0 oy
406 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (299 puan) tarafından
Kizim 9 ayi geçti  en son kilosu 8.700 du ortalamaymis bu yumurta alerjisi yuzunden cok ek gida yiyemedik kabarciklari vardi onlar gecmeden baslamadik malum ne dokunur dokunmaz bilemedik ona ragmen masallah normal kilosu ama boyu cok kucuk ortalamann üstü 72 cm olurms b bizmki 75 cm. E halyle kilo gözükmüyor her goren cok zayf bakmyor musun cocuga 9 aylik çocuğa gore az gelismis bu dyorlar. Ama kucaga alnca uff agrmis dyorlar. Canm cok skliyor acaba kıvırmak icin mi oyle dyorlar yoksa normal mi boya verdiği için.  Herkese aynj seyi söylemekten usandm acaba yetmyor muyum dyorm bazen :(

6 Cevaplar

0 oy
(845 puan) tarafından
Canım her çocuğun gelişimi farklıdır sağlıklı olsunlarda zayıf olsunlar benim oğlumda 8 aylık 8 kilo arkadaşımın çocuğu 4 aylık 10 kilo yapı meselesi bu  boşver kafaya takma zamanla toplar kendini banada herkez diyo çok zayıf bu çocuk aç mı bırakıyorsun diyolar evet ac bırakıyorum su sıralar çok kilo aldida diyorum geçiyorum boşver takma kafana bende başta çok takıyordum ama sağlıklı çok şükür zayıf olsun sorun değil 
(299 puan) tarafından
Yani canm saglkli olsunda zayf olsm  varsin ama can skyolar iste
-Reklam-
0 oy
(200 puan) tarafından
Kız sacmalama niye yetmiyesin kız dedigin biraz ufak tefek olmalı zaten cevre ne diyo diyede fazla düsünme cevre herseyi syler hic olmadk nseyler bile syler takma kafan salla gitsin :) 
(299 puan) tarafından
Kizimda bana cekms boy olarak boya gdyrz hep yapi meselesi ama iste can skyolar canm
(200 puan) tarafından
Saglikli olsunda boyu kilosu pek te önemli degil bence
0 oy
(1,219 puan) tarafından
10 aylık kızım 8 kilo 78 santim boyu uzun maşallah e daha ne olsun boşver ben takmıyorum artık çok haraketli birazdan ondan diye düşünüyorum cnm yediğini hemen evsitiyor derler 
0 oy
tarafından
Sağlıklı olsn önemli olan kg boy değil bnce 
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Takma cnm çokta zayıf değil bence sağlıklı olsunda gerisi önemli degil
0 oy
(800 puan) tarafından
Canim bebeginin boyu zaten normalin uzerindeymis. Dr zayıf  demedigi surece sikinti yapma. Kilolu  olsa bu seferde bebegin bir yaşında  gibi gozukuyor cok yedirme obezite  olur derler.

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 346 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 224 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,306 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
30 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hamzanin annesi 12 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 407 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde sweetsc (13 puan) tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,124 cevap

34,775 kullanıcı

...