0 oy
422 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
kizlar 39+4 olucamm yarinn sancilarimda var yarinda randevumm var esimle gidicezz.hastaneye acaba nolur nolmazz die cantami.alsammiki yanimaa...

10 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
Kendi arabaniz ile gidecekseniz yani elinize yuk olmayacaksa al canim. Ne olur ne olmaz sancilarin da varmis belki  yatis verir
tarafından
kayinbabamin yada kaynimin arabasiyla gidecezz canimmm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arabanız varsa bagajda dursun derim yoksa da yanımda taşırdım ben 

sancım var ne olucağı belli olmaz diye :)) 
tarafından
kendi arabamizz olmadigi icin soruorumm... ve evimmm hastaneye cok uzakk kac gundur de sanci cekiorum surekli acile gitmek zorunda kaliorumm ve.burdaki cogu kisi bunlari bilior
(1,204 puan) tarafından
Tamam da araban var mi demiyorum ki . Cantani giderken arabaya koy götür doğum olmazsa geri getir ne var bunda takılacak sorulacak ??
tarafından
istedigimi sorma hakkim var sende cevap vermeyebilirsinn
(1,204 puan) tarafından
Onemli postlar altta kalıyor sizin bu saçma sorularınız yüzünden. Sinir oluyorum o yüzden cvp veriyorum!
tarafından
onemli sorular dier tarafta soruluo.die biliorummm amma sen demekki sadece burayi kullaniosunn
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim arabayla gidiyorsaniz artik arabanin bagajinda dursun. Ben ilerleyen haftalarda oyle yapacagim yoksa unuturuz cantayi :)
tarafından
unutma olmazdaa canimmm hastane uzak nolur.nolmazz :) benimm oglanda bu ara bayagi canimi yakio gelecekk gibii
0 oy
tarafından
Al canm nolur nolmaz
tarafından
dua edin doguruyumm artikk :))
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Arabayla gidiyosan al canım bulunsun yaninizda
tarafından
arabayla gidioruzz canimm bide hastane 1 saatlikk uzaklikta
0 oy
(332 puan) tarafından
Al bencede canım arabayla gidecekmişsiniz ne olur ne olmaz gerek olmazsa geri götürürsünüz 
tarafından
duaaaa edunde doguruyummm artikk l:))
(332 puan) tarafından
:)))) hayırlısıyla inşallah doğur canım da çantayı bida taşıma  :))
tarafından
cantayi tasimak sorunn degil ki canimmm artikk ben catlicamm.:)))
(332 puan) tarafından
Ya canım sabret biraz daha sancıların da varmış demek ki doğum yakındır yani bende tecrübesizim bilmiyorum ki  :))
0 oy
(222 puan) tarafından
39.haftamda cantamı arabamizin bagajina koymustum ne olur ne olmaz diye :) 
tarafından
kendi arabamizz yok canimm ya.kaynimdan yada kayinbabamdan alioruzz belli olmuoo bizimm kapida duruo.ama :))
0 oy
tarafından
Çok basit sorular bunlar yaw :) al tabi çantani yanına 
tarafından
korkuomm hatceee korkuommm :))) bi doguraydimm 2 3 gundur sancilarimm var bide miyomlardan nornal olmazda sezeryana.alirlarsaa :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bu soruya neden uyarı gelmiş onu anlamadım. Gayet normal bir soru sancin var doğum haftan zaten ne olur ne olmaz belki ufak bir açıklığın var doğuma alınacaksın. Al canim sen dursun yanınızda bende 36 haftada kontrole diye gittim 3 bucuk cm açıklığım vardı o gün doğurdum 
tarafından
bende ondan korkuorumm canimm miyomlarimm var sezeryan karari alinmisti once.snra nornal dogumm dedi doktorumm bide ilk hamilelikk korkuorumm
0 oy
tarafından

Al cnm yanında bulunsun çantam haftanda gelmiş artık sancinda varmış nolur nolmaz kimseyi de takma  sen uyarı vereni falan ilk gebeliğin sanırım ve insan tecrübesiz olunca sorma gereği duyuyo ama herkes çok biliyo ya gereksiz görmüşler sorunu :ermm:

tarafından
tecrubesizimm canim ilk hamilelikk haliyle bide maksat muhabbet olsunn die.yoksaa nie takiyimm agzi olan konusuoo
tarafından
Aynen cnm boşver:)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 237 göst.
7 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
9 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aysenurasya (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 334 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu