0 oy
1,231 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Arkadaslar bn evlendim gecen sene adetm hc duzenlj degldi bekarkende neyse evlendim kucuk biyere gelin geldim hemen cocuk laflari acildi.Herkesn lafindan sozunden doktora gittim hemen tedaviye basladm bu surede zorluk cektm kaynanamin lafi sozu cok zoruma gidiyordu.Kadinin iyiligide var tabi inkar edemem.Birgun doktordan geldik esim icinde sperm tahlili istemisti sorun cikmadi eve gelince tabi bisey cikmaz onu ben dogurdum dedi.Okadar zoruma gittiki ..Simdi sorum hamileyim cok sukur cinsiyeti kiz kaynanm soguk davraniyor bana esimde galiba annem onun ismini koymamizi istiyor dedo ben istemiorm sizce napaym esm israr edior...

80 Cevaplar

0 oy
(2,753 puan) tarafından
Adı ne kaynananin çok merak ettim
-Reklam-
0 oy
(44,718 puan) tarafından

Asla koymam koymadimda  hak etmiyo:ermm:

0 oy
tarafından

Vur yüzüne lafını beni kısır belledin bide senin adınımı koycam de:angry:adı ne bu arada merak ettim:ermm:

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Bırak kendi annemin ismini kaynanamınkini bile koymam iyi bari oglulari üzerinde hem hâkimiyet kuracaklar hemde çocuğumun öylemi işte orda durun derim ;) başta dedim ben herkesin ismi kendine kalsın biz baksa isim koycaz diye
(32 puan) tarafından
Esim annesinin lafina bakar yani anasina pek duskun surat yapior simdi bana konusmuyoruz bu yuzden
(3,739 puan) tarafından
Konuşmazsa konusmasin
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Laf söylediyse tabi ki koymam

(32 puan) tarafından
Neler soyledi..
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Benim sorunum yok ama koymam asla tiksinirim kendi çocuğumdan anne baba adı sevmiyorum emziremem yani bi de seninki iğrenç insanmış yüz verme eşine
(32 puan) tarafından
Suan knusmuyoz canm esimle bu sebpden dolayi
(1,501 puan) tarafından
Konuşmasın boşver
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hayır koymam ve millet çocuk çocuk dedi diye de çocuk yapmam onlara ne senin yatak odamda hasta mı ne
(32 puan) tarafından
Eski kafa malesef..
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Ne anamınkını koyarım ne kaynanamınkını. Ben karsıyım buna. Buyukler İn ısmını koyuyorlar sonra elını carptıgın aynı ısım. 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Ben koydum cnm onun ismi diye degil saliha ismi ni cok sevdigim icin koydum ama bin pismanim esim dedi gidelim degistirelim diyee yok kabul etmrdim saliha nehir koydum 
(32 puan) tarafından
Adiyla yasasin insallah
(1,358 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(980 puan) tarafından

O kadar çile çekmişsin sonra hamile kalmışsın üstelik bir de kaynana laflarına maruz kalmışsın ben olsam koymazdım eşinle otur konuş canım Çok zorluk çektim Ben kendim koymak istiyorum Kızımın adını de bence.

Ben de tüp bebek yöntemi ile anne oldum canım. Eşim annemin adını koyalım deseydi Ben asla
koymazdım o kadar iğneler tedavilerle uğraştım benim hakkım beni de anla bana da hak ver derdim o da büyük ihtimal anlardı zaten yani demem o ki bence konuş eşinle.
(32 puan) tarafından
Evet canm bende cok zorluk cektim diorum esim annem uzulur bekler bizden dior suan konjsmuyo benle sirf bu sebpden cok zoruma gidior
(980 puan) tarafından
Benim eşim de bir iki geveledi aslında bekler bizden diye bende o anda hiç beklemesin hayatım ben o kadar gittim geldim hergün acı çektim göbeğime iğneler yaptım diye bir başladım söylenmeye tamam anladım dedi ve bir daha öyle bir şey demedi. ☺️
0 oy
(426 puan) tarafından
Kayınvalidem bana bu lafları etse asla koymam gerçi çok iyi olsa da koymam 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
İstemediğini söyledin mi canım mecbur değilsin
(32 puan) tarafından
Soyledm canm esim konusmuyor benle bu yuzden cok uzgunum
0 oy
tarafından
Ben koymadım canım
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benim eşim de israr etti koymadım. O kadar acı çekiyoruz kendi çocuğum kendi istedigim ismi koydum kimse kusura bakmasın
(32 puan) tarafından
Nasil ikna ettin peki
(3,107 puan) tarafından
Kız olursa benim istediğim erkek olunca onun istediği olacaktı onu söyledim kız olacak benim istediğim olacak öyle anlaştık dedim ve benim istediğim isim oldu. Ben başta demiştim ona çünkü o da mecbur kabul etti
0 oy
tarafından
Tatlilikla söyle canım eşine benim aklımda farklı bir isim var canım onu koymak istiyorum de anlayışla karşılar umarım hem artık çok saçma Kaynana ismi kayınbaba ismi koymak arkadaşlar kaçıncı çağda yaşıyoruz
(32 puan) tarafından
Haklisin canm cahil insanlar anlatamiorum ki
tarafından
Hamilesin sıkma canını elbet bulursun bu yolunu canım
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Koyma hemen bi isim belirle ve karnını myle sevmeye başla.. onu sen taşıyoaun sen doğuruyosun sen büyütceksin kimsenin hakkı değil isme karar vermek ben bunu doğum yapıp emzirirken anladım tüm acıyı ben çektim isimde benim hakkımmış diye düşündüm 
(32 puan) tarafından
Evet cok haklisiniz ama anlatamiorum esime
0 oy
(514 puan) tarafından
Benim basimdanda gecti. Kayinvalidemin adi emine onun annesinin Adida emineymis esim dogmadan 2ay once vefat etmis esime cok duskun. Bana cinsiyeti belli olunca kendi adim icin degil annemin icin koyun dedi. Aramiz pek iyi sayilmaz kotu de sayilmaz. Ben senin ismini koyunca ne bana olan sevgin artmaz. Benim de sana olan saygim artmaz o yuzden adini koymak istemiyorum herkesin kendine ait adi olsun dedim Eltim karisti ay koy soyle boyle diye bende abla tencere de yapip kapaginda yiyorsunuz sen koysaydin dedim sustu sonuc bebegim 36 gunluk adi masal tuana :d
(32 puan) tarafından
Aaaa bu nasil guzel bi lafmis boyle ya
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Ya rezil bir kaynana ile daha karşı karşıyayız sayın seyirciler.

Kendi dogrularini 

Kendi isteklerini 

Kendilerinden başka kimseye merhamet duymayan dogmatik yaşayan kadınlar 

Allahhhhhhh sorsun size hepsini 

Akıllı ol koyma 
(32 puan) tarafından
Tamam canim
0 oy
tarafından
Bende asla koymam öyle bir kaynananin adını 
0 oy
tarafından
Koymam ailede bir isimden bur tane yeter bu kendi annem içinde geçerli ha vefat etmiştir o ayrı o yüzden kızıma iki sulaledede 7. Göbeğe kadar olmayan isim koydum 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,062 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 627 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 672 göst.
0 oy
6 cevap 575 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Tvbmo (2 puan) tarafından soruldu