0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya eşimin teyzesi bebeğe bakmaya geldi illa tutturdu biz çocuğu ballarız tuzlarız getir yapacaz diye kaynanamda vardı oda birlik oldular yaptılar çocuğun ağzına da bal kattılar hayır olmaz dediysemde dinlemediler alerji olur diyorum dinlemiyorlar ya bu insanlar nie herşeye karışıyo ya bir halime bırakmadılar bebegim olduğuna sevinemedim bile 

15 Cevaplar

+2 oy
(1,572 puan) tarafından
Kendi bebeğin bu kadar söz hakkı verme çok istiyolarsa birer tane daha yapıp istedikleri gibi baksınlar
tarafından
Yırttım kendimi dinlemediler çocuk kokar ilerde pişman olursun vs vs işte
(1,572 puan) tarafından
Gerekirse sert bi şekilde tepkini koy Allah korusun daha farklı bi durunda olabilirdi o zamanda sorumluluk almazlar almaları da bi şey ifade etmez. Ben kimseye vermiyorum bile kucaklarında tutmaları icin arkamdan sakınıyo diyolar e dogurun bakin yasiniz genc diyorum ne diyim:D bana da teyzemler dedi seni de tuzladık bebegi de tuzlayalim diye ben kokarım bi ise yaramiyo tuz olayi dedim bitti bi daha mevzusu açılmadı
tarafından
Ben de diyorum anlamıyorlar herşeyi biz biliriz kalasındalar
-Reklam-
+1 oy
(924 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyim
tarafından
Cildiricam az kaldı gercekten
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Bal 1 yaşından önce verilmez ne hakla yapıyorlar buda tacizin bir başka türlüsü nasıl izin verdin kucaklarında alsaydın birdaha vermeseydin ballariz tuzlariz ne ya tuz dami verdiler 
tarafından
Balla tuzu karıştırdılar ger tarafına sürdüler
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bal miiiii eee yuh yani ne olursa olsun kim olursa olsun cocugunu senin koruman lazim izin vermicektin ellerinden cekip alcaktin cocugu
tarafından
Dinliyorlar sanki ben saygısızlık yapmiyayim diye uğraştıkça bokunu çıkarıyorlar
(5,913 puan) tarafından
Saygisizlik yapmicaksin die cocuguna bunlarin yapilmasina goz mu yumacaksin birak saygisiz ol daha iyi
0 oy
tarafından
Allahim bu insanları bogasim geliyo sanane ya annesi istemiyo ne karisiyosunuz
tarafından
Arkadaşım da vardı o da dedi annesi karar verir bırakın falan dinlemiyorlar hiç
tarafından
Cok ayıp ya
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Saçma sapan şeyler ya bebeği tuzlayınca ne oluyormuş bal sıkıntılı biraz inşallah bir şey olmaz bebeğine canım 
tarafından
Kokmuyormuş saçma sapan şeyler
(3,276 puan) tarafından
Bizde yapmadık kokmuyor kızım bir daha müdahale ettirme canım Allah korusun bal zehirlemeye kadar gider
tarafından
Allah korusun
0 oy
tarafından
Nye izin veren alsaydn kucağına birakmsaydn cnm smdi yap tavrını sizene dye bn asla yaptrmm 
tarafından
Işte büyükler kalp kırmayayım diye uğraştıkça onlar tepeme çıkıyorlar
tarafından
Yapicn cnm o kadar da dgl bnm kaynanmda ilk bı kere yıkadı çocuğu popsuna vurdu drek aldm bdha öyle yaparsan vermm sna çocuğu dedm zaten ondan sonra da hep bn yikadm  verme o snn o kadar isteklilerse dogursunlar cnm
tarafından
Aman torunum diyor da ne bileyim anlamiyorciste
tarafından
Elbet anlar cnm işlerine gelio öyle rol yapmk
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Izin vermeseydinn.ben vermemem oyle aslaa .
tarafından
Dinlemiyorlar çıldırıcam gerçekten de
(1,438 puan) tarafından
Nasil dinlemesler ya bu sey cocuga zarar.al cocugunu kucagina benim cocugum izin vermem soyle.esinede cocugunun zarar gormesini isdermisin zarar veriyorlar soyle bende boyle yapdim de sana hak verir.
tarafından
Eşim de yapalım diyor zaten ondan da yüz buldular
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bal tuz nedir ya izin vermiyorum deseydin kuzum ne diye yapıyorlar 
tarafından
Istediğin kadar şöyle insan yerine koyup dinlemiyorlar herşeyi biz biliriz o kafadalar
0 oy
(13,836 puan) tarafından
Aman bala izin verme sakın. Çocuğa bişey olsa biz bişey yapmadik derler. Gerekirse olay çıkar yolla ikisini de evden.
tarafından
Sonra benden kötüsü olmuyo biktim bunlardan
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Ve su ver bebeğe biraz bal ciğerleri yakar bikere bu nasıl mallık bilmiyorum
tarafından
Salaklar işte kafaları biseye basmıyor
(3,053 puan) tarafından
Onlar yapacakken sen bebeğini alıp ya emzirmeye ya uyutmaya diye odaya sokup birdaha vermiycektin canım ne ellerine bırakıyon cahil insanların
tarafından
Sobalı oda diğer odalar buz gibi yoksa ypaardim da
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Bizde de yapılır bşy olmaz inşallah korkma ama onlara ne yani sinir bozucu insanlar ya
tarafından
Ya istemiyorum dedim kaç kere dinlemiyorlar
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Seni gazlamak için demiyorum ama ben hayır dediğim halde yapsalar ikisini de alır kolundan kapı dışarı ederim
tarafından
Sürat yaptım zaten gittiler
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kız ben olsam benden izinsiz dokunamazla cnm sen yinede dikkat et bebegini bir terslik olursa doktora götürün 
tarafından
Nasil bir terslik olabilir ki
0 oy
(405 puan) tarafından
Yıka çocuğu hemen bence. Tuz yakar pişik olmasın. 
tarafından
Yıkadım zaten 1 saat bile durmadı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 206 göst.
20 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 154 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.

379,183 soru

11,350,490 cevap

34,818 kullanıcı

...