0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından

Sabahtan beri kusuyorum midem bulanıyor ayağa bile kalkamadım eşim de diyor bugün annemlere gideriz iki üç gün kalırız diye oraya gidincede sürekli ayakta olucam zaten habirebir kusuyorum napcam ben çok kötüyüm valla

19 Cevaplar

+3 oy
(27,337 puan) tarafından

Anlayış sıfır olanların beynine anlayış enjekte etmek istiyorum

(98 puan) tarafından
Hiç anlamıyorlar valla billahi ya
-Reklam-
+1 oy
(3,739 puan) tarafından
Aaaaa yeter beeeeeeeeeeee yeterrrrr anneci erkekler evlenmesin hepsini öldüresim var hastayım be adam hastayım ne gitmesi de :@
(98 puan) tarafından
Dedim abartiyorsun hamileligi diyor banada sabahtan beri ayağa kalkamadım
(3,739 puan) tarafından
İçimde canlı taşıyorum neyin abartmasi deseydin
(4,397 puan) tarafından
++++. =))
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Ona desene kör müsün 
(98 puan) tarafından
Kız sabahtan beri ölü gibi yatıyorum keşke kendime gelebilsem
0 oy
tarafından
Zıkkımmmmmm de 
(98 puan) tarafından
Anlamaz ki
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Otur güzelce konuş ya kendini senn yerine koysun insan böyle bir durumda kendi evi hariç baska yerde rahat edemez net
(98 puan) tarafından
Yemin ederim cok kötüyüm kötü olmasam giderim ama ayaga kalkınca midem bulanıyor kusuyorum hemen
(2,257 puan) tarafından
Yemin etmene gerek yok canim anlıyoruz seni gebelik zor bir süreç bence eşin anlayışlı olmalı
(98 puan) tarafından
Hamileligi çok abartiyomusum annesine bı çay da mı yapamicakmisim falan diyor
(2,257 puan) tarafından
Üff klasik erkk tipi işte neyse bacim ısrar ediyorsa git Allah biliyo görüyor sabırlı ol
0 oy
tarafından

Ne kadar düşüncesiz bir eşin var halini görmüyormu tabikide gitmiyorum halimi görmüyor musun bu durumda nasıl gidebilirim de mecbur değilsin gitmeye mide bulantın içinde naneli şeker, leblebi, tuzlu çubuk kraker, elma ye mideni boş bırakma boş kusma mide suyu gelir 

(98 puan) tarafından
Hamileligi abartiyosun anneme bı çay da mı yapamican diyo çok sinirim bozuldu
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Git lavabodan çıkma kuş dur abartiyo musun bı görsün keşke erkekler dogurss diye boşuna deniyim ben olsam eşimi el üstünde tutardım bama evlat gerçek duye
(98 puan) tarafından
Yemin ederim hiç derdimden anlamıyor surekli anasını dusunuyor hizmetci var ya hani
0 oy
tarafından
Sen git ananacığana ben ölüyorum gelmiyorum de
(98 puan) tarafından
Hamileligi çok abartiyomusum bı çay yapamicak misim annesine
tarafından
Erkek ler anlamaz nokta. Ne desende boş
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Benimki de bişey yemiyorum diye kızıyodu, bebek beslenemiyo v.s diyodu. Annemlerin yanına gittim memlekete 40 dk uzakta onların köyü var, 16 haftalık civarıyıdım zorla köye çağırdılar 15 gün bile kalmadım ailemle vakit geçirecektim resmen burnumdan geldi
(5,491 puan) tarafından
Hamilesin canım sana yardım etmeleri gerekirken hizmet etmen üzücü
(98 puan) tarafından
Hamileliği abartiyomusum bir çay da mı yapamicakmisim falan diyor
(5,491 puan) tarafından
İlk zamanlar kesinlikle çok zor oluyor. Ben de aşırı zorlanmıştım. Onlara göre görüşmek istemiyoruz ya da iş zorunuza gidiyo
(98 puan) tarafından
Aynen canım çok haklısın
(5,491 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
0 oy
tarafından
Yasak etkilemiyor mu hiç aynı bina falan mı biri şikayet eder falan de 
(98 puan) tarafından
Yakın değiliz aramızda yarım saat var
tarafından
Bugün karşı binaya polis geldi misafir gelmiş biri şikayet etmiş de Korkmaz mi :D
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Niye ayakta Olcan canım hastasın iyi değilm diceksn
(98 puan) tarafından
Ah canım keşke bı anlasalar oraya hizmet etmek için gidiyorum sadece valla hizmet etmesem benden kötüsü yok onlara gore
(2,785 puan) tarafından
Konusr konsr susar bende öyleydim görmcm sobanın yanında otururdu ben soğukta mutfak toplardım baktım olmuyo hiç kalmadım ana kız yaptılar iyi değilm dedm halbu ki süper. Bi hamilelik yaşadım 1 sancım bile olmadı kötü bilsn umrmda değil canım bende sen gibiydim aman iyi bilnym afedrsn ağzma sctlar akılndm He he diyom geçym sen canının kıymetini bilmesn el oğlu hiç bilmez
(98 puan) tarafından
Aynen bebeğim çok doğru diyosun Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. İnan çok kötüyüm napcam bilmiyorum
(2,785 puan) tarafından
Allah şifa versin canım
0 oy
(649 puan) tarafından
Gitmeyeceksin bu kadar basit kendi gitsin anacığına belki anası onu emzirir
(98 puan) tarafından
Baba olacak hala olgun değil anlayışlı değil anasi sadece başka düşündüğü kimse yok
(649 puan) tarafından
Iyi ya akşam olunca da anası yatsın yanına tövbe estağfurullah
0 oy
(6,750 puan) tarafından

:D Valla hafta sonları memlekete bahçemize gittiğinde hep koyardı anası gile beni. Bende dedim YASAK var, onada yasak bizim çocuktan ötürü de yasak. Korkmam yanlız kalırım dedim ilkkez sesimi çıkarttım ve evimde rahattım. Orda olsam k ana yatar, hem yemek hem çocuk bende olurdu yine:angry::woot:

(6,750 puan) tarafından
Demem o ki hepsi aynilar valla.
(98 puan) tarafından
Evimde daha rahatım valla ben :(
0 oy
tarafından
Belki kendini toparlarsin diye demistir hani yemek felan yapma diye
(98 puan) tarafından
Yok kuzum ya ordada anası yok şunu getir yok bunu getir yok çamaşırları ass evi süpür diyip durur biliyorum çünkü
tarafından
Bisver kal evinde
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Hepsi böyle zeka yoksunları. Geçmiş olsun canim 
(98 puan) tarafından
Hepsi hepsi valla. Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(365 puan) tarafından
Kendileri başı ağrısa yattığı yerden kalkmazlar. O hastayken sen annemlere gidelim desen kıyamet kopar. Hicde abartmiyosun hamileliği o bulantılar cok zor malesef hele kusmak. Insan kendi evinden baska bi yerde rahat olamıyor kimseyle konusmak ugrasmak istemiyor canı. Allah eşine anlayış versin
(98 puan) tarafından
Çok kötüyüm kuzum ben neden abartiyim ki sizler daha iyi biliyosunuz şimdi dolmuşa binsem dolmuşta kusucam çünkü biliyorum kendimi daha 6 haftaligim çünkü karnimda aç bişey yemek gelmiyor içimden
(365 puan) tarafından
Mümkün oldukça taviz verme. O kadar gidip kalmak istiyorsa gitsin kendi kalsın annesinde. Kendi keyfi için sana eziyet etmesine gerek yok.
(98 puan) tarafından
Kendi keydi için banada eziyet eziyor kuzum haklısın inan napcam bilmiyorum Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
(365 puan) tarafından
Amin canım çok geçmiş olsun insallah en kısa zamanda toparlarsın
0 oy
tarafından
Illa gidelim diye tutturursa git oturdugun yerden kalkma onlarin yaninda da kusunca zaten kimse senden bisey beklemez bazi kocalar psikolojik yaptigimizi dusunuyo benimki mesela ben kusmaktan kafami kaldiramiyodum yine de hamilesin ya psikolojik diyodu ama bakti 3 ay boyunca oyleyim mutfaga bile giremiyorum o zaman inandi
0 oy
tarafından

Esin öküz demekki bacım ölü numarası yap gitme :)

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kaynananın evinin içine çıkar da anlar o zaman. Anlayışsız

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 678 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
8 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 967 göst.
30 Mart 2022 Aile kategorisinde Aisem3155 (252 puan) tarafından soruldu

378,220 soru

11,320,083 cevap

34,765 kullanıcı

...