0 oy
1,232 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Arkadaslar bn evlendim gecen sene adetm hc duzenlj degldi bekarkende neyse evlendim kucuk biyere gelin geldim hemen cocuk laflari acildi.Herkesn lafindan sozunden doktora gittim hemen tedaviye basladm bu surede zorluk cektm kaynanamin lafi sozu cok zoruma gidiyordu.Kadinin iyiligide var tabi inkar edemem.Birgun doktordan geldik esim icinde sperm tahlili istemisti sorun cikmadi eve gelince tabi bisey cikmaz onu ben dogurdum dedi.Okadar zoruma gittiki ..Simdi sorum hamileyim cok sukur cinsiyeti kiz kaynanm soguk davraniyor bana esimde galiba annem onun ismini koymamizi istiyor dedo ben istemiorm sizce napaym esm israr edior...

80 Cevaplar

0 oy
(2,047 puan) tarafından
2 kızım var biri annemin adı biri kayınvalidemin, amacım o bunu yaptı sunu bunu yaptı diye koymadım ölecekler anı kalsın istedim, ikiside yasıyor çok şükür, 
-Reklam-
0 oy
(1,007 puan) tarafından
kaynanamla cok iyi olsam bile koymam sonucta benim de annem var kendi annenkini.koysan kabul etmesler en iyisi iki tarafkinide koymamak o kadae acisini sen cekiyosun herseyine sen katlaniyosn isim koymak annenin hakkidr
0 oy
tarafından
Oglum ilk erkek torundu ben yanina modern bir isim koyarak koymayi kabul ettim kayinvalifem tek esimin ismi olacak dedi ama ben naptim koymadim.
0 oy
tarafından
Asla koymam çok merakıysa doğursin ona koysun
0 oy
(1,659 puan) tarafından
O laf agir olmus bence koyma 
0 oy
tarafından
Koymam nie koyum ki kızı varsa kızı koysun kaynanın ismi ne bu arada 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Eşine desen ya saçmalama öyle şey olmaz diye.

0 oy
tarafından
Isim konusunda Allah yardımcın olsun ben kızım olsaydı eşim küçükken vefat etmiş kayınvalidem ismini koyucaktım erkek olunca annemin babasının adını ve babaannemin babama koymak istediği isimleri koyduk eşime diretrim gibi oldu ikinizin istediği isimleri koyun sonradan sıkıntı oluyor 
0 oy
(99 puan) tarafından
Sana bu kadar değersiz davranan kadının adını koymak ? Kaldı ki ilk çocuğun ne istiyorsanız onu koyun bence eskiden kaldi böyle şeyler
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Ben olsam koymazdim
0 oy
(1,444 puan) tarafından
En ozelinizi de niye ona anlatırsınız ki ona ne tahlilden niye soyluyorsunuz
(32 puan) tarafından
Ayni evdeydik hastaneye gittigimizi hep bliordu beraberdik ozaman
0 oy
(265 puan) tarafından
Ben koymadım koymayı da düşünmüyorum hele bana o laflari edecek hic koymam istemiyorsan koyma nedir yani isim bu kadar onemli degol bebek mutlu olsun ileride güzel olsun modern dursun ismi guzel bir seyse koyadabilirsin ama sevmeyecegik bor seyse koyma .
0 oy
(260 puan) tarafından
Sinir oluyorum bu isim konusunda karışan kaynanaya kayınpedere 9 ay biz taşıyoruz karnımızda acısını sancısını biz çekiyoruz istediğimiz ismi koymakta da özgürüz benim kaynanam da ismini beğenmiyo oğlunuz olursa babanın ismini koymanızı istiyorum itiraz istemiyorum diyo bende eşime istemiyorum dedim eşim de istemiyo öyle bişey yapcak olsak kendi babamın ismini koyardım kayınpederimin ne iyiligini gördüm kii
0 oy
tarafından
Ben koyarim çünkü kayınvalidemi seviyorum ama sen sevmiyorsan olmaz tabi bu arada adı ne 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Benimde kızım olcak eşimin annesinden başka hiç kimsesi yok ve kaynanamın bize o kadar iyiliği dokunduki kendi ailem yapmamıştır onun yaptıklarını, sayesinde ev sahibi bile oldum. Eşimle anlaşma yapmıştık kız olursa annesinin adını koycaktı erkek olursa ben istediğimi koycaktım. Allah kız nasip etti. Ve kaynanamın ismini koycam İNCİ olcak kızımın adı
0 oy
(71 puan) tarafından
Ben koymazdım bırak kaynanamın adını ben hamileyken beğendikleri isimleri fikir olsun diye söylüyorlardı onları bile koymam benim istediğim isim olcak tabi ben doğuruyorum isim koymakta benim hakkım bu arada severimde kaynanamı ama düşüncem bu 
0 oy
(410 puan) tarafından
Ismi güzelmi bari ben koymazdim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
2 Dünya bir adaya gelse asla kaynanamın adını koymazdim

Bak kayınpederimin kaynimin gorumcemin adını koyardım ana bana o lafı söyleyen kaynanamın adını koymazdim
0 oy
tarafından
Kesinlikle koymam neden kaynanamın ismini koyayım 9 ay karnında sen taşıyorsun istediğin ismi koymak senin hakkın koyma kim ne derse desin.. 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Ben koydum kaynanamın adini bide eski kayın pederin adı oglum şimdiki ediminde annesnin adini koydum kızma 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,062 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 627 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 672 göst.
0 oy
6 cevap 575 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Tvbmo (2 puan) tarafından soruldu