0 oy
1,228 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Arkadaslar bn evlendim gecen sene adetm hc duzenlj degldi bekarkende neyse evlendim kucuk biyere gelin geldim hemen cocuk laflari acildi.Herkesn lafindan sozunden doktora gittim hemen tedaviye basladm bu surede zorluk cektm kaynanamin lafi sozu cok zoruma gidiyordu.Kadinin iyiligide var tabi inkar edemem.Birgun doktordan geldik esim icinde sperm tahlili istemisti sorun cikmadi eve gelince tabi bisey cikmaz onu ben dogurdum dedi.Okadar zoruma gittiki ..Simdi sorum hamileyim cok sukur cinsiyeti kiz kaynanm soguk davraniyor bana esimde galiba annem onun ismini koymamizi istiyor dedo ben istemiorm sizce napaym esm israr edior...

80 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Kaynanamla ballı kaymaklı da olsam ismini koymam. Dünyada sayılı çocuk doguruyoz ismini bari biz koyalım 
(32 puan) tarafından
Cok dogru
-Reklam-
+3 oy
(536 puan) tarafından
Niye koyayım kaynanam kutsal bir insan mı bir yeri mi fethetmiş dünya düzeninimi değiştirmiş koskoca orduları mı yenmiş 

Koymam için ancak bunların olması lazım 
tarafından
Ahaha süper cevap ben o mantıkta oğlumun ismini Metehan koydum koskoca hükümdar ismi :))
(536 puan) tarafından
Çok güzel ismiyle büyüsün
+2 oy
(3,078 puan) tarafından
O laftan sonra asla koymam ben 
(32 puan) tarafından
Daha ne laflar canm bu en hafifi
(3,078 puan) tarafından
Açık açık söyle kafamda isim var diye onu koyucam
+1 oy
tarafından
Cocugumun adini bk koyarim da o kadinun ismini koymam kimse kusura bakmasin
(74 puan) tarafından
Zuahahhahahahahah honkurdum resmennnn allahta Seni guldursun
+1 oy
tarafından
Allah'ım su kendi ismini koydurmaya çalışan kaynanadan da kaynatadan da nefret ediyorum yaaa... Bir huzur verin abi bir huzur verin yaaa. Ne bu takıntı anlamıyorum gercekten. Bu saçma sapan baskılar yüzünden aileler yıkıliyor haberleri yok. Allahimdan bulsun hepsi. Kimsede heves bile bırakmıyorlar ya. Belki benim hevesim var isim konusunda belki hayallerim var. Niye Sıciyonuz abi hayallerimize ya. Kusura bakmayın çok sinirlendim 
(32 puan) tarafından
Ayni seyleri dusunuyoruz hevesimin icine ettiler..
0 oy
tarafından
Hayır koymam 
0 oy
(814 puan) tarafından
Ben koymazdim asla onunki anada seninki ne cocugu san tasiyorsun 9 ay ama onun annesinin adi konuyor kemdi annen uzulur bence asla koymazdim 
(32 puan) tarafından
Evet haklisiniz
0 oy
(1,043 puan) tarafından
İsterse göbeği orta yerinden çatlasın yine koymam yine koymam 
(32 puan) tarafından
Bende cok inat ediorum
(1,043 puan) tarafından
Valla canım koyma o nedir yani kendi evladınin ismine ne hakla müdahale edip zan altında bırakır ki insan
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Ben olsam koymazdım, benim de kızım olacak güzel bi ismi olsa evet koyardım ama ismini kendini de sevmiyo, eltimin de 2 kızı var koysalar ona koyarlardı. Çocuğuma yazık herkesin ismi modern değişik bizimkinin eski isim. Bence tatlı dille ikna etmeye çalış istemiyosan
(32 puan) tarafından
Edemiorm canm ya
(5,491 puan) tarafından
O yüzden değildir canı başka şeye sıkkındır v.s de. Baktın hala olmuyosa yanına kendi istediğini başka ismi koydur
0 oy
tarafından
Ben anlamıyorum bu insanlar ne kadar *** beyinli ya bırak annesi babası neyde hevesi varsa koysun senin ismini koymak zorunda mı  koyma bacım  eşinle konuş güzel güzel ikna et 
(32 puan) tarafından
Tamam canm elmden geleni yapcam
tarafından
Kusura bakma biraz sert yazmışım ama çok sinirlendim :)
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Büyük konuşmayayim ama bana o psikolojik zulmu yaşatan kadının asla ismini koymam yavruma ... 
(32 puan) tarafından
Daha neler neler canm cocuk konusunda cok gozyasi doktum
0 oy
tarafından
21.yy da cahiliye devrini hala yaşayan var malesef 
0 oy
(119,168 puan) tarafından
Asla koymam !!!!!!!!!!!!
0 oy
(162 puan) tarafından
Hayır koymam zaten isimlerimiz kendisiyle ayni bide çocuğuma koymam yani 
0 oy
(742 puan) tarafından
Be. koymazdım  banana    hem bana  laf söyleyecek  hemde  adını koyduracak 
0 oy
(14,020 puan) tarafından
Tövbeeee kesinlikle koymam esin ısrar ettiği zaman ona kaynananin laflarıni söyle sen benim yerimde olsan napardın falan de 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Koymam. Ilk cocugum üstelik ne gerek var zaten olan ismi koymaya..eaine dok icini burda yazdiklarini canim anlar belki seni
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Koymazdım hele bu lafindan sonra asla koymazdiım.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kaynanam  rahmetli  hiç  tanımadım ama koymadım  bana  kimse zorla  koyduramaz  birde  sana  okadar  laf  söylemiş  hiç  gerek  yok  gotü.ü kaldırmaya 
0 oy
tarafından
İlla  aileden olacak ti sirf onun adi olmasin diye esimin annesinin qdini koydum ki coook seviyorum
tarafından
Anneannesinin

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,060 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 626 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 670 göst.
0 oy