0 oy
757 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Kizlar hakkınızı helal edin derdim biraz uzun vaktinizi çalıyorum 2 bucuk senelik evliyim 2 yasinda kizim var bide 8 bucuk aylık hamileyim suanda ablamla aramızda bi sokak var ablam beni hiç çağırmaz hep arar evdemisin gelelim mi der yeğenim kizimu cok sıkıyo o çocuğunu dovuyo bu sefer bende kızıma bagriyorum fazla bi araya gelmemeye çalışıyorum karnim burnumda kendi yemeğimi kendi temizligimi yapiyorum bir gün olsun geliyim kardesim demedi hep derki bende tek yaptim ama benim hem karnimda hem kucağımda var insan doğuma kalmış 2 hafta bi anne abla olarak sormaz mı bi eksik var mi gelip bi evini derliyelim toplayalım Allah kimseyi muhtaç etmesin her neyse hep mesaj atar salep yapta gelelim kek yapta gelelim salep yapsana kiz sana gelelim yada mesaj atar pişi hamuru yapsana sana gelelim yemek yaptin mi yada sabah sabah arar yazar kahvalti ettinmi bi gun denemek amaçlı abla evde kahvaltılık yok bizde bekliyoruz dedim tm yazdi aa kardesim olur mu gel burda edelim demedi anneme gelirsek annem hamileyim bi kere evime gelmez oturmaz su cocukla oynamaz ablama gider her gün orda kalır yegenim var 8 yasinda kiz onu besler ablama yardim eder ablamın esi cezaevinde annem sırf onun çocuğuna bakmak için yazlıkta cikti geldi İstanbula kızına bakmaya bana der ki ay tugce para ver ben yine senin kızına bakamam cok yaramaz der ben ilk kızımı doğuma giderken gece annemi aradım anne cok sancim var nolur gel dedim kapa kapa hava buz gibi yatıyoruz biz neden hastaneye giderken kocan arabayla gelip almadı bizi dedi ulan benim sancim var adama gidelim annemi ablami alalım mi dicem ben sezeryana girmiş çıkmışım ayıldım oyle geldiler ablamın zoruyla gelmis oda ayip kalksana gidelim ya demis hep ablamdayken ararlar börek yapsana gelelim edelim eşimde derki ya evi onlara yakın tuttuk ablanin annenin bi faydası olsun sana diye onlar anca yemek içmek için seni arıyorlar diyo ben eşimle kavga ediyorum sus diyorum covid oldum bugün ablam gelmis kızının okulu evimin karşısında diyo ki kiz termosa bi sıcak su yapta neskafe indir bana iciyim saçmalama şaşırdın herhalde sen dedim esim bazen onu arar der ki abla kek yapsana biz gelelim bu sefer aa malzemem yok der gittik kendi yuzsuzlugumuzle 2 saat rahat oturduk 1 bardak su koymadi kizi gelir evi dağıtır karnim burnumda ben toplarım yemek yaparım koyarim helali hoş olsun ben gidim onume koymaz komşuları gelir aa helva yaptim kahve yaptım kek yaptım der bize neden yapmıyorsun diyorum cok nankorsun der annemde ablamda boyle neden yani anlamıyorum napmam lazim

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kızz çok uzun yazmışın sende hakkını helal et okumaya üşendim 

-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Yazıyı sonuna kadar okumadımda nasıl 2 buçuk senelik evli olup 2 yaşında kızın oluyor canım yanlışmı yazdın 
(124 puan) tarafından
:D :D
tarafından
Kuzum o 2.5 derken mesela 3 yıl olmasına 2 ay fln kalmıştır o ondan 2.5 yazmiştir
(14,017 puan) tarafından
Belki evlenmeden hamile kaldı bizi ilgilendirmez ki
tarafından
Tabiki öyle bana ne kim ne yaparsa yapsın ben sadece olabilir dedim
(14,017 puan) tarafından
Sana demedim canım
0 oy
(17,645 puan) tarafından
Okurken yoruldum arana mesafe koy görüsme valla bak bu nasil abla bu nasil anne 
0 oy
tarafından
İşte bu yüzden ne kendi tarafıma ne eşim tarafına yakın oturmak isterim..iki taraftan da uzağım rahatım iki doğum yaptım ikisinde de tektim kimseyi çağırmadım
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Sende onlara onların yaptığı gibi davrancaksın canım. Benim ablam kek yap geliyoz dese kusura bakma hem çocukla uğraşıyorum hemde hamileyim uğraşamam gel kendin yap derim. Sen yumuşak yüzlüsün sanırım. Ama verdiğin değeri göremiyorsan sende onlara öyle davrancaksın mecbur 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Yani ablan da annen de olsa sana bi faydaları yoksa şu zamanında bence mesafeni koy her aradıklarında açma anlasınlar 
0 oy
(833 puan) tarafından
Valla kuzum hakkim helal olsunda Annende Ablanda seni kullaniyorlar.arana mesafeni koy sen ablana gittiğinde ablan senin onune borsey koymuyorsa sende koyma .malzemem yokk kek yapamam diyorsa o istediği zaman sende malzemem yok de 
0 oy
tarafından
Senin yerinde oluyum o evi değiştirme şansım varsa uzağa taşınırım annem ve ablama asla yüz vermem evime sokmam bune böyle. Bu saatten sonra keisnlikle konuşma arama yazma ararlarsa bakma kapıya gelirlerse açma sakin emin ol rahat ediceksin doğuma da çağırma haber etme gününü felan esin yeter sana
0 oy
(491 puan) tarafından
Baştan sona kadar tür dikkat okudum annende olsa ablanda olsa kendini kullandırtma ay okurken sinir oldum ablana ben eşimle ablamın evine misafir gidecem bana hiç ikramda bulunmuycak eşime rezil edecek birdaha gider miyim o ablanın evine ay ne ayıp ya seni kullanmaya alışmış resmen terbiyesiz bide koronali kadından sıcak su istiyor 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Utanmiyolarda.sana yapta yiyelim demeye kusura bakma b..ooo..kkk yesinler esin hakli ben olsam yuzlerine bakmam bee sen iyi dayanmissin
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Bence uzak durman lazım mesafe koyman lazım 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kusura bakma benim ablam da annem de böyle yapsa ben ne arar sorarım be muhattap olurum. Resmen seni saf yerine koyuyorlar. Hic gelemem oyle şeylere. Bana zarar veren ailem olsa bile yanımda istemem.
0 oy
tarafından
Üzüldüm senin adına bir anne evlatları arasında neden böyle ayrımcılık yapar ben kardeşlerimi görmek için can atarım böyle abla da varmış demek ki çok muhattap olma cnm esinede yazık günah çocuklarının rızkını onlara yedirme onlar nasılsa sende öyle ol bu devirde Kimin ne kadar değer veriyorsan o kadar değersiz oluyorsun 
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Kusura bakmada çok menfaatçiler senin yerinde olsam daha uzak biyere taşınırım 
0 oy
(510 puan) tarafından
Canım el kapısına gidince ekmek bölünüyor herkes el oluyor valla kocanla kötü olma canım mesafe koy arıyor mu açma hatta kocana suçu at ya kusura bakmayın eşim kabul etmiyor diyip çevir müsait değilim evde değilim de ne yapacaksın canım anne kardeş atsan atılmaz satsan satılmaz mesafe koy zamanla uzaklaştır kendinden 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Sende ablanın taktiğin uygula malzeme yok de.yorgunum de geldiklerinde bişey yapma bayağı düşüncezsizlermiş 
0 oy
(80 puan) tarafından
Eşin bu konuda haklı öyle şey olur mu hamilesin bide üstelik. Onların sana bakması lazım. Ailende olsa kendini kullandırma. Onlar sana nasıl diyebiliorsa malzemem yok. Sende aynısını yap. Bu halinle insan şunu yap bunu yap demeye utanır halim yok rahatsızım de geç ne uğraşıyorsun. Böyle yapmaya devam edersen zaten hiçbir zaman yanlış yaptıklarını anlamazlar. 
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Okurken şok oldum. Benim ablam gitsem ne yapacağını nasıl hizmet edeceğini şaşırır. Keza bana da gelse mutfaktan çıkmaz her şeyime koşar yapar temizler. Sen de ablana hayır demesini bilmelisin canım. Hele ki doğumdan sonra hiç kabul etme. Hem bebek hem küçük çocukla zorlanırsın.
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Eee tum bunlardan sonra ne duşunuyorsun 

Sencede artik nokta koyman gerekmiyomu?

Anlamiyorum karnim burnumda yorgunum çocugum durmuyo hastayim evde malzeme yok 

Yapamam olmaz demek bu karmi zor?

Ablani dovesim geldi 

Ama suç sende tepene çikarmissin cnm 

Bu devirde herkes ederi kadar sana deger vermeyeni sende kestirip atcaksin bu kadar basit
0 oy
tarafından
Buraya yazdigin gibi ablana yazabilirsim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 584 göst.
0 oy
6 cevap 247 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 786 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu