0 oy
1,286 göst.
Aile kategorisinde (2,633 puan) tarafından
13 aylık oğlan ve 13 günlük kız.... ailem var diye pek yardım etmeyen eş.... herşeye alınan bir anne.... sıkılan bir baba.... herşeye ama herşeye yetişmeye çalışan ben.... o kadar yorgunum ki. O KADAR YORGUNUM KI. KEŞKE EVLENMESEYDIM. GIDER CALISIR PARAMI YERDIM EN AZİNDAN BU KADAR CANİM SIKILMAZ YANMAZ UZULMEZDIM. HER GÜN AĞLAMAZDİM...

38 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bebelerin yaş aralığı çok az bu yeterince zor zaten. Ailenle aynı evde misin ?
(2,633 puan) tarafından
Evet bana bakmak için muğladan mersine geldiler.
(2,633 puan) tarafından
Bazen sesimi yükseltiyorum çünkü öyle raddeye getiriyor ki beni deli oluyorum.
-Reklam-
+1 oy
(14,032 puan) tarafından
Napiyorlar sana :(
(2,633 puan) tarafından
Annem oğluma yemek yediremiyor. Eşime diyorum o ilgilenmiyor. Babam yayla tarlada durmaya alışık koronadan dolayı çok dışarı çıkmıyor sıkıldım diyip duruyor. Annem ufacık sesimi yükseltsem uzatıp gidiyor olayı.... eşimi mi pış pış layayım anne mi babamı mi yoksa oğlumu yoksa kızımı mi?
(14,032 puan) tarafından
Sen hariç herkes lohusa galiba
(2,633 puan) tarafından
Bilmiyorum galiba
+1 oy
(21 puan) tarafından

Ah canim benim :( ilk cocugumu dogum yaptigimda saglik ocagina gittik topuk kani vermeye beni kiskandi saglikcidan tam 1 ay kus kaldikkk...bu lohusalik donemi cok kotu ben de cok agladim cooookkk.ama sukur herşey gecti iyiyiz hatasinin farkinda 2.cocuguma hamileyim simdi..... salavat getirmek en iyisi huzur buluyorsun<3

(21 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(2,633 puan) tarafından
Ay töbe yarabbi senin ki daha farklıymış
0 oy
(119,309 puan) tarafından
Lohusalik sendromun baslamis baci az  dayan gececek
(2,633 puan) tarafından
Sevdoş geçen sene hiç böyle değildi bu sendrom bu sene niye böyle bacım
(119,309 puan) tarafından
Şuan lohusasin hormonlar çin seddine cikmis bacim az sabir gececek uzulmee
(2,633 puan) tarafından
Insallah.... dua et bana....
0 oy
tarafından
Zaman zaman herkes mutlaka demiştir bunu 
(2,633 puan) tarafından
Zaman zaman....
0 oy
(806 puan) tarafından
Ailenle yakinmi oturuyorsun? Erkeklerin öyle bir rahatlığı var malesef canım yardım eden varsa hepten elini çekiyorlar. Keşke bebeklerin arası çok yakın olmasaydı onlar zor olur zaten :(
(2,633 puan) tarafından
Ailem muğladan mersine yanıma geldi. Keşke ama ben hiç istemezdim böyle olmasını supriz oldu
(608 puan) tarafından
Ne alaka ki anlamadım evlendikten sonra eş hanımına bakmakla yükümlü aile değil
(806 puan) tarafından
Evet Umay doğru diyorsun da işte erkeklerin böyle bir rahatlığı var nasılsa bakan var deyip yayiyorlar kendilerini iyice. Örneklerini çok gördük. Yoksa tabi Elbette eş yardım etmek zorunda canım
(608 puan) tarafından
Bazen burada o kadar hayat hikayesi okuyorum ki Rabbim yardımcıları olsun. Çokça şükrediyorum Allah eşimden razı olsun demeden geçemiyorum
(806 puan) tarafından
Haklısın canım bende aynı şekilde düşünüyorum benimde eşim ve annem sağolsun tek destekçilerim onlardı onlardan başka herkes de köstek oldu. Allah iyi eşlerin sayısını çoğaltsin inşallah.
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Bebeğim hariç diyorum malesef
(2,633 puan) tarafından
Aynen bebeğim hariç
0 oy
tarafından
Her gün her saat diyorum keşke evlenmeseydim diye ve hemen hemen her gün benim burda ne işim var bu insanlarla napıyorum ben diye soruyorum
(2,633 puan) tarafından
Aaaaaaaah aaaaaaaaaaaaaaaaaah
Bağırmak istiyorum deli gibi bağıra bağıra ağlamak istiyorum
tarafından
Şu aralar sevdiğim tek şey çocuğum
0 oy
(114 puan) tarafından
Evlenmeseydim degilde bu adamla evkenmeseydim cok diyorum
(2,633 puan) tarafından
Aahhh ahhhhhhhh
0 oy
(492 puan) tarafından
Valla ben eşimle bir sıkıntım yok şükür ama zormus yani bekarken yemek temizlik bisey yapmazdım süslenip otururdum birde evlendim 3. Ayında hamile kaldım hamileliğim zordu kizim 17 aylık kızımda aşırı huysuz bir çocuk yemek temizlik uykusuzluk aynaya bakmaya halim kalmadı bazen 3 sene de 10 yıl yaşlandım gibi geliyor :(
(2,633 puan) tarafından
13 günde 50 yasına geldim ben. Göz altındaki morluklarım, çatlamış vücudum, sarkmış göbeğim...
(398 puan) tarafından
Gizem asel aynı beni anlatmışsın yazdıklarıni okuyunca bir An kendimden şüphe ettim ben mi yazdım bunları diye ekstradan birde benim kız geç yürümeye başladı bugün 17aylim oldu hala arkasındayım bazen kötü düşebiliyor Allahım diyorum barı adam akıllı bir yuruse bu kadar yorulmazdim
(492 puan) tarafından
Kızım.13.aylık olduğu gün yürüdü ve emin ol yürüyünce ben daha zorlandım canım:( çocuğun büyüdükçe derdi büyüyor.derlerdi inanmazdım ama doğruymuş önceden oturttugun yerde duruyordu en azından şimdi devamlı koşturuyor koltuk tepelerinde birde evim dubleks devamlı merdivenlerde bilmiyorum ben çok zorlandım gerçekten
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Bende diyorum keşke evlenmeseydim en büyük pişmanlığım:(
(2,633 puan) tarafından
Yalnız değilim..
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun

(2,633 puan) tarafından
Eyvallah
0 oy
tarafından
Doğum yaptigimda neredeyse kırkım çıkana kadar aynı şeyi söyledim. Keşke doğurmasaydım ölseydim de evlenmeseydim diye ama sonrasında herşey rayına oturuyor emin ol bana bu günler geçer 
(2,633 puan) tarafından
Bana hiç bu günler geçmeyecekmiş gibi geliyor
0 oy
tarafından
Ya kıyamam kurban  olurum  cok üzülüyorum.

Rabbim yardımcın olsun kardeşim 
(2,633 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Doğuran sen...

Lohusa annen baban ve esin 
(2,633 puan) tarafından
En çok annemle eşim
0 oy
tarafından

Evlenmeseydim degl de keşke ilk önce bu adamı tanısaydım diyorum :(ilk eşim olsaydı hayatımda

(2,633 puan) tarafından
Hmm ne güzel
0 oy
tarafından
Töbe haşa şükür vaktinde yuvamı kurdum çocuk sahibi oldum şimdi sende zorluk cekiyorsun ama rabbim o zorlukları ilk gününe karşın getirsin sabır canm içi sabır yaşları küçük şükret tevekkül et selamete erersin ❤️❤️❤️❤️
(2,633 puan) tarafından
İnşallah ya sabredemiyorum bu yüzden çok zorlanıyorum galiba
tarafından
Sabır annenin anahtarı canm şükür sabır cocuklarina sarıl varlıklarına şükret öp kokla hiç birşey kalmaz
0 oy
tarafından
Diyorum çoğu zaman çok yoruldum çünkü ama kizim olsaydı yine. Iyiki var
(2,633 puan) tarafından
Cocuklar olsun... Ona birsey demiyorum... ama keşke herşey daha kolay ve sakin geçse
0 oy
(1,426 puan) tarafından

Çok pişmanım 18 yaşında severek inanarak ev alacaz diyerek beni kandırdılar kaçırdılar tabi bende leylayım ozamanlar kandım daha 3 aylık hamileyken kahve ettik vurdu bana ailemin yanına döndüm 9 ay boyunca bi kere aramadı sormadı kızımı doğum oldu yine sormadı kızım 1 yaşına hala sahip çıkmadı şuan süreç devam ediyor allah razı olsun annemle babam beni bırakmadı kızımı da çok seviyorlar anlıyacağın yokluğu varlığından daha hayırlı keşke bende kanmasydım sınava girseydim üniversite okusaydım çalışırdım sende meselhim elimdeydi varda var ama giden zaman gelmiyor o yüzden geçmişe pek takılmam yeniden bi hayat inşa ediyorum kızımla ikimize tertemiz onun geleceği için :)hem anneliği öğrendim babalığı 

0 oy
(329 puan) tarafından
Buda sorumu tabii ki 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 485 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 387 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Umutsuzz (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,528 göst.