0 oy
760 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Kizlar hakkınızı helal edin derdim biraz uzun vaktinizi çalıyorum 2 bucuk senelik evliyim 2 yasinda kizim var bide 8 bucuk aylık hamileyim suanda ablamla aramızda bi sokak var ablam beni hiç çağırmaz hep arar evdemisin gelelim mi der yeğenim kizimu cok sıkıyo o çocuğunu dovuyo bu sefer bende kızıma bagriyorum fazla bi araya gelmemeye çalışıyorum karnim burnumda kendi yemeğimi kendi temizligimi yapiyorum bir gün olsun geliyim kardesim demedi hep derki bende tek yaptim ama benim hem karnimda hem kucağımda var insan doğuma kalmış 2 hafta bi anne abla olarak sormaz mı bi eksik var mi gelip bi evini derliyelim toplayalım Allah kimseyi muhtaç etmesin her neyse hep mesaj atar salep yapta gelelim kek yapta gelelim salep yapsana kiz sana gelelim yada mesaj atar pişi hamuru yapsana sana gelelim yemek yaptin mi yada sabah sabah arar yazar kahvalti ettinmi bi gun denemek amaçlı abla evde kahvaltılık yok bizde bekliyoruz dedim tm yazdi aa kardesim olur mu gel burda edelim demedi anneme gelirsek annem hamileyim bi kere evime gelmez oturmaz su cocukla oynamaz ablama gider her gün orda kalır yegenim var 8 yasinda kiz onu besler ablama yardim eder ablamın esi cezaevinde annem sırf onun çocuğuna bakmak için yazlıkta cikti geldi İstanbula kızına bakmaya bana der ki ay tugce para ver ben yine senin kızına bakamam cok yaramaz der ben ilk kızımı doğuma giderken gece annemi aradım anne cok sancim var nolur gel dedim kapa kapa hava buz gibi yatıyoruz biz neden hastaneye giderken kocan arabayla gelip almadı bizi dedi ulan benim sancim var adama gidelim annemi ablami alalım mi dicem ben sezeryana girmiş çıkmışım ayıldım oyle geldiler ablamın zoruyla gelmis oda ayip kalksana gidelim ya demis hep ablamdayken ararlar börek yapsana gelelim edelim eşimde derki ya evi onlara yakın tuttuk ablanin annenin bi faydası olsun sana diye onlar anca yemek içmek için seni arıyorlar diyo ben eşimle kavga ediyorum sus diyorum covid oldum bugün ablam gelmis kızının okulu evimin karşısında diyo ki kiz termosa bi sıcak su yapta neskafe indir bana iciyim saçmalama şaşırdın herhalde sen dedim esim bazen onu arar der ki abla kek yapsana biz gelelim bu sefer aa malzemem yok der gittik kendi yuzsuzlugumuzle 2 saat rahat oturduk 1 bardak su koymadi kizi gelir evi dağıtır karnim burnumda ben toplarım yemek yaparım koyarim helali hoş olsun ben gidim onume koymaz komşuları gelir aa helva yaptim kahve yaptım kek yaptım der bize neden yapmıyorsun diyorum cok nankorsun der annemde ablamda boyle neden yani anlamıyorum napmam lazim

26 Cevaplar

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım gerçekten ayıp ediyor ablan .Hayır demesini bil .Çocukla yapamıyorum, yapta getir de
-Reklam-
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız ewlatlıkmısın yoksa Allah yardım etsin 
0 oy
(15,186 puan) tarafından
Anneni ve Ablanı kusura bakmayın ama çok boş insanlarmış. Gelecek olduklarında bi bahar bulun. Ya Da siz de ona ikram etmeyin. Yaptıkları çok saçma. Bi de onun çocukları için haksız ere kendi çocuğunuza  bağırmayın. Annem bir yapardı. Hala başına kalkarız o durumu. Canı sıkılır. 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Mesafeni koy

Sana nasil davvraniyorlarsa sende onlara oyle davran NET.
0 oy
(3,836 puan) tarafından
insanın kendi ailesindne yana böyle sıkıntı çekmesi çok zor gerçekten. annenle ablanın yaptığı kötü bi davranış yani. bence kendini daha da kullandirmadan mesafe koy ya da anlat durumu belki dikkat ederler hareketlerine
0 oy
(660 puan) tarafından
Uzak ol tatlı ol bacım sen kendi yuvana bak seni senden başka kimse düşünmez gerekirse yüzüne çat çat söyle kullandırma kendini madalya mı takacak sana yapmadın olacak herkese ederi kadar ablanda olsa yüz bulmuş senden yoksa bu kadar kullanamaz birde hamilesin az yesin kendine hizmetçi tutsun o neymiş öyle sen getir ben yiyim 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 585 göst.
0 oy
6 cevap 254 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 788 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
+1 oy
61 cevap 1,788 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu