0 oy
607 göst.
Diğer kategorisinde (4,538 puan) tarafından
Doğumum geldi nerdeyse puset veya ana kucağı tarzı birşey yok hastaneden çıkarken bu tur biraey illaha lazım mı olmazsa olmaz mı

27 Cevaplar

+1 oy
(482 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben bebek  pataneyesine sarip cakarsim bnde puset gereksz 
-Reklam-
+1 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm bnce çokta gerekli değil eşin yaslasin göğsüne binin arabaya tamam boşuna almışız bizde 
+1 oy
tarafından
Battaniye ile çıkarttım valla 
0 oy
tarafından
kucağımda çıkardım canim ben :) 
0 oy
tarafından
Ben pusetr koyacaktim annem 1 gunluk bebek usur buz tutar onu sıcağına isitman lazım battaniye ile cikartiriz dedi
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Ilk çocuğumu battaniyesine sarıp eve getirdim canım pusete falan gerek yok çok
0 oy
(508 puan) tarafından
Yanı bence gerekli bi yere giderken gelirken çok rahat hemde emniyetli kiz keşke türkiye de olsaydım vallahi sana puset gönderirdim 2 tane var bende olmazsa şey yap bak bi yastık al yanına kucağına koy bebeği yastığa yatır hani sırtı desteklesin amaç o kucağında yatarak gitsin biseycik olmaz 
(4,538 puan) tarafından
İlk doğduğu zaman insana o kadar küçük geliyor kii :)
(508 puan) tarafından
Evet yani kucağında günah orsan oraya yastiya yatır götür annesi zaten bu virüste bi yere çıkamazsınız büyük ihtimalle cukarsanizda öyle yaparsın nolcak
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bende gerksiz buluyorm aslında ama görümcem illa aldrttı kayınpedrime :) kaynanam çk iyi olyo çock onda uyuyo sağlk ocğına gider glirkn lazm faln dedilr aldılr bnde hedye dye sesimi çıkarmdım artık
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bence gerekli biryere gittiğinde hep kucaktami goturcen hem  arabada giderken  çok gerekli kucakta tehlikeli olur  yinede sen bilirsin 
0 oy
(549 puan) tarafından
Valla bzmde yoktu kucakta gotur dk annem tasıdı 
(549 puan) tarafından
Ztn pusetn bel cukuru oluyor
(2,765 puan) tarafından
Yok oyle birsey olmuyor puset zaten ana kucagi seklini veriyor bebege ve bel destegi minderi var kucuk bisey 5 liraya satiliyordu magazada belini destekliyir hemde boyle bi zmanda elini heryere degdiriyon sonra bebege degdiriyorn virus var ben dogdu dogali suan 8 aylik bide hala daha pusetle biryere gider geliriz hastaneden kucagimda cikardim o zman virus yokdu bebegim dokduktan 2 gun sonra virus geldi turkiyeye sonra bize geldi tabi
(549 puan) tarafından
Bnde vırus varken dogum yaptım çok şükür bsy olmadı
Kucagmzda goturdk sardık
0 oy
(590 puan) tarafından
Ben puset almistim hastaneye gotururken felan cikarken evde hep kullandim bir yere giderken felan ucunde sicacik duruyor hem rahat oluyor 
0 oy
tarafından
Hastanelerde satılıyor canim 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Allahın emri mi canım illa puset olacak diye bişey yok. Bence durumunuzun olmamasını çok takıntı yapıyorsun bacım. Eskiden annelerimiz bize 1 kat kıyafet zor alırmış, emin ol onsuz büyüse de bişey olmaz. Hatta geçen kayınvalidem anlattı eşime pembe mont giydirmiş zamanında. Şimdi elhamdülillah evimiz de arabamız da var. Karnındaki çocuğun psikolojisini de alt üst edersin yapma bacım
(4,538 puan) tarafından
Allah daha çok versin :) ilk doğduğunda küçücük yaa o yüzden biraz endiseleniyorum
(5,491 puan) tarafından
Allahın izniyle bişey olmaz, hiç merak etme canım
0 oy
(310 puan) tarafından
Yok ya hiç bi şey olmaz baş kucağına çıkart
0 oy
tarafından
Ay biz puset götürdük de noldu ben kucağımda çıkardım çocuğu puset boş geldi boş gitti
0 oy
(5,652 puan) tarafından
Biz, direk battaniyeyle cıkarmıştık 
0 oy
(12,856 puan) tarafından

Sırf hastaneden çıkmak için çok gereksiz bence Battaniyey sarıp çıktık 

Odadan çıkıyorsun asansöre biniyorsun kapıda araba oluyor biniyorsun eve gidiyorsun :)

0 oy
tarafından
Geçen sene hastane çıkışlarında bebekler  kucakta çıkartmaya izin verilmicek diye duyduk eşimle puset aldık o şekilde çıkardık biz sonrada her yerde kucakta taburcu olanlar gördük durumunuz yoksa hiç zorlayıp almayın 
(4,538 puan) tarafından
Çoğu kişi gerek yok demiş aslında bir bayan vermişti bana o var ama içinde tahta yok ve fermuari ve şapkası yok ben de fermuar kısmını ona göre dikim dedim ilk doğduğunda küçücük oluyor bebekler insan inctir diye korkuyor
0 oy
(14,081 puan) tarafından
ALLAH yardimcin olsun ama puset gerekli degil yavrunu sag salim al kucağına sar battaniyeye al git evine ☺
(4,538 puan) tarafından
Bir bayan Beşik için para gönderdi letgodan baktık ama getirmek icin araba tutup gidip almak lazim çok az yol parası eksik inşallah bulabilirsek birinden borç bulup yarın gidip getiricez :)
(14,081 puan) tarafından
Insaallah alırsın yavrun rahat yatar☺
(4,538 puan) tarafından
Ne yapıp edip alicam Allah razı olsun o bayandan bana inanmayanlar olduçoğu kişi yargıladi o bana sırt çevirmedi
(14,081 puan) tarafından
Kimse kimsenin derdini bilmez sıkma kendini zaten dogumun az kalmış ALLAH bilsin yeter o yardım etsin gerisi boş☝️
Ama burda dk saniye yardım isteyen oldugu için onlara da hak vermek lazim dimi
(4,538 puan) tarafından
Benden video isteyen de oldu gönderdim keşke kanıtlamak için elimden geleni yaptım çoğu kişi yardım edicem diyip vaz geçti :(
0 oy
tarafından
Güzelce kundağa sardım çıkardım puset şart değil ki 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 305 göst.
3 Mayıs 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Güll1 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 211 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde hanimeli (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 137 göst.
0 oy
12 cevap 294 göst.
13 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu

377,872 soru

11,310,171 cevap

34,744 kullanıcı

...