0 oy
720 göst.
Aile kategorisinde (703 puan) tarafından
Üst katına yeni bir çift taşındı. Nerdeyse her akşam tartışıyor lar sesleri çok geliyor birde hep 12 1 filan duymamak imkansız. Bazen çocuk bile irkiliuir sesteb o derece çok bağırıyor lar akşam saat bir gibi yine tartıştılar bütün dedikleri duyuldu bağırış filan sonra adam sinirlendi galiba yerde sürüdu yada vurdu kadın çığlık attı canı yandı bende ayaklandim kalk diye ama eşim adam sanane derse ben dayanamam bende ona vururum dedi saat 3e kadar sürdü kadın çok ağladı bende kek yaptım onun için gidip tanışmak biraz sohbet etmek rahatlatmak istiyorum ama duyulduğunu bilip utansinda istemiyorum

25 Cevaplar

+1 oy
(4,725 puan) tarafından
Bencede arkadaşlık etmen eminim iyi gelecektir
(703 puan) tarafından
Başka şehirden taşınmışlar buraya kadının hiç kimsesi yok benim de kimsem yok Bir nevi onu anlıyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hicbirsey yokmus gibi davran o zaman. Kendi anlatmak isterse anlatsin. Sen dersin istedigin zaman gel bende arkadas istiyorum falan ona destek olmus olursun hem
(703 puan) tarafından
Ya işte korkuyorum hem pandemi den hem de sesin duyulduğunu tahmin etmiş olabilir �stemezse bu sefer ben kötü duruma düşerim
(374 puan) tarafından
Bir sansini sene bence ya bilemezsin kardesim belki iyi gelir belki iyi olur sonucta senin niyetin belli sen elinden geleni yap o ne derse dedin bence biz muslumaniz müslüman kardeşimizi dusunmeliyiz bence hadi bir dnee de don bize meraklandim bende
tarafından
Bir de lutfen baska zmaan ses duyarsan polisi ara, öldürseydi kadini nolucakti vicdan azabi cekicektin. Kimin aradigini bilmezler korkma
0 oy
tarafından
Belki kendisi anlatır yazık ya 
(703 puan) tarafından
Kadın çok hakli geldi bana ama şimdi keki almaz gerek yok der diye çekiniyorum
0 oy
tarafından

Bence gitme utana bilir 

(703 puan) tarafından
Evet utanıp kabul etmemesinden korkuyorum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bence gitme canım. Yasananlar üzücü. Kadın için çok üzüldüm ama şu zaman da kabul de etmek istemeyebilir. 
(703 puan) tarafından
Ben de çok üzüldüm özellikle ağlaması benim de ağlayasım geldi bir an ne yapacağım bilmiyorum bugün
(7,118 puan) tarafından
Öyle erkeklerin ellerini kökünden yok edeceksin.
(703 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(6,374 puan) tarafından
Boşveer canım daha seni tam tanımadığı için belki dertleşmek istemez önce arkadaşa yaklaş sonra samimi olursanız sorarsın şimdi pat diye sorsan utanır belki kendini kötü hisseder
(703 puan) tarafından
Benim niyetim aslında arkadaş olmak ama bu olayın üzerine gidince yanlış anlayacak
0 oy
tarafından
Seslerini duydun bu şekilde devam ettiğinde hemen polisi aramalıydın.. Geri çevirme ihtimalide var ama belki geri çevirmeyip memnunda olabilir 
(703 puan) tarafından
Ya polise haber verelim dedim Bir de şöyle düşündük geri çevirebilir vurmadı niye o zaman da biz suçlu olacaktık
0 oy
tarafından
Meraklı Melahat komşu kek bahanesiyle seslerin sebebini bana sormaya, beni öttürmeye geldi diye de anlaşabilirsin... Aradan biraz zaman geçmesini bekle. 
(703 puan) tarafından
Aslında kavganın nedeni ile sebebini hepsini duyduk kızın ağlaması beni çok üzdü o yüzden istedim
0 oy
(4,608 puan) tarafından
keşke polisi aradaydınız  bir daha olur ise polise haber verin canım  onlar baksın icabına eşinin gitmemesi iyi olmuş adam manyakmıs baksana allah korusun eşinlede kavga ederlerdi böyle duruma polise haber verip karışmamak en iyisi kek sohbet olayına gelincede canım korona var bence sen bu duruma çok dahil olma 
(703 puan) tarafından
Evet canım Bir de benim eşim de hemen parlayan bir adam o yüzden korktumçok arkadaş canlısı bir insan değilimdir :)
(4,608 puan) tarafından
aynen canım boşver siz doğru olabı yapmıssınız ama polisi ararsanız iyi olır bir daha ki sefer
(703 puan) tarafından
İnşallah tekrarlamaz bir sahada gerek kalmaz
0 oy
(883 puan) tarafından
Bence hiç zamanı deil şahsen ben olsam lafa gelmiş derim 
(703 puan) tarafından
Öyle de anlaşılabilir tabii ağlamasına çok üzüldüm o yüzden gideyim dedim ama gitmemeyi düşünüyorum artık
(883 puan) tarafından
Canım söyle hani daha önce bir iki kez bir sohbetin olsa kesinlikle git derim yada teli felan olsa ama bu şekilde bilmiyorum düşün sene öyle olduğunu bence hiç bir kaadin memnun olmaz
(703 puan) tarafından
Aynen canm başka bı zaman tanışırız artik
0 oy
tarafından

Bence bi git bakalım kek yaptım aklıma sende geldin sanada getirdim buyur de bakalım nolcak sen gitde bırak çevirsin varsın hiç olmasa sen kendi üzerine düşeni yapmış olursun ve birdaha bu sesi duyarsan polisi ara lütfen 

(703 puan) tarafından
Boş yere kadına şiddet uyguladı
tarafından
Şerefsiiz köpekk
(703 puan) tarafından
Aynen hâlbuki görünüşü pek efendi
tarafından
Kızz tabiki efendi görünecekler yoksa onları, kim çeker
(703 puan) tarafından
Aynen haklısın canım
0 oy
(1,485 puan) tarafından
Birkaç gün sonra kavganın üstünden zaman geçince gidebilirsin, şimdi senle konuşacak durumda olmayabilir.Gidersen de konuyu sen açma havadan sudan konuşursunuz kendisi anlatmak isterse sana güvendikten sonra anlatir
(703 puan) tarafından
Haklısın canım en iyisi keki verip gelmek sadece j4jb
0 oy
(14,052 puan) tarafından
Kimsesi yok yazmışsın yorumda bence git kekide geri çevirirse bir daha bir şey yapmazsin ama ben geri cevirecegini sanmıyorum belki bu tanişmada anlatmaz ama en azından bir arkadaşı olur 
(703 puan) tarafından
Bakalım canım sadece keki vereceğim içeri davet ederse de tanışırız
(14,052 puan) tarafından
Zaten arkadaş olası varsa bunu sana hissettirir
(703 puan) tarafından
Aynen canm
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bı git keki ver davet ederse içeri girer konuşursun
(703 puan) tarafından
Aynen canım dediğini yapacağım
0 oy
tarafından
Git duyduğunu belli etme o zaten eminim sana anlatır içi sismistir kadinin
(703 puan) tarafından
Yeni evliler 4 ay anca birde başka şehirden gelince yanlız hissediyor kendini
tarafından
Git sen arkadaş olursun keşke benim bı arkadaşım olsa komsum
(703 puan) tarafından
Ben de buraya taşınalı 1 sene oldu ben de yalnızım ama ben pek arkadaş arayan cinsten değilim o da benim gibi olabilir mi acaba
tarafından
Bir nabız yokla tepkisi belli olur
(703 puan) tarafından
Tamam canım birazdan keki vermeye çıkacağım
0 oy
tarafından
Öyle bişey duyunca polisi arasaydin keşke 
(703 puan) tarafından
Polisler gelince vurmadı der diye korktuk
0 oy
tarafından
Götür hoşgeldiniz de bilmiyormuş gibi davran
(703 puan) tarafından
Aynen verip geri geleceğim
0 oy
(833 puan) tarafından
Polise neden şikayet etmediniz ki canim.yazik kadina en azindan polis sikayet var diye gelip uyarirdi .belki kocasida bidaha dövmezdi
(703 puan) tarafından
Daha yeni evliler şimdi geri çevirirler polisi diye çekindik ama bir daha olursa arayacağım
(833 puan) tarafından
Allah yardımcisi olsun
(703 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Aradan bir kaç gün geçsin öyle git Bence seslerinin duyuldugunu farkındadır ondan geri çevirebilir
(703 puan) tarafından
Gittim canm sadece keki verdim içeri gel dedi ama girmedim çocuk var deyip
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ya canım sen ne kadar yufka yüreklisin Allah hep iyilerle karşılaştırsın git bi tanış onunda belki ihtiyacı vardır derdini anlatmaya 
(703 puan) tarafından
Gittim.cann tanış tim keki verdim ama içeri girmedim isterse bana gelebileceğini de soyledim
(2,244 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım en azından için biraz rahatlamıştır eğer kendi de isterse tabağı getirme bahanesiyle illaki gelir zor Bi durum Allah yardım etsin
(703 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 1,249 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda1 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,990 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 184 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,519 puan) tarafından soruldu