalar versin cnm <3<3

tarafından
Amin cnm insallah cok sagol❤
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah
tarafından
0 oy
(14,080 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun inşaallah sağlığına kavuşsun  RABBİM'in izniyle herşey yolunda gider 
tarafından
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Yüce rabbim şifa versin inşallah.
tarafından
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Rabb'im safi ismiyle şifa versin inşallah tez zamanda sağlığına kavussun
tarafından
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Rabbim şifa versin sana da güç kuvvet sabır canım 
tarafından
0 oy
tarafından
RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN Rabbim yar ve yardımcınız olsun 
tarafından
0 oy
(98 puan) tarafından
Yorulmak yılmak yok annesi rabbimin izni ile duzelir ameliyat sonrasi egzersiz gerekir tabi tekrar bukebilmesi icin kizimin ayagi ice dönük dogdu alcilama tedavisiyle duzeldi ama bizim daha bir sürü sorunlarimiz var rabbim tüm yavrulara şafi ismi ile sifa versin rabbim sana verdiyse o melegi bilki cok güçlüsün sen ne derlerse ne gerekirse yap
tarafından
Amin insallah cok sagol cnm Rabbim tum yavrularimiza sifa versin seninkinin nesi var benimde bu tek bukememe degilki bel acikligiyla dogdu kafasi icin surekli kontroldeyiz ayaklari icin fizik tedavi bobrek soktoruna goturecem
(98 puan) tarafından
Anladim cnm sipina bifidali galiba senin biz sipinali degiliz ama onun polikliniginden takipliyiz ayni sorunlari yasiyoruz.cok cekti kizim 14 yasina geldi sonda ile mesanasini bosaltiyorum enfeksiyonsuz zamanimiz yok nöroloji nefroloji üroloji gastroloji ortapedi fizik takipliyiz rabbimden geldi napalim sende sabırla ne yapman gerekirse yap
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah kuzum isyan etme sabır et dua et inşallah düzelir
tarafından
Amin insallah canim cok sagol ediyorim bol bol elimden gelen herseyi yapiyorum ama olmuyor doktorlara guveniyorum kiizimi teslim ediyorum ama degisen biseu yok
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Gücüm tükendi deme bacım Allah var Allah Yar..

Herşey Rabbim den tez vakitte düzelir ins çok geçmiş olsun 
tarafından
Allah insallah sesimizi duyar kizim icin cok uzuluyorum daha kucucuk haliyle neler cekti yavrum cok sagol
0 oy
(45 puan) tarafından
Kuzum benim oğlum da 58 günlük ayakları ***** gibi geliyor bana sen nasıl anladın 
tarafından
Benjmki tam donuktu kuvezde kaldi dogdugunda doktorlar soyledi
0 oy
(17,882 puan) tarafından
Dünyaninn en zor sınavı evlatla olan Allah ona şifa sana bol sabir güc versin baska doktora götürdnmü canım tek doktorla kalma
tarafından
Amin cnm evlat bambaskahmis gercekten kendi doktoruna goturuyorum sureklu ama esimle baksak alcilamadan sonra ameliyat yine derse o zaman drgistirecez cunku alcilamadaj sonra artik son care ameliyat yine kaliuor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 450 göst.
24 Şubat 2020 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 289 göst.
18 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 493 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Zeynooooo (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 848 göst.
29 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...