0 oy
983 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Kızlar asla bayat veya soğuk yemek yiyemiyorum mesela yemek bugün arttı yarın akşam yiyelim olayı yok bende bu yüzden az ve ölçülü yapıyorum. Daha kötüsü mesela acıkınca ekmek arası yapıp yiyemiyorum yiyenlere hayret ediyorum özeniyorum ama yok yapamıyorum. Canıma eziyet ama niye böyle çok değiştirmek istiyorum bu huyumu  :( Akşama  sarma dolma yapcam mesela zor bi yemek onu sararken acıktım ya biseyler yemem lazım şekerim düştü bilin bakalım naptım:(  iki patlıcanla karnıyarık pişirip yedim hızlıca karnımı doyurmak için halbuki akşama çok güzel yemek var yap ekmek arası kahvaltılık atıştır yok yapamıyorum. Buda dert mi diceksiniz ama 1 çocuk artı hamileyim bu yemek zevkim çokk zorluyor benii. Varmı benim gibi olan anormallik bendemi

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aboo atıştırmalık karnıyarık yapmak. Cok zor bir durum inşallah atlatırsın. 
(1,755 puan) tarafından
Aşırı zorrr anlatamam. Mesela sabah kahvaltılık çay yiyemiyorum sıcak biseyler olacak veya hamur işi inan zorluyorum ama yiyemiyorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ekmek arasına bayılırım ben her gece yatmadan yerim mutlaka ne bulursam 

karnı yarık yapana kadar sarmayı sarıp pişirseydn ya :))) 2. Çocuk olunca alışırsın buzdolabının önünde yersin ayak üstü ne bulursan 
(1,755 puan) tarafından
Ayy inan hastalık derecesinde yoruyor beni keşke alışsam da öyle alışsam.  Sarmayı akşama yaptım misafirler vardı bozmak istemedim geç pişirecektim ama 2 saat sonra geç  dediğim o an çok açtım
0 oy
tarafından
Yok bacim senin gibisi yoktur herhalde ekmek arasi sevilmezmi kiz 
0 oy
tarafından
Buz dolabının önüne dikilip ayakta ne Bulsam yerim eşim olmadığında kahvaltı bile yapmam belki midemi bastırsin diye ağzima bir oarca kek atarım yada türk kahvesi içerim hiç öyle huyum yoktur özel yemek pisiriyim diye eşim olduğunda 3 4 çeşit yemek yaparım ama akşam o yoksa  yemek bile yapmam ayakta atistiririm yoğurt yumurta falan 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Damak zevkinden ziyade takıntı bence iki çocukla işin çok zor.
0 oy
(704 puan) tarafından

Valla canına yazık kızz :ermm: ben senin tam tersin esimin nobetci oldugu gunler tek ogunle gecistiririm ekmek arasına bayılırım. Sen onun tadını alamamıssın bacım bence.Sıcak yemek yapcam yicem ohooo bak yazarken bunaldım, üşendim :D 

0 oy
tarafından
Az once ekmek arasi yaptim yedim cnm peynir ve yesilsogan cokta guzel oluuor ben cok severim ekmek arasini
0 oy
(879 puan) tarafından
Bende senin tam aksine yaaa yemek akşamdan akşama bazen akşama bile yapmam eşimde sevee kahvaltılık tarzı şeyleri öyle yerizzz sana baya zor oluyordur gerçektende 
0 oy
tarafından
Benimde bu şekil takıntılarım var bende aynı yemeği iki günden fazla yiyemiyorum bozulduğunu çirkinleştiğini düşünüyorum. Plastik tabakta yiyemiyorum. Kendi bardağım değilse çay içesim gelmiyor. Aynı zamanda öğlen yediğimi de akşam yemek istemiyorum öğlen pilav yediysem akşam başka çeşit olsun istiyorum bu lüks anlamında değil yeter ki farklı olsun. Ama günü su ile geçirip akşam tek çeşit yeyip doyduğumda çok oluyor.
(1,755 puan) tarafından
Gel bi sarılalım ağliciiim  bi yemek zevkimiz var olsun okadar da yaa
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Bazen üşendim için ekmeğin arasına domatesi doğrayıp koymuyorum bile isira isira tuza batira batira yiyorum kizz karnıyarık ne ilk defa duyuyorum :)
(1,755 puan) tarafından
Mesela korona oldum 3 aylık hamileyim küçük çocuğum var kaynana kayinbabama bakiyorum o halde kemik suyuna mumbar dolmasi yapmış insanım karnıyarık nekiözeniyorum dünden yemek yapmicam diyen insana ben yemiyorum ki kocama yedireyim hep taze sıcak yemek canıma yazık kız valla
0 oy
(1,332 puan) tarafından
Evde çok şükür 5 çeşit peynir varken kahvaltıda yemesi en kolay peyniri labnepeyniri yiyorum:) Valla çok şaşırdım size çok zor bir özellik ama 
0 oy
(151 puan) tarafından
Ben karnıyarık eşim ve oğlum sevmiyor bi kendime uğraşamam diye hic yapmiyorum ama bayılırım sen alıştırmalık karniyarik yapıyorsun gerçekten değisikmis ee cocugun nasil duruyor o kadar saat ben kalktığım zaman sabah 1 yumurta kırmaya cocugum durmaz zor yerim sen kotu alışmışsın canim yarin oburgun bi hastalık olsan yataga düşsem bi on gün açlıktan ölürsün 
(1,755 puan) tarafından
Babaannemiz bizimle yaşıyor oğlumun etkinlik oyun saati dışında babaannesiyle oynar veya dolaşmaya çıkarlar sıkıntı olmuyor. Damak zevkim çok farklı işte yiyemiyorum öyle bi yumurta kırıp
(151 puan) tarafından
Iyi de hic mi yumurta kırıp yemiyorsun yani sen şimdi mesela kahvaltıda hic mi yumurta yaptığın olmuyor. Zengin bir kahvaltıda yumurtayı oturup da yiyorsan sadece bir yumurta kırıp gidemiyorsan o zaman canın çeşitli yemek istiyordur
0 oy
tarafından
Sirf kendine karniyarik yapip yedin mi bide sarma sararken bi yasima daha girdim ben tost yaparim yumurta kirar yerim falan ne bilim sirf kendim icin o kadar ugrasmam aksama zaten yemek yapicm yani
(1,755 puan) tarafından
Işte benimde sorunum bu ya  güldüğüme bakma aşırı zorlaniyorum ama yenemedigim bi huyum. Gece aşırı acıkıyorum çok geç saat mesela mutfağa gidip makarna bulgur pilavı pişirip yiyorum deli bu deme düşman basima ama damak zevki iste
tarafından
Isin zormus gercekten ne bilim aparatif seylere alissan sana da kolaylik olur her zaman da yemek olmaz ki kahvaltilik sevmiyo musun mesela aciktigin zaman evde yemek yoksa peynir zeytin yersin acligini yatistirirsin en azindan
0 oy
tarafından
Allah sana kolaylık. versin ne diyim
0 oy
tarafından
Ben ne bulursam yerim yemek varsa yemek yoksa ekmek arasi yapar yerim bazen üşenir hic bisi yapmam ac olduğumu kabul etmem ☺️☺️ bazen de piskevit alir kemiririm filan kendim icin yaptığım tek ozel yemek bulgur pilavı canim col cekerse acimam yaparim ☺️☺️☺️☺️
0 oy
(4,237 puan) tarafından
1 cocuk +hamileyim ama oglen karnimi doyurmak icin valla.karniyarik falan yapamam ama ekmek arasida yemem illa biseyler yaparim 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Valla  ben  çok  üşenirim yemek  yapmaya acıktığım da ya tost  yaparım yada  zeytin peynir ekmek  

Ama senin  huyun  güzel  bence  ben böyle  yapmak istesem de  yapmıyorum çok  ugrastırdığı için 
0 oy
(4,716 puan) tarafından

Vala anormalik sende  :D

0 oy
(992 puan) tarafından
Saçmalık kaç kilosun boyun kac

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 691 göst.
21 Haziran 2020 Diğer kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 379 göst.
22 Ekim 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Yazar gecerim - BANU (12,861 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 625 göst.
19 Ekim 2018 Aile kategorisinde Hamiş (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 244 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,321 soru

11,415,373 cevap

34,966 kullanıcı

...