0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

kizlar kizim ayni baba ya benziyo halaya benzetiliyo ay nasil sinir oluyorm hic hazetmem kendinden ayni baba ama herkes hala diyor:D beni gicik etmek icin ay ohaa ayni hlaaa demeleri yokmu birde

19 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Benim arkadaşımın kizi halasının kopyasi sanki onun kizi dersin o kadar benziyor yani
-Reklam-
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Desinler takılma her insanın kendine özgü kişiliği olduğu için sorun tinne

tarafından
birazda gicik etmek icin diyolar
0 oy
tarafından
Babası halasının kardeşi belki ondan benzetiyorlar :D shgsga 
tarafından
gorumcem esime benzer ama bebegimiz esime degilde kalkip gorumceme benzetilmesi..
0 oy
tarafından

Halamız yok:) 

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Halası yok ama benim eşim annesine benziyo oğlum da eşime benziyo o yüzden ayy babannesine benziyo diyenleri boğasım geliyo :D
(44,744 puan) tarafından
Ahahahahhaaaytt
tarafından
aynen aynen bndee
(381 puan) tarafından
Bendeee :) :)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Huyu benzemesin ama herkeste var bi benzetme şekli ya kaynanaya ya kayindeper yada gorumceye benzetiliyor 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Daha hamileyken kayananm rüyamda gördüm aynı halasına benziyor demişti sonrada gerçi gelin görümce sizde birbirinize benziyorsunuz diyip geri vites yapmıştı. Sağlıkla alamadık kucağımiza malesef keşke olsaydı da kimse benzediği hiç önemli değil. Allah önce sağlık versin.
tarafından
amn amin canim basiniz sagolsun..
0 oy
(1,320 puan) tarafından
He he zaten hep kendi taraflarina benzetirler hiç duymadık kız tarafına benzeteni değişikler he de geç . Hepsi aynı 
0 oy
tarafından
Benn.. halamı gören annenmi derdi o derece benzerim annem der ki en çok halana gıcık olurdum ona benzedin kardeşine hamileyken babannenle küstük ona çok gıcık olurdum gitti ona benzedi diye :D
0 oy
(894 puan) tarafından

Kız halaya oğlan dayıya canım genetik kodlar böylee bizde:D

tarafından
ahahhaha
0 oy
(12,861 puan) tarafından

Seninkiler yine iyi eşimin tarafı oğlumu eşimin amcasına benzetiyor:D ama bence kimseye benzemiyor oğlum hepsinden çok güzel:D:D

0 oy
tarafından
Kız halaya oğlan dayiya derler :) 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Halası yoookk:) :) 
0 oy
(250 puan) tarafından
Sende öyle dediklerinde deki; aynı eniştemin dayısının üvey kızına benziyor. Bi afallasinlar:) çocuk ya anneye benzer ya babaya hiç rol çalmaya çalışmasınlar 
tarafından
bu iyiydi hahhahha
0 oy
tarafından
Benzetemezler ☺ babaya benziyor saçı  bizim kız o tezi çürüttü aynı dayisi 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Bnm kızışımı da benzetmeye çalışırlar hayır babasına benziyor derim eşim de hayır annesine der herkes susar zaten :) 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Yok allahtan benzemiyo
0 oy
tarafından
Bende sinir oluyorum kaynanam diyor aynı. Halası bu 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Benim kizim benziyor halasina ama sorun yok benzeyebilir ben seviyorum kendisini

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 313 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 603 göst.
0 oy
2 cevap 122 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,710 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 185 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,705 cevap

34,944 kullanıcı

...